Аудитори виявили в Дрогобицькому педуніверситеті збитки на майже 2 млн грн

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
27.11.2023


Держаудитслужба провела ревізію фінансово-господарської діяльності Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка за останні три роки. Під час ревізії виявили фінансових втрат майже на 2 млн грн., пише zaxid.net.
 

 Як розповіли у понеділок, 27 листопада, у Західному офісі Держаудитслужби, ревізія стосувалася діяльності університету за період з липня 2020 року до серпня 2023 року.
Аудитори виявили помилки при нарахуванні та сплаті єдиного внеску у фонд оплати праці та недотримання законодавства з питань оплати праці – у результаті це призвело до втрати понад 740 тис. грн бюджетних коштів.
«Понад третину мільйона гривень із загального фонду університетського бюджету було витрачено на оплату праці та нарахування, хоча ці видатки мали відбуватися за рахунок спецфонду. Крім того, майже 300 тис. грн зайво виплачено підрядним організаціям за виконані ремонтно-будівельні роботи, а також встановлено низку інших фінансових порушень», – йдеться в повідомленні Держаудитслужби.
Аудитори скерували керівництву університету вимоги щодо усунення виявлених фінансових порушень. Також матеріали ревізії передали для реагування в поліцію Львівщини.
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка має п’ять факультетів та готує учителів із понад 50 спеціальностей і спеціалізацій.
 

Переглядів: 2216

Коментарі (26)
 
педики крадуть безбожно, напевно накупили барабанiв i натянули презирвативи
Рейтинг: 9+ -2-
 
з Дрогобича, 17:28 27 листопада 2023 р.
 
час пукати
Рейтинг: 4+ 0-
 
пук, 17:36 27 листопада 2023 р.
 
Крядєчі крадуняки :(
Рейтинг: 1+ 0-
 
Пупок, 17:36 27 листопада 2023 р.
 
Пффф 2 млн грн … одна сесія ( взятками ) від стаціонарників і заочників і борг не то шо закритий буде а ще й в плюс вийде .
Рейтинг: 15+ 0-
 
Колишній випускник, 17:41 27 листопада 2023 р.
 
а я казав!
Рейтинг: 2+ -3-
 
Олексій Радзієвський, 17:42 27 листопада 2023 р.
 
Вони, напевно, багажниками "доплачують" депутанам ВРУні: ті, якраз, ні з того, ні з сього, попідгаратували собі зарплати. Хто там у них на кішачий корм для псів верховний "общак" збирає?
Рейтинг: 1+ -1-
 
?!, 20:20 27 листопада 2023 р.
 
А що ви хотіли?  
Україна завжди славилася корупцією і злодіями у владі.  
Основними впроваджувачами хабарництва в дрогобицькому педуніверситеті були Валерій Скотний та Микола Лукянченко.  
З вступників брали хабарі за поступлення ( від 700$ до 3 000$ в залежності від факультету та форми навчання) Залік та екзамен мали свою ціну (5-10$ і 20-50$ відповідно в залежності від оцінки та предмету). В Універі можна було вчитись навіть невідвідуючи пар і з’являючись на сесію. Для цього були куратори які рішали сесію «під ключ».  
Валєра з Миколою гребли бабло лопатами. Тоді стався занепад, абітурієнти масово почали поступати на навчання до Польщі де немає хабарництва, рівень викладання на порядок вищий і диплом європейського зразка.  
З горя Валєра запив і помер під час відвідин сауни після полювання на кабана а Микола зайнявся будівництвом, місцевої землі слава Богу прибрав достатньо за часів Януковича так як був організатором осередку СДПУо в Дрогобичі і підтримував Януковича на президентських виборах.  
Лукянченко вибився в люди після того як одружився на донці ректора Надімянова Тані. До того він безпросвітно пив і торгував цибулею на ринку за що був прозваний Цибулею. Таня не користувалась популярністю у чоловіків а Микола побачив у ній шанс усього свого життя. Тесть познайомив Миколу з потрібними людьми і зробив деканом фізкультурного бакультету бо Микола любив грати у футбол і йому подобалися молоді акробатки.  
Під час ригівських зоряних часів Микола був депутатом міськради від сателіту ПР - Сильної України і рвали Дрогобич разом з Користильовим і Танчуком поки Радзієвський відходив під застіль на Заліссі.  
Валєра з Миколою в свій час впряглись в політику і підтримували ПР та СДПУо ( осередок якої очолював Микола) 
На спортивному майданчику кооперативного училища Микола звів на ній багатоповерхівку порушуючи всі можливі норми і правила.
Рейтинг: 27+ -4-
 
правда поавдезна, 20:28 27 листопада 2023 р.
 
