ЯК КОНТРОЛЮВАТИ РОБОТУ КП “УПРАВИТЕЛЬ ЖЕО” ПО УТРИМАННЮ В НАЛЕЖНОМУ ТЕХНІЧНОМУ СТАНІ БАГАТОКВАРТИРНИЙ БУДИНОК…

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.11.2023


Співвласники багатоквартирного  будинку в першу чергу повинні бути зацікавлені в забезпеченні належного утримання спільного майна будинку. Адже це не тільки місце їхнього проживання, але і певний матеріальний актив.

На сьогодні діяльність КП з управління багатоквартирним будинком в більшості випадків зводиться до незаконного прибирання прибудинкової території коштом мешканців та віртуального обслуговування внутрішньо будинкових мереж, що в кінцевому підсумку призводить до обвалу будинків.

 “А все це через  пасивність та безконтрольність  мешканців”
 
Отже, як поставити під належний контроль  діяльність КП та використання сплачених вам  коштів. В першу чергу вимагайте, щоб КП надало вам договір на управління будинком, підписаний від вашого імені  заступником міського голови і який вам мали надати в місячний термін після його підписання. Та перевірте його на відповідність Типовому договору затвердженому постановою КМУ № 712 05.09.2018р. Цим же  документом затверджено Правила надання послуг з управління будинком.
 
“Якщо ви будете вимагати в КП дотримання прописаних в них норм то в значній мірі реалізуєте свої законні права”
 
1. Правилами визначено, що управитель не пізніше ніж протягом 20 днів з моменту набрання чинності договору з управління будинком здійснює огляд технічного стану будинку про що складає акт. Ознайомлення з ним надасть можливість зрозуміти чи реально визначено стан будинку та які заходи необхідно прийняти до доведенню його до належного технічного стану;
2. Для забезпечення належного утримання спільного майна і проведення поточного його ремонту КП в 20 денний термін з моменту набрання чинності договору складає план здійснення заходів з утримання майна і його поточного ремонту, що включає:
- план-графік технічного огляду будинку;
 - графік прибирання прибудинкової території;
 - графік проведення дератизації та дезінсекції;
 - план-графік поточного ремонту;
 - план-графік оглядів димових та вентиляційних каналів;
Окрім цього управитель зобов’язаний вести наступну документацію:
 - акти технічного огляду будинку;
- журнал аварійних заявок співвласників;
 - акти огляду димових та вентиляційних каналів;
 - протоколи вимірювання опору електромереж (за наявності);
 - акти огляду ліфтів (за наявності);
 - акти виконаних робіт з дератизації і дезінсекції.
 
А відповідно до ст.18 ЗУ “Про ЖКП” управитель веде окремий облік доходів і витрат щодо кожного будинку і забезпечує вільний доступ співвласникам до цієї документації.  І зважаючи на ст.10  ЗУ “Про ЖКП”  управитель зобов’язаний на вимогу споживача інформувати його про фактичні витрати та виконані роботи з утримання  майна.
 
“Тут слід зазначити про необхідність підтвердження фактів виконаних робіт відповідними документами, а не розвішування на під’їздах папірців з загальними даними про ніби то проведені роботи”
 
P.S.
На сьогодні міська рада, яка повинна дбати про створення належних умов для людей, своїми проти правними діями по факту визначила вам, як споживачу і платнику коштів тільки зобов’язання, а якщо вам не байдужа доля вашого будинку захищайте свої інтереси  в порядку визначеному законодавством…

Переглядів: 1495

Коментарі (29)
 
як вiдмити грошi, як зробити оплату за снiг- лiтом, як получити грошi за доствку, й вiдкат!
Рейтинг: 8+ 0-
 
з Дрогобича, 09:45 24 листопада 2023 р.
 
На ваше питання в інтернеті все частіше лунає відповідь: "Україні потрібна зброя, але якого біса Європою (а Україною- аж ой! ) їздять машини вище 150 тис євро з українськими номерами?  
Гидко дивитися на водіїв.
Рейтинг: 10+ 0-
 
!, 10:00 24 листопада 2023 р.
 
Тепломережа -батареї холодні платіжка кожен раз іде , ЖЕК каже то тепломережа , тепломережа що то ЖЕК,  
ЖЕК -Ліфт не робить , будинок не прибраний , в Підвалі вода, платіжка йде , Лампочки не всюди світять .  
Мусор те саме , погано вивозять , баки іржаві ще з часів ,  
СрСр.  
Це Стрийська 105,  
Водоканал -труби старі гнилі 
Електромережа-проводка стара нічо не міняється,
Рейтинг: 13+ 0-
 
Макс, 11:05 24 листопада 2023 р.
 
