КУЧМІВСЬКИМ КОРОВАМ 3 200 000 ГРН, А ЩО ДЛЯ ХЛОПЦІВ З ЗСУ…?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
18.12.202313 грудня 2023 року до мене звернувся Андрій Матвєєв голова ГО “ЗАБУДОВНИКИ - УЧАСНИКИ АТО ІМЕНІ АНДРІЯ ПОЯСНИКА”:

Звертаюсь до вас пане Іван, як до глови громадської організації "ТРИ СИЛИ", знаю, що ваша громадська організація надає допомогу у галузі права щодо дотримання прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь також Ви займаєтесь захистом прав споживачів у зв’язку з порушенням мого права на доступ до публічної інформації.

15 травня 2023 року я Матвєєв Андрій скориставшись довгоочікуваною відпусткою з лав ЗСУ, як голова ГО “ЗАБУДОВНИКИ - УЧАСНИКИ АТО ІМЕНІ АНДРІЯ ПОЯСНИКА”, звернувся з запитом (зареєстрованим в Дрогобицькій міській раді за вхідним номером № 49/3-17 від 15.05.2023р.) до міського голови міста Дрогобич Кучми Тараса Ярославовича, але так до сьогоднішнього дня не отримав жодної відповіді.
 
В зв’язку з тим, що я перебуваю на службі в лавах ЗСУ і ми з побратимами постійно знаходимось на нулі та не маємо змоги спілкуватись та переписуватись з держслужбовцями Дрогобицької міської ради просимо Вас посприяти нам та допомогти у вирішенні даної проблеми і отримати важливу для нас військових інформацію.
(Копію запиту з реєстраційним номером та датою додаю)
 
Опрацювавши дане звернення та копію запиту, я від ГО “ТРИ СИЛИ” відразу звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зв’язку з систематичним порушенням Дрогобицькою міською радою права на доступ до публічної інформації.
 
Текст запиту від ГО до міської влади:
 
15 травня 2023 року Матвєєв Андрій скориставшись довгоочікуваною відпусткою з лав ЗСУ, як голова ГО «ЗАБУДОВНИКИ УЧАСНИКИ АТО ІМЕНІ АНДРІЯ ПОЯСНИКА», звернувся з запитом (зареєстрованим в Дрогобицькій міській раді за вхідним номером № 49/3-17 від 15.05.2023р.) до міського голови міста Дрогобич Кучми Тараса Ярославовича:
 
 - Прошу надати інформацію про те скільки земельних ділянок було безкоштовно надано учасникам бойових дій в період з грудня 2020 по травень 2023 років.
 - Прошу надати інформацію про те скільки житла (квартир) було безкоштовно надано учасникам бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов, в період з грудня 2020 по травень 2023 років, з наданням прізвищ військових та адреси квартир.
 - Прошу надати інформацію про те скільки учасників бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов, перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради на 2023р.
 
До 13 грудня 2023 року на  вищевказаний  запит  не було  надано жодної відповіді і не попросили продовжити строк розгляду.
 
Хочу нагадати Дрогобичанам, що на прикінці листопада сесія міської ради затвердила виконання показників бюджету за 9 місяців 2023 р. Аналіз цих даних в чергове засвідчує маніпуляції з коштами громади, наприклак КП “Фермерське господарство “Тарком” дітище самого Тараса Кучми, яке вчергове отримало  - 3 200 000 грн а КП “СМУ” - 4 600 000 грн.
 
15 грудня 2023 року на сесії міської ради затверджували бюджет Дрогобицької міської територіальної громади на 2024 рік.
Частина депутатів (11 депутатів) звернулась до Дрогобицького міського голови, щоб сьогодні під час голосування за бюджет 2024 року поставив на голосування правку, згідно якої упродовж року при розподілі коштів, утворених від перевиконання дохідної частини територіальної громади, 50 відсотків спрямовувати на видатки для забезпечення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, адже в запропонованому проєкті бюджету таких видатків взагалі не передбачено.
 
Тридцяти двома голосами (32) “А” депутати підтримали прийняття бюджету громади. У 2024 році доходи бюджету Дрогобицької громади
Також до затвердженого бюджету прийняли поправку, що при перевиконанні певних статей бюджету у новому році не менше 50 % акумульованих коштів буде скеровано на підтримку потреб та запитів ЗСУ.
 
P.S.
Таким чином ми бачимо, що місцева влада любим шляхом приховує всю інформацію щодо підтримки АТОвців та ЗСУ, навіть такий пункт як в бюджеті на 2024 рік як підтримка для ЗСУ була прийнята під тиском депутатів а не з ініціативи мера АТОвця Тараса Кучми…
 
Тому військові на кінець мають зробити висновки, хто насправді є в цьому місті московитами та агентами кремля, хто працює на нашу перемогу а хто на перемогу орків…
 

Переглядів: 2533

Коментарі (81)
 
Коли то куЧмо вже нажреться з своїми коритниками…
Рейтинг: 24+ 0-
 
Дрогобичанин., 12:56 18 грудня 2023 р.
 