Давно пора було закрити то корупційне гніздо яке плодило десятиліттями недовчителів які купували екзамени за гроші :(  
Недаром цей заклад називали скотний двір. Отак і розікрали Україну. Там мільйон, там мільйон і немає держави.
Рейтинг: 18+ -1-
 
!, 20:39 27 листопада 2023 р.
 
Лукянченку до повного щастя нехватало 2 ляма от він і стипздив :grin там більше немає кому. Всі знають що Лукянченко там головний злодюга
Рейтинг: 18+ -1-
 
:), 20:41 27 листопада 2023 р.
 
ото все читьаєш просто тьак думаю що оте все тут пише і диву дивуєшся скільки в нашому супер місті кончених? а може ви нормальні людиска а пишетье тут всякі пакості після розпитття бояришника? І лишить вже РАДЗІЄВСЬОГО його немає ЗЕМЛЯ ЙОМУ ПУХОМ! Дрогобичанам здоровья багато і нашим ЗСУ преремоги! СЛАВА І ЧУСТЬ НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАІНІ!
Рейтинг: 1+ -8-
 
снайпер +за УКРАІНУ, 21:09 27 листопада 2023 р.
 
За один лише останній тиждень жовтня було проведено державних тендерів на 15 млрд. Чверть від них – знову на дороги. Латання поточних ямок з’їло 3, 7 млрд.  
Топ-тендер минулого тижня – 1, 5 млрд – дістався Львівщині на поточне утримання доріг. На другому місці - Київщина (0, 5 млрд).  
Натомість на бронежилети для ЗСУ пішло 700 млн. Заплановано було 2, 7 млрд, але зросли вимоги до якості бронежилетів (рашисти покращують якість зброї), тому на бронежилетний тендер заявився лише один вітчизняний виробник. Він ризикнув узяти на себе лише частинку підрядів на 0, 7 млрд, бо якість дуже кульгає.  
Із найкрупніших тендерів останнього тижня жовтня, крім вище вказаних, варто відзначити: 
614 млн – на реконструкцію повітряних ліній поблизу Одеси.  
481 млн – на 1 вагон-цистерну для Укрзалізниці.  
421 млн - на дизпаливо для Укргазвидобування.  
369 млн - на міст біля відвойованого Вовчанська (13 км до рос. кордону) 
320 млн – на будівництво багатоквартирного будинку у Василькові.  
195 млн - на ямковий ремонт Запорізької обл.  
176 млн - на 1 вулицю в Павлограді.
Рейтинг: 5+ 0-
 
"КОНЬченому Снайпердуну, 22:02 27 листопада 2023 р.
 
Та зайдіть на сайт державні закупівлі "Прозоро", введіть код ЄДРПО відділу чи установи і побачите всі закупівлі, тендерні документації, технічні вимоги і цінові пропозиції учасників. Якщо проаналізувати розпорядників коштів міської ради, то більярдний стіл відділу культури для Гаїв Верхніх за 20тис. грн. і грунт за 19, 8 тис. грн. для відділу освіти , в час війни, будуть сміхотворними.  
А ще, чому немає інформації про те, хто поніс відповідальність за завищені на 5 млн. грн. і відмінені торги з ремонту вулиці Стрийської?  
Чому при владі ще Кучма? Чому Герман знову , як радник, в міській раді? Чому обоє рябоє- Качмар замінив Москалика і ніхто не провів аудит розкрадань комуналки і відкатних ремонтів?  
І ще багато чому ?
Рейтинг: 14+ 0-
 
Ну і шо, 22:49 27 листопада 2023 р.
 
До ну і шо . Ти шо , раб, офігів …Гаааа !  
Я шо по-твоєму у Канаді маю жебрати ? Тарас пообіцяв мені , що вас розділе до нитки , а мені побудує за кордоном «маленький Дрогобич» з Германами , Коцюбами, Жирними і іншими друзями нашої шведської сім’ї Кучми-Шулак .  
А ви ушльопки гнийте і здихайте з голоду , хєр вам а на дрони )))
Рейтинг: 3+ 0-
 
Ірка -бюджетна дірка, 08:07 28 листопада 2023 р.
 
