Вибори лише після війни: у листопаді всі політсили Ради уклали угоду

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
02.12.2023

 

В середині листопада всі політичні сили, представлені в українському парламенті, підписали меморандум про проведення наступних виборів тільки після завершення воєнного стану. Про це повідомила Українська правда. Такої домовленості було досягнуто на зустрічі у форматі "Діалогів Жана Моне" задля миру та демократії, яка пройшла 10-12 листопада на Закарпатті.
У висновках, оприлюднених за результатами цієї події, йдеться зокрема про те, що керівництво Верховної Ради, голови та делеговані представники депутатських фракцій і груп ВР 9-го скликання "дійшли згоди, що майбутні вільні та чесні національні вибори (парламентські, президентські) проводяться після завершення війни та завершення дії воєнного стану із часом, достатнім для підготовки проведення виборів (не менше 6 місяців після закінчення воєнного стану)".
Під документом стоять підписи зокрема Давида Арахамії від фракції "Слуга народу", Юлії Тимошенко від "Батьківщини", Ірини Геращенко як співголови фракції "Євросолідарність", Олександри Устінової від "Голосу" та представників інших депутатських груп.
Зазначено, що вибори мають бути проведені на основі діючого Виборчого кодексу, зі збереженням за основу виборчих систем національних та місцевих виборів, повернувши норми, які забезпечують змагальність кандидатів у межах одного партійного списку (як приклад - скасування обмеження у 2556 від виборчої квоти, необхідних для просування кандидата у виборчому списку).

Переглядів: 1702

Коментарі (52)
 
То, що Зеленський буде вічним президентом?
Рейтинг: 12+ -1-
 
Гріцацуєв, 10:00 02 грудня 2023 р.
 
А не фігово придумали, будуть спеціально затягувати війну, раніше, хоч трохи боялися, що не переоберуть, тепер можна взагалі вільно красти.
Рейтинг: 16+ 0-
 
Світлана, 10:13 02 грудня 2023 р.
 
Вітаю, раби.
Рейтинг: 16+ -2-
 
Девіант, 10:40 02 грудня 2023 р.
 
Ну, що шах і мат всяким Веселим, Танчукам та іншим, хто хотів добратись до крісла мера, Тарасій тепер там на довго.
Рейтинг: 15+ -2-
 
Ігор, 11:07 02 грудня 2023 р.
 
альо гарах? Читай новини ЗЕЛЕНСЬКИЙ заявива що на другий термін на посаду не буде балотуватися так що висувай свою кандидатуру побачиш який то "легкий " хліб?
Рейтинг: 3+ -5-
 
снайпер +затєтий украінець, 12:25 02 грудня 2023 р.
 
Господи дай сили тих йолупів витерпіти .
Рейтинг: 9+ 0-
 
Особиста думка, 12:25 02 грудня 2023 р.
 
Туди висуваються лишень люди системи та кланово олігархічного "бомонду". Мислиш курячими мізками або цілком не розумієш політики коли якомусь дописувачу рекомендуєш балотуватись. Жах охоплює коли є ще такі наївні серед народу. Відкрийте очі та мисліть глибше а не на рівні зомбоящика та марафонів.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Снайперу, 12:36 02 грудня 2023 р.
 
Відловлюють простих смертних по вулицях і магазинах, а для себе придумали вічне царювання. Ай молодці.
Рейтинг: 17+ 0-
 
Фрол Копито, 12:36 02 грудня 2023 р.
 
Дуже розумно, виб'ють людей на війні, а молодому поколінню, яке тільки підростає втовкмачать, що так і має бути, ніяких виборів не треба, влада буде передаватись у спадок, геніально.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Саша, 13:43 02 грудня 2023 р.
 
А чим поганий вам Тарас?
Рейтинг: 3+ -8-
 
Дмитро, 14:43 02 грудня 2023 р.
 
А Тарасик так переселенцям дупи лизав, так до них до роддому бігав. Так сподівався на їх голоси, що навіть житло їм побудував. І що? Все дарма? Мало хлоп з трусів не вискочив, а тут на тобі
Рейтинг: 14+ 0-
 
Марія, 14:48 02 грудня 2023 р.
 