на то корито вже й грису нема, остались тiльки майтки баби Флюнтихи подiлити
Рейтинг: 2+ 0-
 
з Дрогобича, 13:33 18 грудня 2023 р.
 
А тепер, всю ту шваль, яка проголосувала зап такий юджет, прошу по фамільно озвучити тут в "Дрогінфо", окрім того, спільно з вояками, які зверталися та за підписами небайдужих громадян, представників ГО колективно звернутися з вимогою в усі інстанції, у т. ч. воєнкомати, про нарешті до запросити до мобілізації наших місцевих обранців стати на захист Вітчизни-наша державна влада чомусь зволікає і хоче вишукувати ухилянтів за кордоном, а тут золотий резерв, здорових, повних сил мужчин і навіть жінок. Треба вже показати як приклад в Україні, де шукати резерв.
Рейтинг: 10+ 0-
 
до "Три сили", 13:53 18 грудня 2023 р.
 
Судячи з того, що у середовищі нескінченно дикого капіталізму в Україні постійного населення (невиїзного, безгрошівного) залишається десь так мільйонів з 20, то варто прийняти невідкладну державну програму про забезпечення окремим житлом, у першу чергу- людей старшого віку (80+, і не на суму, раз на два роки, пенсійного "пдвищення" на 320 грн. (тобто- на нуль копійок- реально), а на всі 3 мільйони доларів- як на дивані у Верховному Суді, кожному-! ), студентам, котрі не мають змоги знімати й без того недешеве житло (а гуртожитків, зрозуміло, вже або нема, або не для них відновлюють, при тому, що пустирищем десятки років продовжують стояти абсолютно відновлювані, хоча й достатньо поруйновані часом, помешкання), і, звичайно, так би мовити "учасникам куликовської битви", котрі, стараннями піарних політиків та всіяляких патрійотично настроєних шахраїв, досі нічого не мають, бо панам- зась потурбуватися про простих людей, оскільки ті- не діти генералів. Не треба-не треба: поки ви всі, роками, грабували, возили й перевозили, то багато хто роками не міг навіть до вас, завше кудивітерподме-перенастроюваних, навіть на просту роботу влаштуватися (буденно- не раз можна переконатися в тому, що тих, котрі дурили й "кидали", можна сказати- тоннами, найманих працівників, вже Боженька багато чого повирізав руками хірургів, якщо не поперевертав догори колесами авт і т. п. , а то й- прикривши їхню безсовісну срамоту надмогильними плитами- міцно і назавше). Україна, як держава, навіть зараз має змогу забезпечити окремим помешканням абсолютно кожного свого громадянина, повірте, що ваші палаци із семиметровими парканами їх і не цікавлять, їм і не потрібні- достатньо свого, нехай і скромного. А то - притулки, палатки для бомжів, аби не замерзли- ти диви, яка страшенна турбота), та й ще багато чого всілякого, на чому доступні до клюів від мільярдних сейфів дуже вже аж занадто гребуть і гребуть. Пора розгрібати й повигрібати!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Збоку-погляд, зсередини-видно, 14:11 18 грудня 2023 р.
 
з того бюджету що прийняли товарищи, чи е сумма для визволетiв з Москви на букети з Голландii? Ато якось не по людьськи зустрiчати своiх катiв-мучителiв, та чи вишитi вже вишиванки ратушникiв у кольори русского прапора з буквою Z?
Рейтинг: 7+ 0-
 
з квiтучоi Голландii, 14:37 18 грудня 2023 р.
 
Я сьогодні йшов містом і сильно хотів какати, а громадської вбиральні нема, корчі без листя і додому далеко. Але тут я помітив, що у мою сторону йдуть чотири тцкашники, я так дав драла, що за хвилину дома на унітазі сидів.
Рейтинг: 4+ -3-
 
Алуїзій Магарич, 14:38 18 грудня 2023 р.
 
А хто ти є той Іван? Прізвище є чи просто Іван з Мозамбіку?
Рейтинг: 2+ -7-
 
місцевий, 14:44 18 грудня 2023 р.
 