У не одному багатоповерховому мешканню давно ніяка багацька сволота так званих власників не живе- лише сама бідося з довколишніх сіл (нащо їм було скуповувати ті квартири, якщо у кожному селі попри ліс можна було хоч вертольотами літати). Де вони всі: мертвонароджені? Тоді зробити всім прописку на цвинтарі! Згідно всіх квитанцій, які, місяцями, ніхто не забирає, зате залишки ще більшої бідосі першими біжать ті квитанції сплачувати! Аби так отримували, як треба витрачати! І ані ніхто ніяких субсидій не має, бо всі череваті поназаписувана по Європах- як "біженці", йо? ! Аби не прийшов москаль (як дуже люблять свистіти)- то повідбирати все у кожної місцевої злодійні- й віддати тим, кого вони все життя дурили: від першого робочого місця- й аж до мінімальних пенсій, бо- не з кабінетів на них пішли. Вже нагарбали стільки, що кожному бомжеві можуть дати хоча б однокімнатну квартиру (але- пильно стежити, аби за тиждень не пропили)!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Кавун Кіма й Чена, 11:29 24 листопада 2023 р.
 
Шановні працівники тцк, перестаньте пачками залишати повістки у під'їздах, їх і так ніхто не бере і вони потім валяються по сходах з першого до останнього поверху, думаєте, що людям більше нічого робити, хіба замітати і викидати у смітник ваші папірчики.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Світлана, 11:52 24 листопада 2023 р.
 
Шановні представники ТЦК, коли ви будите виконувати наказ вашого обласного керівника та організуєте бої без правил з владними мафіозами з партії "УДАР" Віталія Кличка? Також відправте на ВЛК недорозвинутих муніціпалів які тероризують разом з дитиною Кушлика стареньких жіночок на продовольчому ринку. Ви остання наша надія.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Михасик, 12:32 24 листопада 2023 р.
 
Кучму, Вовківа, Качмара, Кушлика, Грицая, Паутинку, Ханаса, нового радника-Германа, депутатів і інших тунеядців з міської ради - на передову! Сформувати окрему роту, а за вкрадені і відкатані гроші вони себе обмундирують і озброять краще ніж натівські стандарти.  
Правда є одна проблема, враховуючи, що Кучма вчився і вихований московією, щоб не здалися і не перейшли на бік кацапів, бо корупціонери- найбільше зло для України.
Рейтинг: 21+ 0-
 
До Михасика, 14:57 24 листопада 2023 р.
 
А чому про перебіжчика і ставленика РДА - Дзюрина забули? Воно ні в ратуші, ні в місті, ні в теплоенерго, ні в тій самій рда є непотрібне.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До до Михасика, 15:00 24 листопада 2023 р.
 
Як контролювати роботу секс-шопу “баба флюнтиха” по утриманню в належному сексуальному станІ, от хто за це вiдповiдае, чи е в ратушi належнi органи, ну"" тi самi органи""?
Рейтинг: 3+ -2-
 
з яхти в Женевi, 15:05 24 листопада 2023 р.
 
Я не хочу хвастатись …але за три роки я десь розпродав 60 % Дрогобича . Чого не вдавалось всім моїм попередникам за 30-ть років Я надіюсь , що детальну біографію моїх схем з комунальними приватизаціями скоро нарешті висвітлять . Бо я дуже мрію увійти в історію міста як найбільший барига і на Віка прославити партію Кличка на теренах Дрогобичини
Рейтинг: 9+ 0-
 
Брак Кушлик, 15:24 24 листопада 2023 р.
 
Нафтогаз, ідіть в сраку, можете- за кораблем!
Рейтинг: 2+ 0-
 
!, 15:31 24 листопада 2023 р.
 
Така гучна назва партейки а чомусь керовнік там метр з капелюхом , але якщо серйозно сказати то Юрко гнида ще та . Кар'єрист вроджений.
Рейтинг: 6+ 0-
 
До Михасика, 18:49 24 листопада 2023 р.
 