Якщо так, то добре. Пізніше стану мером ОТГ по любе. Мені подобаються як до мене йдуть на поклон різного роду пристусуванці і перебіжчики і лижуть мені задок всякі Пилипціви і Маменьки. Ще в мене є Жучка яка робить мені приємно.  
Не думав що мені так підфартить з війною) На одних тільки виїздах за кордон я з кумами заробив більше пів ляма зелених. А ще є багатомільйонна допомога з Європи.  
Ще натягну Кучмовоза на пару земень най мій тесть будує багатоповерхівки в місті.  
 
Незабудьте люди добрі про мобілізацію! Пропоную добровільно з’являтись в ТЦК СП щоб ми вас неловили. Так дешевше буде повірте.  
Йти на війну за честь. Вмерти стоячи краще ніж жити на колінах. Не будьте сцикунами.
Рейтинг: 11+ 0-
 
Степан Львович К., 16:10 02 грудня 2023 р.
 
Корумпована держава не може перемогти у війні в рази могутнішого сусіда. Як би нам не допомагали корупція нівелює це на ноль. Затяжна війна на руку ворогу. Пару років і чоловіків з простого люду не залишиться а чинуші і їх рідні вмирати за землю не дурні. Як результат підпишуть мирову угоду віддмовившись від вже захоплених земел ворогом. А можуть і взагалі під москаля лягти. І будуть співати який комсомол класний.
Рейтинг: 13+ 0-
 
правда, 16:22 02 грудня 2023 р.
 
Надають нормально жити корумповані чиновники?  
Тоді вам до мене. Виїзд за кордон для військовозобов’язаних чоловіків під ключ. Пакет документів, зелене світло на кордоні, виїзд з нашим представником в комфортабельному автомобілі.  
Ціна на сьогодні 10 000 у. о.  
Приймаю в себе в адвокатському кабінеті зразу біля міського суду в робочі дні з 10 по 15 год.  
Мої родинні зв’язку в РВА це запорука 100% вирішення вашого питання.  
P. s. також вирішую питання по мобілізації. Деталі Пр зустрічі.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Іван Якимів/Іван Долар, 16:53 02 грудня 2023 р.
 
значить Кучма може купити собi РОЛС-РОЙСА, бо стидно буде пiд час вiйни iздити як бiдняк, на простих марках.
Рейтинг: 4+ 0-
 
from USA, 17:14 02 грудня 2023 р.
 
Яке облудне мислення у цих політичних зграй ! Жесть ! Вдумайтесь в суть ! Їм вибори потрібні після закінчення воєнного стану , а на яких умовах він скінчиться, їм далеко десь , важливий лише доступ до державного корита , готові слугувати любій державній мамоні . Підписуйте що завгодно , ЗСУ є єдиною цінністю і він Переможець , а відтак йому вирішувати що , де і як !
Рейтинг: 2+ 0-
 
Борис, 19:00 02 грудня 2023 р.
 
"Всю допомогу з Європи", всі мільярди- до мільйона, порахувати до цента (запит у Держдеп вже пішов фельдєгерською поштою), все, що накрали- позабирати з магазинів- роздати людям! Включно з грошима, яких кожен мав отримати стільки, що не снилося навіть усім трьом найбагатшим злодіям цієї території! Псів- продати на вуличне харчування до азіоп!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Тартарени з Тараскона, 19:05 02 грудня 2023 р.
 
А Ірка - бюджетна дірка руки потирає, бо Тарасик в її дірку ще більше напхає
Рейтинг: 11+ -1-
 
Дрогобичанка, 20:13 02 грудня 2023 р.
 
Це біда нашого суспільства, така влада як зараз на усіх рівнях буде лише затягувати війну і з протягнутими руками будуть казати : "Допоможіть нам, бо ми вже немаємо що красти, бо ми хочемо жити, а на простий народ нам насрати".
Рейтинг: 8+ 0-
 
Абдула, 21:09 02 грудня 2023 р.
 
Хочеться подивитися на вираз лиця місцевих злодійчуків, які вже надрочили пісюна на посаду мера.
Рейтинг: 8+ 0-
 
Айронвуд, 21:31 02 грудня 2023 р.
 
Вкажіть де необхідно покакунькати і я зроблю цю диверсію негайно. Депутатам буде непереливки :roll
Рейтинг: 5+ -1-
 
Какунька, 21:37 02 грудня 2023 р.
 