Міський голова Кучма таким чином наживається на бюджетних коштах, голова РВА Кулиняк іншим. Створивши з кумом Шлярпом (заступник Голови РВА) і кумом Якимівим(  
Екс помічник суді неодноразово браний на взятті хабаря) злочинне тріо вони 2022-23 рр набили кишені зеленими папірцями отриманими від ухилянтів. Дозволи на виїзд за кордон під виглядом волонтерів за сприянням Дрогобицького РВА отримали тисячі чоловіків. З особи брали від 5 до 10 тис вічно зелених. Сума вимальовується баснословна. Це я ще не вникаю в розпил гуманітарної допомоги з ЄС адептами РвА через благочинний фонд Коло.  
Кучма з порівнянні з старими битими корупціонерами Танчуком і Шевкеничом ( які стоять за спиною Кулиняка) це дрібний злодюжка.  
Місцеві борцуни з корупцією Торський і Надкернична чипились Кучми а Кулиняка чомусь не помічають. Бояться покровителів місцевого РВА з Києва чи просто продались?
Рейтинг: 22+ -3-
 
важливо, 14:46 18 грудня 2023 р.
 
Зауважте після того як Кучма з депутатами виділив багатомільйонне фінансування з бюджету ОТГ на РВА, голова рва Кулиняк перестав відкрито звинувачувати Кучму в корупції а лише дозволя собі з під тишка натравлювати на нього своїх пригодованих активістів.  
Якщо є факти корупції з боку міського голови то в час війни РВА має всі важелі впливу щоб це зупинити і щоб корупціонери понесли кару. Але ні) Є кругова порука і навіть злодії з різних кланів при владі не будуть переступати червоних ліній.
Рейтинг: 27+ 0-
 
важливо, 14:53 18 грудня 2023 р.
 
Я , як секретар міської ради , разом з Мартою Рило і своєю посестрою Кучмою , продав всі земельні ділянки в Дрогобичі , які мали хоч якусь цінність . Мій особистий рекорд 281 ділянка за сесію )  
Щоб всім воякам було зрозуміло, я продав десь 20-Га землі за один день І заробив на цьому майже 300 ка баксів . Орки за пів року на Бахмуті забрали в україців меньше ніж я за одну сесію 04. 11. 2021 року .  
КуРВа то є сила !
Рейтинг: 10+ -2-
 
ОРк вагнеревич, 14:55 18 грудня 2023 р.
 
ДМР і РВА можуть делегувати на фронт частину свого персоналу.  
Для початку самих молодих, здорових і духовитих - 
 
Качмар 
Пилипців 
Шлярп 
Дзерин 
Кушлик 
Майданюк 
Чигрин 
Задорожний 
Вовків 
Пецюх 
Ацедонський 
 
 
Всі спортсмени і пройшли військовий факультатив при вищих навчальних закладах.  
Це буде хорошим прикладом для наслідування мас населення.
Рейтинг: 35+ 0-
 
@, 15:07 18 грудня 2023 р.
 
Коли більша частина землі роздана їм самим по схемі підставних осіб то яку відповідь вони напишуть? Вони в ступорі і тому з травня місяця вирішили не інформувати заявника. Отак будуть мурижити та тягнути кота за хвіст як мовиться а правда лежить на поверхні і всі дрогобичани розуміють що за земельні схеми тих покидьків треба притягнути до найсуворішої відповідальності бо їм не місце представляти інтереси своїх виборців. Це люди яких навіть соціально не скорегуєш тому має бути серйозний аудит роботи ушльопків за дві каденції. Сподіваюсь що пан Торський виявиться тією людиною яка покладе край мерзотним казнокрадам.
Рейтинг: 14+ -1-
 
Дрогобичанка, 15:13 18 грудня 2023 р.
 
Хто відає де продається молочна продукція з того розпіареного "Таркому"? Бо незрозуміло чому такі виділяються кошти платників податку міста на те "дітище" таргана коли дрогобичани не бачать на полицях магазинів міста молочки від Таркому. Чи те підприємство годує суто пихатих ушльопків? Тут явно щось не так? Люди не будьте байдужі бо вас дурять на кожнім кроці і включайте хоч якесь логічне мислення .
Рейтинг: 20+ -1-
 
Виборець, 15:26 18 грудня 2023 р.
 
А тцк незнає як мотивацію підняти . Треба зробити одну просту річ , щоб ці перечислені Вами прізвища "патрійотів" мобілізувати на першу лінію фронту . Чи вони себе там не бачать? Зрештою свиня корито так просто не покине принаймі такого ще не було прикладу . Їх звільняють з посад натомість приймають радниками до "царя". Отакі пироги між ними ліпляться образно кажучи.
Рейтинг: 13+ 0-
 
До @, 15:39 18 грудня 2023 р.
 