А Ще забули Цвігуна, Кулиняка, Чигрина, рішалів з ТЦК , Лисака, Коцюбу, ментів, суддів і мазаних вояків з частини на Трускавецькій! Чого вони штани протирають і яку таку важливу місію та завдання у тилу виконують? Крадуть те, що призначене хлопцям на передовій, чи зарплату беруть за ніщо і гріють теплі боки вдома? Своя банда нічим не краща! Як вони дивляться в очі матерям 20 річних дітей і совість не мучить? Але, з рештою, совість мучить лише тих, у кого вона є. А то просто непотріб вищеперерахований
Рейтинг: 12+ -2-
 
До до Михасика, 20:06 24 листопада 2023 р.
 
Ти смердюча залупа старого кріля! Іди відсмокчи у карлика!
Рейтинг: 3+ -2-
 
До попереднього, 21:06 24 листопада 2023 р.
 
Читаю ці недолугі коментарі від деяких підписників і розумію, що це пишуть самі провладні рагулі і какають і пукають тут лише для того, щоб відволікти увагу та перетворити сайт на дно. Ніколи б не подумала, що люди, яких ми обирали є такими незними хробаками, які нічого більше крім пукати ротом не вміють. Фу, яке то кончене створіння одне з другим. А представляються мудрими людьми . Бидлота
Рейтинг: 9+ 0-
 
Марія, 23:43 24 листопада 2023 р.
 
А ну не сваріться :( бо я тут пробую накакати купку смаколиків сусідові під двері :grin
Рейтинг: 3+ -4-
 
Какусик, 06:54 25 листопада 2023 р.
 
Мафіозам з дрогобицької партії "УДАР" слід брати приклад з Вадима Тітушка який після майдана став патріотом і командиром підрозділу легендарних "Чорних запорожців"
Рейтинг: 6+ -1-
 
Аналітик, 07:39 25 листопада 2023 р.
 
Щоб нічого не крали треба того що з яхти на ланц припнути біля його какусиків .
Рейтинг: 1+ 0-
 
Селянка, 07:59 25 листопада 2023 р.
 
+380567900757, +380567900164 і вся ваша банда шахраїв з окружної, йдіть- і повішайтеся!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 12:43 25 листопада 2023 р.
 
"Молочницького" смердюха з-під нині вранішнього пам"ятника Шевченкові- також пора пошахедити, а то- наче чмоня череватий, сцена під ним ані разу не провалювалася від перегару? Чи на бояришник не нашкаляв, "технік" обісцяний?
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 14:13 25 листопада 2023 р.
 
Дочка ти хвора на голову :cry
Рейтинг: 1+ 0-
 
Тік так, 21:52 25 листопада 2023 р.
 
Та стільки блиманих машинок, ніби на батарейках, навіть- з загазованими балончиками, а не можуть ті хворі на голову "голови" тлумаками понатовкати? ! Вони що: також? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 08:45 26 листопада 2023 р.
 
Яким там "оманом" будуть шутрувати тротуар під виглядом "ремонту дороги" у Зимній Воді- аж за 50 мільйонів гривень? За такі гроші можна всіх бідаків Львова на роки забезпечити бодай триразовою мівіною? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 09:19 26 листопада 2023 р.
 
Всіх бабушок і дєдушок прошу стати раком, зара вам покажу кузькіну мать і кузькіну папу :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Прохор Шаляпін, 19:37 26 листопада 2023 р.
 
Йди в дупу, любитель дєдушок :(
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гриць, 19:38 26 листопада 2023 р.
 
А от нікому не вірю: ніяким "треба брати приклад з. ", треба нагинати, треба випрямляти- всі падлюки і скотиняки, і ніякого патріотства у них нема, бо- не було. Коли в країні бідових людей- десятки мільйонів, а процвітають, купками, лише мільйонери, це не патріоти, а злодії! Всюди, де вони водяться й плодяться!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 05:51 27 листопада 2023 р.
 
Розкопала тепломережа величезну яму біля садка номер 13 Казка, неможливо проїхати візком з дитиною, було болото ще було"краще". Скільки воно буде? Цілу зиму та яма? Де можна звернутися?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Інна, 09:25 29 листопада 2023 р.
 
Навесну долар буде 8 центів- яма сама по собі грибами заросте.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 14:35 29 листопада 2023 р.
 
Де робота по вивозу снігу і очистці від нього прибудинкової території. З людей здирають гроші щомісячно кругло річно за ці роботи. А тепер з хати вийти неможливо. Замерзлі глиби. Коли вже ту конторку Жеківську прикриють.
Рейтинг: 1+ 0-
 
123, 09:30 07 грудня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5824 дні)