Нiдерланди бiльше не будуть помогати Украiнi-бо безбожно й мало того нагло крадуть, так як тут банкiвська система едина-ВИЯВИЛИ що на приватних рахунках всякоiшушвалi мерiв, навiть сiльских, не говорячи вищих посадовцiв резко виросли рахунки й почали рости як гриби до сотнi а в деяких випадках евро до мiльярдiв у них, з чого такi грошi, а то грошi захiднj якi давали помiчБа воним вкрали в карман. ото такi вишивальноносильщики. тому Нiдерланди сказали хватить хай знiмають грошi з своiх приватних рахункiв та закупляють зброю, iду, газ бензин.
Рейтинг: 3+ -1-
 
з яхти в Амстердамi, 11:15 03 грудня 2023 р.
 
І тепер ми заживемо, всі підписалися і корупціонери і злодійчуки , і коритники, і чесні, ічесніші, і найчесніші. Кожен отримав що хотів, але що робити з "підтанцовкою", з беквокалом , стільки людей паслося на передвиборній компанії, а тепер повинні перейти на підножний корм. Шановні це якось не справедливо. кожному дали що заслужив. Вільному волю, спасенному рай, а дуракам вічну пам'ять. І знову казка не весела, якийсь жах. Рятуймося бо тверезієм.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Таксист, 14:46 03 грудня 2023 р.
 
пiсля пiдписання угоди, Тимошенко може смiло летiти знову в Дубаi, засмажувати жопу та манду, бо пiсля такоi тяжкоi працi, коли чорнило лилось кiлограмами, час знову злiтати в Дубаi. Слава чесним патрiотам Украiни.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Львiвський торт з весiлля в Ма, 19:19 03 грудня 2023 р.
 
Юлія Валадимирівна проста забав"язана негайна зініціювати ініціативу пра відміну Верховною Радаю її ініціативи про шалене підвищення зарплат, премій і карупційних хабарів усім чиновникам. Відтак, асабиста прилетіти на шопінг до Дрогобича- й уквікмнути ліфти в будинках, тому що люди платять за комунальні послуги, яких, реально, не існує, відколи цей Дрогобич її востаннє бачив. Обов"язкова пройтися всім містом пішки- й переканатися, що сюди або неможливо в"їхати, або звідси неможливо виїхати: такого жахіття не бачив ніде у світі навіть жоден український біженець. Пра які вибари можна вести мову, якщо мову відняло вже навіть тутешнім аборигенам? ! За всіма владами вперто бігає тінь Кузьми з його, по-сучасному, пророчим:м "Їх всіх треба @здити й @здити". Зразуміла, що питання галави парламенту "Чаму такий бардак у Верховній Раді? " має право на відпавідь з кбінету Міністрів: негайно встановити для них мінімальну зарплату в розмірі роками непідвищуваних пенсій 2300 грн. і видати кожному на свято Микалая пакетик мівіни й мішечок сухарів- на весь термін калективнаї відсидки! Хай виздихають, під чифірчик з відром брому- кожнаму!
Рейтинг: 3+ 0-
 
!, 09:59 04 грудня 2023 р.
 
в Нiдерландах зробили все по демократичному, якщо е пiдозра що мiстр, або секретарi крадуть або беруть грошi, мафiя присилае такому пацану пулю в конвертi, й усе, вiн зразу йде з посади, бо пристрелят, де будь, то вже не важно. проста боротьба з корупцiею.
Рейтинг: 0+ -1-
 
з яхти в Амстердамi, 12:53 05 грудня 2023 р.
 
Дурік, вернись в палату.
Рейтинг: 2+ 0-
 
До попереднього, 13:20 05 грудня 2023 р.
 
до попереднього педiка, не можу вернутись в придурковату палату Дрогобич, бо там у вас або педiком станеш, або дурiком, тому лишаю свое мiсце тобi дрочилово, можеш смiло терти поки волосся на долонях не стреш, а у нас все прекрасно, готовимось до нового року!
Рейтинг: 0+ -2-
 
з яхти в Амстердамi, 14:06 05 грудня 2023 р.
 
Вам чешеться ліва рука- після того, як правою з кимось поздоровкалися? А що то значит: може, на картку якихось пару тсяч хабаря закинуть, бо кольорові папірці малоздатні до платежу? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 16:09 05 грудня 2023 р.
 