маленька поправочка, починати треба по ранжиру, до уваги не брати вік, а скільки років протирав штани на хлібосільній посаді в ратуші, там є солідні важковаговики, наприклад щирий українець-пан Курчик, який завжди підставляє плече корупціонеру кучмі і т. д. Цікаво, чи він знає скільки разів голосував за земельну оборудку. Скільки памятаю, він постійно в депутатській залі.
Рейтинг: 16+ 0-
 
не враховано,, 15:40 18 грудня 2023 р.
 
Живуть вони по "поняттям" двох злодійський кланів нашого міста. Що одним, що другим громада побоку і це очевидно тепер вже багатьом пересічним містянам.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До важливо, 15:45 18 грудня 2023 р.
 
Хто це "я"- бик, який як трутень, щось старався ліпити, гнидо, то що зробило "Коло" блазню можуть говорити ті, що на передку, а ти подонку гривню не дав і ти смієш щось виписувати, чуєш смрід, таким як ти треба кадик виривати.
Рейтинг: 1+ -8-
 
до "важливо",, 15:50 18 грудня 2023 р.
 
Ехх ! Покакунькати би і попісюнькати десь у кущах коло ратуші :roll
Рейтинг: 3+ 0-
 
Куріца, 15:58 18 грудня 2023 р.
 
Сьогодні їздив на ровері без сідла по бездоріжжю, відчуття супер. Рекомендую!
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 15:59 18 грудня 2023 р.
 
степан кулиняк, вірніше Степан Танчук (адже він не одружився, а вийшов заміж), адже всі пам‘ятають степанка який бігав по базару та «підрізав» мобілки у лохів та смалив косяки так очі завертались - бо хотів бути «бандзітом», потім зрозумів, що вийти з босоти, якою він і залишився, допоможе лише добре «вийти заміж», що він успішно і зробив, бігом наклепав купку дітей, бо треба було щоб дружина більше сиділа вдома і небачила як він з шалавами по трускавецьких готелям чудить, а на роботі щоб далеко неходити - ще з міської ради погравав мар‘яну жук, яку потім при щербі і влаштував у рда, юристом, а згодом керуючою справами, так і тесть не вижене вже - ну небуде донька з таким «прицепом» сама, перепрошую за такий вислів. Хоч і час від часу старий танчук лупцював степанка за його звичку нюхати наркоту, але того вистачало ненадовго
Рейтинг: 18+ -1-
 
:/, 16:09 18 грудня 2023 р.
 
Якщо мова зайшла хто що дав , то смію запитати , а для чого тоді таке підприємство як Міноборони зі всіма клєрками котрі закуповують яйця по17 грн за кг? Навіщо платити захмарні зарплати тим які не справляються зі своїми прямими функціональними обов'язками лишень крадуть на тендерах . Журналіст розслідувач Юрій Ніколов доволі велику роботу провів щоб цю пи@здоту вивести на білий світ. Тому не маніпулюй тим хто що дав бо виглядає якось нерозумно. А вся підкилимна фальш нинішніх коритників хіба сліпим не видно. А ще навчись грамотніше викладати думку на папір .
Рейтинг: 5+ 0-
 
До "до важливо", 16:35 18 грудня 2023 р.
 
Шевяк і Задорожний за досконалу роботу по знищенню України в тилу врага . висловлюю вам подяку як свої однопартійцям і однодумцям
Рейтинг: 12+ -1-
 
Медведчук, 16:38 18 грудня 2023 р.
 
Після вашого допису, якщо навіть так і було, скоріше за все у декого видно жаба давить, я зрозумів, що в даної особи характер формувався на вулиці, як і більшість нормальних, правильних виховувала вулиця і багато з них ставали відомими. Я таких, що трималися за мамину спідницю на відстані бачу. Так, в умовах вулиці, формується різна категорія дітей, треба вчасно зупинитися. З нього буде толк. В мене завжди були колеги, які проходили "рим і крим", це друзяки назавжди, якщо він таких має, то він піде до кінця, що би йому то не коштувало. Я гратулюю таким людям.
Рейтинг: 4+ 0-
 
хочу трохи додати,, 17:05 18 грудня 2023 р.
 
Увага ! Увага !  
Розпочинається збір на встановлення Стовпа Ганьби , який рекламував на всю Україну Тарас Кучма, який обіцяв Дрогобичанам , що буде на ньому висіти і буде прикрашати площу для простих людей .  
Ціна 10000 гривень  
5375411208584693 
Номер картки  
Не будьте байдужими Потрібно втілити мрію всіх дрогобичан і виконати передвиборчу обіцянку Тараса Кучми
Рейтинг: 14+ 0-
 
Волонтер, 17:43 18 грудня 2023 р.
 
до=heer flunt, 15:59 18 грудня 2023 р. =Я си купив майтки флюнтихи, тепер використовую замiсть сiдла-рекоментую(там стiльки волоссЯ збилосЯ в валiнок, зi всiх , байгарiв борислава та дрогобича, що просто супер, та ще й тепло.
Рейтинг: 2+ 0-
 
heer Flunt, 17:47 18 грудня 2023 р.
 