Вас грохнуть ракетами, кожного- адресно, там, де ви позамуровували свої підпільні сейфи, але вже- свої, котрі курують Центр прийняття рішень. Ви вже задовбали всіх, ушльопки! Дрони бачать всіх ворогів України, найперше- внутрішніх, бо вони- ближче. Навіть- там, куди ви збираєтеся втікати: на мора (там, під водою, також вітчизняні барабашки добре справляються- підете услід за. )! Ви того хочете, аж стогнете, виродки! Отоді й буде славна Україна!
Рейтинг: 0+ 0-
 
Шизофренікам безграмотним, 08:21 28 листопада 2023 р.
 
кажуть що Путiн рообiцяв кожному корупцiонеру i злодiю амнестiю, та прощення, як вiрному послiдовнику ''русского мiра'', так що все йде за руьким планом!
Рейтинг: 0+ 0-
 
iз Європи, 09:43 28 листопада 2023 р.
 
Та не каркайте вже, бо так воно вже є: нагребуть на мільярди, відкупляться за дві пачки маргарину, й далі крадуть. Де вже кінець тому "монако"? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 11:19 28 листопада 2023 р.
 
А я любив ходити у їхні гуртожитки, ох, що ті майбутні вчительки витворяли, навіть на порносайтах такого не побачиш.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Афоня, 12:09 28 листопада 2023 р.
 
може то педагоги заробили тi грошi на панелях у ратушi?
Рейтинг: 4+ 0-
 
божа роса з ширiнки, 17:20 28 листопада 2023 р.
 
А ще одного колишнього проректора забули згадати. Приблизно таку суму в кишеньку поклав і змив удочки за океан. То кодло змій давно потрібно прикрити, бо тільки те і роблять, що наживаються на бідних людях
Рейтинг: 3+ -1-
 
Машка, 17:39 28 листопада 2023 р.
 
Кожен , хто краде в держави під час війни, а особливо при посаді - зрадник ! Ця тварюка гірше московита , бо в часи лихі буде заповзято цілувати його каблук , вишукувати і віддавати на поталу усіх достойних громадян . Цей гіркий досвід ми вже мали , і не раз . Злодюга, як і вбивця не має національності , мерзота має бути знищена вогнем і мечем . Так думайте !
Рейтинг: 5+ 0-
 
Борис, 18:10 28 листопада 2023 р.
 
Нова ректора також корупціонерка. На газ 54 списує пальне тонами, а він вже забув коли виїщджав. Супер Б теж не виїзджає, її возить її чоловік на власній машина, але на універівській бензині, робочі в трускавець до неї додому їздять працювати. Офіційно визнана, що вона корупціонерка. Це частина айзбергу а багато чого ще не відомо і не буде відомо, а аудитори це такі самі корупціонери як і сьогоднішній ректор, а Микола комендант гуртожитку #2 також нажерся тої гуманітарки - ділова ковбаса.
Рейтинг: 5+ -2-
 
Абдула, 22:27 28 листопада 2023 р.
 
Америка вже грошей нашим не дасть, навіть в Америці. Бо псевдобіженці й там на ленд-крузерах "рятують" Україну. Незабаром табунами поповертаються, якщо осилять океан переплисти.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 08:55 29 листопада 2023 р.
 
Якась "машка" того щура випустила, а тепер сама приповідає. Не плач, Марічко, не плач: він собі там вже знайшов якусь мармузель- в коробці з-під гуталіну під сходами!
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 14:34 29 листопада 2023 р.
 
Замість того аби красти державні гроші з нашого університету краще б друкували газету "Націоналіст" на підтримку Ірини Фаріон!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Олег Баган, 20:36 29 листопада 2023 р.
 
Ніякі аудити наших злодійчуків не спинять бо у них закладена одна програма - це збагачення , задля того саме і використовують свої чиновницькі посади. Таке кругом у всіх життєдіяльних сферах країни і немає у чиновницької свори жодного сумління чи сорому бо це звичайні голімі злодії, які пруть і пруть різними шляхами до керівних посад. Кланова система злодійні якщо коротко сказати.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Дрогобичанка, 09:05 30 листопада 2023 р.
 
Вона дорого буде коштувати- невигідна трата коштів, ліпше купіть кольоровий ксерокс- і друкуйте хоча б гроші, а то всі довкола- як жебраки у ріднім домі, хіба скачки в патрійотів патріотите, хабарники.
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 16:13 05 грудня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)