зачесалась лiва рука, прийшла жiнка, виявляеться купила французке шампанське, у нас тут за руки майже не здороваються, а все добрий день до любого, хоч незнайомого, бо дуже чемнi люди, ну ГЕРИ та ФРАУ, то ж вам не ПАНИ. Хабаря не дають але грошi дали, причому грошi -ВАЛЮТУ-дрогобичанам же дають кольровi паперцi. Жiнка ось купила ялинку, а ялинка велика шоколандна коробка набита натуральним шоколадом з ромом та французким коньяком! Ось так мучимось тут на яхтi.
Рейтинг: 0+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 19:55 05 грудня 2023 р.
 
От тільки шкода, що усі святкуватимуть, а я буду старого підмивати.
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 20:00 05 грудня 2023 р.
 
миють сраки та лижуть , та ще й пiдмивают без причин та задаром в селi Дорога Бич, що ще деякi називають Дрогобич, у нас до такого ще нiхто не докотився, але якщо е таке явище то займаються тут мiгранти та заробiтчани з Польшi, украiнцi бiженцi. Добре що я гер, а моя жiнка фрау, Але вже украйонцiв перестають брати на роботу, бо вони сволочi почали битися за кажду дупу голландця, мало того почали лiзти лизати, та на хлiб намазувати. Дивиться отак голландець як за його чисту дупу бьють морди украiнцi, i, не знае що робити з тими лизунами, чи гнати на фронт, чи таки зробити очерiдь на лизання. Так що пiд час свята учiться лизати дупи пригодиться в Дрогобичi, а також за кордоном!
Рейтинг: 0+ -1-
 
з яхти в Амстердамi, 20:34 05 грудня 2023 р.
 
Набираю на курси, на власному досвіді навчу підмивати будь яку дупу.
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 21:05 05 грудня 2023 р.
 
ну вот перший досвiчений кандидат лизапи попи голландцiв маемо, добре тебе навчили в дрогобичi, але ясно що перша попа заграницею тобою облизана-буде голландська.
Рейтинг: 0+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 12:10 06 грудня 2023 р.
 
Та ті дятли недорозвинуті постають в рядок під ратушу і сильну скорботу включають, коли в останнє воїнів привозять додому! А що вони зробили чи роблять щоб тих смертей було менше? Крадуть і собі премії виписують? Та тих сук недо розвинутих давно пора на вилах винести з ратуші і кинути в гарячу смолу. Бо вони на дертися не можуть тою гуманітаркою і грошами. Повісити на состюну вверх ногами і ті горищі в рот напхати, так щоб більше красти не хотіли. Бляді паршиві
Рейтинг: 7+ 0-
 
Марія, 19:21 06 грудня 2023 р.
 
Тебе звати хер, і "жінка" твоя- срау, ідіоте недополоканий!
Рейтинг: 0+ 0-
 
herumхтнутому, 08:44 07 грудня 2023 р.
 
ДО=herumхтнутому, 08:44 07 грудня 2023 р. =що комусь вилизав сраку а вона виявилась з несмачним гамном, бувае. то тобi не сраки ФРАУ чи ГЕРIВ, то бруднi засранi сраки дрогобицьких ""панiв"""!
Рейтинг: 0+ 0-
 
баба Флюнтиха з Кульпаркiвсько, 10:38 07 грудня 2023 р.
 
Бєєєєєє, фееее, срамота з-під унітазу!
Рейтинг: 0+ 0-
 
1038-муму, 15:07 07 грудня 2023 р.
 
Гарний вислів пані "бляді паршиві" бо нажаль такі вони і є насправді зі середини нутра.
Рейтинг: 1+ 0-
 
До Марії, 17:35 07 грудня 2023 р.
 
Поки наші хлопці воюють Чигрина жінка крутить голою дупою на пляжі десь за кордоном. Напевно армії допомагає? А чоловік тим часом думає що би то ще собі захапати. Ось така справедливість цього світу. Хтось місяцями вдома не буває, тижнями не спить, а хтось голу попу виставляє на дорожезних курортах
Рейтинг: 7+ 0-
 
З Меденич, 22:03 08 грудня 2023 р.
 
Чигирина жiнка жарить переднi бiляшi-бо чоловiк почав задивлятись на молодi пампушки з iзюмом, от i вiдправив жарити iх арабам.
Рейтинг: 0+ 0-
 
з яхти в Залiссi, 11:27 09 грудня 2023 р.
 