Вдумайтеся тільки, наші хлопці їздили до Києва щоб заробити грошей, а Тарком наняв з Києва хлопа та призначив директором коровам хвости крутити, хто скаже на яку зарплату той Києвлянин погодився в Лішні коровам хвости крутити?
Рейтинг: 11+ 0-
 
Ігор, 18:20 18 грудня 2023 р.
 
Бидло буде прокляте
Рейтинг: 6+ 0-
 
Володимир, 19:02 18 грудня 2023 р.
 
Якщо громада живе за принципом. "Німі на паньщину ідуть і діточок своїх ведуть". То чому цим ратушним щурам не використати дану ситуацію? . Цей непотріб не відчуває жодного спротиву. І грабують все по серйозному. Закон та порядок для них щось надумане. При тому, що шкідливі, небезпечні і шахрайські ситуації проти народу схвалюють депутати ради, міліція , прокуратура. Всі вони втратили відчуття обов'язку. А нам треба на кінець затямити, що немає влади доброї чи поганої - є влада контрольована громадою і не контрольована. І якщо гуртом не взяти їх за барги то вони довго ще будуть стригти покірне стадо.
Рейтинг: 19+ 0-
 
дрогобичанин, 19:05 18 грудня 2023 р.
 
Погоджуюсь цілком з Вашим дописом бо як собі постелеш так і будеш спати - це я про нашу німу громаду. Не може ж одна Ліда самотужки навести лад зі всіма крисяками ратуші хоча прикурки ця жінка щурам дає неабиякої. Респект їй.
Рейтинг: 12+ -1-
 
До дрогобичанина, 20:42 18 грудня 2023 р.
 
Корови мусять щось їсти ? Мусять! Пити їм треба? Треба! Грітись якось треба? Ветеринара треба? - Треба! Какуньки виносити треба ? Треба ! Тому хто виносить какуньки заплатити треба? Треба ! Розводити поголів"я треба ? Треба! З тих мільйонів пшик! Хіба що хтось на халявку має молочко, сметанку ну і свіже м"ясце на усі свята , тушонки ! Ну і Флюнту Голяндському місце є , мити коровам цицьки , а бикам місця межи копитами! Для цього і створювався Тарком . !
Рейтинг: 0+ -3-
 
Селянка, 21:12 18 грудня 2023 р.
 
Якось одна Бурьонка по секрету повідала , що коли Флюнт на ферму залітає увесь молодняк задницями до стіни сильно приперається і ричать так дико наче чупакабру побачили ! Що коїтся ніхто не знає бо світла ніченькою нема! :x :upset :roll :grin
Рейтинг: 0+ 0-
 
Селянка, 21:33 18 грудня 2023 р.
 
Кучма і Каракевич два мазаних підора і аватара . Поки ми помираєм на 0 ці мародерять землю і бюджет . РГДшка вам світить
Рейтинг: 9+ -2-
 
зсу, 22:00 18 грудня 2023 р.
 
Одним словом сказати "все кучмівським курвам'" і можливо коли - небудь все ж таки стане їм у горлянках то награбоване , пардон "нажите непосильною працею".
Рейтинг: 11+ 0-
 
Підсумок, 22:06 18 грудня 2023 р.
 
А я так скажу, хто не какунькав і не ригунькав на площі ринок той маскаль, і жєба волосата
Рейтинг: 0+ 0-
 
Олесь, 06:41 19 грудня 2023 р.
 
Питання до всіх, на засипку": звідки міг взятися козак Москаль, якщо це не погоняло джури козацького, а то й- найбільшого козака? Це- козак(о)?
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 09:10 19 грудня 2023 р.
 
Кажут, жи то хіба сходи скриплєт. Треба ж так чудити й що шмалити, аби си таке вчувало від ходьби навшпиньки (бо блєха вже до того була списана). До речі, на неї тоді теж примусово з рабів гроші збирали- безрозмірно, щомісяця- більше й більше? !
Рейтинг: 1+ 0-
 
Таракан невусатий шанхайський, 09:30 19 грудня 2023 р.
 
нам вдалося! 8 і 8 міліона гривень на фасад музею Дрогобича. Слава ЗСУ!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Партія Саламаха, 10:49 19 грудня 2023 р.
 
Флюнт як пив чисте молоко, сметану та все iнше так i буде пити, бо тут тих коров що баб селянок з Украiни, якi мрiють схопити голландського бика за яйця, але бик хитрий, дае бабам яйця помити язиком. Деколи самi опитнi, можуть добути й сметану з тих бикiв, тим бiльше що тут розводять коров спецiально щоб Мозареллу робити. Зараз задача номер один в Нiдерландах копнути тих баб добре копитом пiд зад!
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 11:25 19 грудня 2023 р.
 