Завжди розумію що подібним мерзотам Господь приготував страшне пекло під кінець їхнього нікчемного життя на Богом даній Землі. Тому нехай собі засмагають бо всерівно за лицемірство, брехню та крадівництво у ближнього відповісти перед Всевишнім таки прийдеться. Справедливого Божого суду не уникне жодна подібна сволота. Нажаль у їхніх тупих головах лишень меркольтильні інтереси для блага свого гнилого нутра.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До з Меденич, 13:05 09 грудня 2023 р.
 
Ой, блін, та вона там нажарить арабів- куди там китайським смаженим тараканам з дрогобицькими всами, га? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 18:26 09 грудня 2023 р.
 
Сравчик Юрчишин тепер керуватиме комітетом зі свободи слова (замість Шуфрича, у котрого все відібрали - по телевізору), тобто, у сравчика "все відберуть вже назабаромҐ, бо "Больше свободы и меньше перешкодов" ніяке не перешкодить тим, хто у них, після папєрєдніков, все відбриває? ! Але кужи всі оті щурі й крисаки будуть втікати: до Канади? Нема дурних: Канада вже навчена!
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 18:59 09 грудня 2023 р.
 
Тумане сто дев"ятсот дев"яносто дев"ятої проби, ти у своєму фейсбуку насотворяв сотенні тьми примітивних граматичних помилок- хто тебе, дебіла, взагалі увіпхав до тієї ВРУні? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 19:02 09 грудня 2023 р.
 
Йой! Та ви бачили ту вульгарну бабу? Виставляє сіськи- пістки в соц мережі, накачані силіконом і думає, що дівка років з на 20. То старе терко, яке вульгарно виглядає і крутить сракою, коли чужі діти гинуть. Блядство. Фууууу
Рейтинг: 1+ 0-
 
З Меденич, 19:45 09 грудня 2023 р.
 
Почекайте, нехай тепер вибори прийдуть, не забудьте проголосувати за жадібного гнома, який жінку відправляє її час війни сракою крутити на дорожезних пляжах. Вони двоє обідруть вас як липку. Бо би крутити тою накачаною штучно попою немало грошиків треба. Гидота, яка жирує тоді, коли інші їх накачані губи, сіськи-піськи захищає
Рейтинг: 1+ 0-
 
З Меденич, 19:49 09 грудня 2023 р.
 
В зовнішній естетиці кожне накачане силіконом сміття є гидке і неприємне . Про таких можна сказати що обділені природою, або природа над ними пожартувала. Но тупі курки цього нерозуміють .
Рейтинг: 2+ 0-
 
До "з Меденич", 22:41 09 грудня 2023 р.
 
приiде баба повнiстю загорiла, з обробленими бiляшами, з напомпованими галушками ззаду, та губами-варениками нашинкованими арабскою сметаною, й буде спацирувати й дивитись на кожного як на бидло, поки бiляшнi губи не спухнуть, галушки ззадi, не спадуть та сметана арабiв на губах не перевариться. така природа тих тварюк якi вийшли з села чи з роботях СССР, вони легко перейдуть на сторону москаля, та будуть каждого росстрiлювати, хто iй хто стане поперек дороги. Винищувати треба той непотрiб, який збагатiв на корупцii, та на крадiжках вiд народу та бiдноти.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Божа роса з Кульпаркiвськоi вi, 10:17 10 грудня 2023 р.
 
а що тепер мені робити? я сраки лизав Цигану, Васі і ще декому, готовий був ім відсмоктати, а тепер виходить , мімо каси((( 
Виборів не буде? я ж групу робив , тьоща потратилась)), я то не відроблю, ще та сучка Марта Рило на мене полює, дайте хоч хтось пару рублів на життя бо моя жіночка з хати мене виганяє,  
номер карти сюди можу скинути!  
є бажаючі?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:13 10 грудня 2023 р.
 
Як біжу до Цигана то навіть не криваю, бо все таки ручний песик я, але і песики мають право на псєче житіє, пьос смєрдячий))))
Рейтинг: 0+ 0-
 
Торський Ваня Альфонс, 20:15 10 грудня 2023 р.
 
Страшну вiйну змiнить "великий плач". Витель не пощадить нкого, ненависть стане законом. По iншому бути не може, бо в цьому свiтi завжди перемагало зло, якшо не ставалось чудо. Авечингизу вiдвдено шлях до лютого, якщо зараз на ялинку перевернуть його зображення, як це було зроблно з втiкачем.
Рейтинг: 0+ 0-
 
пророцтво, 03:32 17 грудня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)