Таке може описувати хіба з когорти недоношених, окрім того видно ще над ними регулярно хтось збиткується. То ж треба. комусь природа дає все і як скористатися, можна багато чого досягти, а що може зробити олух, над яким природа позбиткувалась. Мене теж виховувала вулиця, а таких. які завидували чи годилися хіба зазирати в щілини безплатних клозетів на площі валили по повній. Видно ті, в яких наявні чоловічі та жіночі гени, що не здатні в природний спосіб займатися як нормальні люди завжди будуть завидувати і опоганювати успішних людей. Вони є ще десь серед нас.
Рейтинг: 0+ -1-
 
що то за гермафродизм,, 11:38 19 грудня 2023 р.
 
Тобто твою фрау скоро копнуть під зад?
Рейтинг: 0+ 0-
 
До Флюнта, 11:47 19 грудня 2023 р.
 
моя фрау мае паспорт ЕU, А ТАКОЖ ПIДДАНСТВО Нiдерландiв, так що заздрiйте, тим паче ось позвонили з роботи та сказали приiхати, дали цiлий ящик рiздвяних подарункiв, а також срiбний браслет та кулон товстий з камнями, так що бикiв лизати то украiським паням бiженкам.
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 12:54 19 грудня 2023 р.
 
Флюнт, тобі знов не той укол зробили? Яке підданство, які браслети? Зразу видно, що ти ніколи у тій Європі не був.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ігор, 13:11 19 грудня 2023 р.
 
Та яка Європа, він далі Кульпарківської від Дрогобича не від'їжджав. Сракомийці дали підданство Нідерландів :grin. Та навіть, якщо і вдалося якимось дивом отримати те підданство, то вони там третій сорт, навіть не другий, другий там негри і араби, а третій українці і росіяни, вони працюють на найгірших роботах за найменшу зарплату, місцеві до тварин краще відносяться, ніж до них. Такщо Флюнтуню перед тим, як брехати про якусь країну, хоч поїдь подивись, що там робиться. Доречі із закордонних ір на цей сайт писати не можна пробували уже з різних країн.
Рейтинг: 0+ 0-
 
До Ігора, 13:34 19 грудня 2023 р.
 
Бачу ви ще живете по поняттям та в середновiчi, та нiчого не знаете, ну то чого в ЕС ПРОСИТЕСЬ? Мало того що тут платять зарплату, е добавки за другу змiну, =1, 5 ствки в годину, е як на диво 13 зарплатня, та вертають грошi за дорогу й назад на роботу, хоч на машинi iздиш. Звертаються завжди ввiчливо, культурно й дуже поважно. А подарки на рiздвянi свята та на день народження робить весь коллектив. Мало того калим зароблений всiм коллективом дiлиться порiвно. Оплачуеться проiзд як тобе де посилають по роботi. А до бiженцiв з Украiни-то платять мiнiмалку, деколи дурять навiть, й то все для них не доступне. Жiнка наприклад ходить на роботу дуже легку вся в цяцька як ялинка блестить в драг. металi, тут то за звичай. А от ви живете в кульпаркiвському Дорогобичi не то село, не то селище, вiдсталi та тупi як той валянок, ну що вам крiпакам писати, раби е раби.
Рейтинг: 1+ -1-
 
heer Flunt, 13:53 19 грудня 2023 р.
 
Я знаю як довести, що ти у Нідерландах. Я дам номер карти, ти туди кинеш 10000 євро. Думаю, що для такого поважного європейця це не гроші, але зате всім тут доведемо, що ти дійсно голландець і гер.
Рейтинг: 0+ 0-
 
До Флюнта, 14:13 19 грудня 2023 р.
 
я знаю як ти получиш 1000 гривень, на панелi в Дрогобичi.
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 15:14 19 грудня 2023 р.
 
Я в шоці: під час війни збираються виділити з місцевого бюджету 85, 5 млн грн на ремонт 1, 1 км вулиці Стрийської!  
Невже поки- що не вистачило би ямкового ремонту?  
І на яку гуманітарну та військову допомогу після такого може розраховувати Україна?
Рейтинг: 8+ 0-
 
Оксана, 16:20 19 грудня 2023 р.
 
Не вистачить пані , бо відкат тоді замалий а апетити "господарників " безрозмірні. Якби не можна було б вкрасти на завищених кошторисах то думаю що ніхто з влади нічого б не робили у місті і це очевидно , оскільки рушійною силою до всіх будробіт з благоустрою насамперед є власні шкурні інтереси свинособак. Немає навіть віри і у те , що знайдеться серед містян та жменька людей щоб організувати справжній аудит за всі роки хваленого "прозорого" господарювання. Отак легко корупціонери замінюються новими корупціонерами під час виборів без аудитів їхньої діяльності. Те що вони самі собі калякають якісь звіти і звітують перед такими ж самими брати до уваги то означає бути закінченим лохом. Оскільки у тому депутатському корпусі просто не існує жодного незамазаного схемами депутата про що частенько і описує пан Торський
Рейтинг: 8+ -1-
 
До Оксани, 16:50 19 грудня 2023 р.
 
Шизік, перестань дурниці виписувати, бо у Дрогобичі уже на всіх Флюнтів підозріло дивляться. Якщо хворий, то дійсно їдь на Кульпарківську лікуйся, не позор фамілію.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Флюнт, 16:55 19 грудня 2023 р.
 
Не існує «незамазаних» депутатів 
Таких кандидатів просто не допустять до депутатства. А якщо якийсь і проскочить - знайдуть на нього управу. Особливо зараз, під час війни. Адже якщо не на нього самого, то членів сім’ї.  
Поступати як депутат із Закарпаття- теж не вихід. Хоча впевнена, що в нього просто вичерпалися аргументи. І, на жаль, від таких випадків не застрахована будь-яка місцева влада. Пора вже задуматися.
Рейтинг: 7+ 0-
 
До до Оксани, 17:50 19 грудня 2023 р.
 
ну що чорти Дрогобича, вас чекае сюрприз, зараз якраз прочитав по новинах Голландii, що НАТО Й Украiна договорились зiбрати ще пiв. мiльйона вояк, так що будуть брати всiх, навiть псих хворих, тiльки Флюнти будуть жити в спокоi, думаю калими виростуть в Польшу поiхати, з 10 тисяч до 25 тисяч американок. Так що слава шизiкам Флюнтам Дрогобича, не позорте фамiлiю, збирайтеся на фронт!
Рейтинг: 0+ 0-
 
heer Flunt, 20:18 19 грудня 2023 р.
 
Шановні громадяни , хто має цінну інформацію про цього лисого колаборанта, який веде прорашистську роботу, яка направлена на збурення громадськості, та підрив авторитету Президента, та всіх гілок Влади, а також, є москальським запроданцем , і є перевертнем, ухелянту, колишній член партіі регіонів, а тепер сучара патріот грьобаний, для того щоб закрити йому смердючий писок, та відправити на війну чи заграти, прошу писати сюди публічно або дам номер телефону для приватних повідомлень, 0676720686 
Пора кінчати таких покидьків не словом а ділом!  
Лису голову на списа!
Рейтинг: 7+ -4-
 
сбу, 21:24 19 грудня 2023 р.
 
Довели скоти, що хочеться кинути в кожній місцевій раді по гранаті. Скільки можна? Коритники. Той Кучмо зі своєю свитою на корті і биків не схожі, а на свиней, які хіба попи з корита по наставляли. Просто мрію побачити їх кишки на дереві, бо вони кращого не варті
Рейтинг: 8+ 0-
 
Марія, 21:28 19 грудня 2023 р.
 
Коритники дуже бояться збурення громадськості і Лисого пана . Думаю що Лисий то є Торський. Респект тому Івану за пролиття світла на всіх покидьків які крисячать під час війни.
Рейтинг: 7+ -5-
 
Особисте бачення, 21:48 19 грудня 2023 р.
 
Я секретарь ради вагнеревич ОРк хочу признатись в антиукраїнський діяльності і роботу на тюменського підора Кучму мого посестру
Рейтинг: 4+ -4-
 
До СБУ, 21:50 19 грудня 2023 р.
 
Є слово "закінчувати" а не "кінчати" дипломи у штубаків мабуть куплені, чи не так?
Рейтинг: 3+ 0-
 
До сбу, 21:58 19 грудня 2023 р.
 
блоканули? забоялись))))
Рейтинг: 0+ 0-
 
сбу, 22:06 19 грудня 2023 р.
 
Дякую за цінну інформацію про Лисого гомодрилу, але прошу на вайбер писати, не встигаємо смски відписувати, є дуже цікава інфа, скоро все опублікуємо у ФБ
Рейтинг: 2+ -5-
 
сбу, 22:12 19 грудня 2023 р.
 
Ми з Кучмою захоплюєм землі з заходу , а наші тюменські посестри з сходу ! Володя хотів захопити все за 3 дні , а я захопив пів Дрогобича за одну сесію , Продав купу землі 281 ділянку і розпродам все , поки йде війна )
Рейтинг: 3+ -1-
 
ОРк вагнеревич, 07:43 20 грудня 2023 р.
 
Хто той лисий?
Рейтинг: 1+ -1-
 
Правда, 08:53 20 грудня 2023 р.
 
Це стосується слабих на голову, які рахують, що що брехливими дописами якось впливають на ріст авторитету керівника РВА. Смішно, але тільки для тих подонків розкажу притчу. На сході жив один мудрець, який займався та навчав розуму учнів. Він характеризував обділених природою людей, в яких із-за заздрості спрацьовує інстинкт очорнити когось, а це майже завжди проявляється у тих, в яких проявляється роздвоєння природньо особистості як тут вже дехто писав. Отже, вони здатні таке понапридумувати, що тільки їм зрозуміле. Якщо таке трапляється, то на таке треба адекватно реагувати як нормальна людина і якщо вже таке трапилося і проти вас подонки щось сотворили типу ти дурень, раб чи корисливий і не порядний сімянин, то завжди згадуйте прописну істину: тільки дурень назве дурнем іншого, тільки особа з рабськими проявими і користується недоїдками з чужого столу старатиметься навязати такі риси в іншому, тільки бездара та блазень своїм божевіллям виправдає те, що не розуміє сам. А мораль тут така, що чим нижчий інтелект, непорядність, блюзнірство і різні залежності природньо тим вони голоснівніши намагатимуться очоринити та образити. Тобто природа над такими позбиткувсалася і вони хворі на голову, або може падали малими на голову.
Рейтинг: 1+ -4-
 
Тільки для блазнів,, 09:12 20 грудня 2023 р.
 
Шановні Дрогобичани, Акція , можна швидко, чесно і з користтю для суспільства заробити чи малі кошти!  
 
Хто плюне лисому пану з відео в лице, зніме відео, пришле на нижче вказаний номер тел , отримає на карту 5000грн 
 
Хто копне в дупу Лисака-10 000 грн 
 
Хто по пиці дасть Лисому з відео -15 000 грн 
 
 
Відео, одразу карту , бажано приват, на номер +380 (98) 953 26 10 і ви отримуєте кошти МИТТЄВО!  
 
Не вірите , переконайтесь!  
 
 
Чекаємо відео і карту, ваші кошти ждуть вас!  
 
 
Так будемо і заробляти і карати брехунів!  
Хай думають що пишуть і говорять.  
 
Слава Украіні!
Рейтинг: 5+ -3-
 
Правда переможе, 09:33 20 грудня 2023 р.
 
До нас приїжджав особисто вагнеревич на розовому БТРі і забрав 3 міліона гривень і сказав що це на потребу ТРО 6 імені Т. Кучми , а нам лишив 200 тисяч на сіно щоб не поздирали від голоду
Рейтинг: 4+ 0-
 
Корови з ТарКому, 11:20 20 грудня 2023 р.
 
Тобто, якщо ви не дурень- то не дружите з головою, а якщо дружите- то дурень? Ви кого саме з численних голіврегіону маєте на увазі, може, навіть, тих, що в стійлі у Лішні стоять?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Тільки блазневі, 13:15 20 грудня 2023 р.
 
якщо прочитав один раз і не зрозумів, то для тебе видно треба перечитувати пару раз, навіть по складах. Якщо не дійде, звернися того, який може щось порадити.
Рейтинг: 0+ 0-
 
до колеги,, 17:35 20 грудня 2023 р.
 
а я знаю більш дієвий спосіб щоб пропала забудьковатість - з голови роблять грушу в таких випадках, а яя на голову навертають. Яволь.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Антипко,, 18:02 20 грудня 2023 р.
 
Два останніх придурки, йдіть пожеріть курячі сраки з лупинов від бараболі, інакше підете як собутильники криміналоьників! Приїздити "на роьботу" похиріти й посрати- нахрен такі "вартовальники" треба, разом зі своїми жирношиїми тушами- вам страшенно незле й без роботи!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 18:16 20 грудня 2023 р.
 
ти вже починаєш надоїдати, тобі кажуть що з голови роблять грушу, а як будеш їздити на автобусі з такою головою, вона в двері не влізе.
Рейтинг: 0+ 0-
 
чуєш чмо,, 18:29 20 грудня 2023 р.
 
то воно розуміє, що посміло навіть сімю зачепити, -інакше буде їздити, голова в дверях зажати, ноги по дорозі-так ті блазні того вартують. Земля кругла, обовозково пересічемося.
Рейтинг: 0+ -1-
 
миколка,, 18:45 20 грудня 2023 р.
 
Пардон , а запропоновані тобою гроші на яких схемах зароблені що так щедро пропонуєш даунам(бо тільки даун та нарколига на таке підписується) ? Що , Лисун допікає правдонькою ваше шобло? Як пересічна людина скажу Лисому що він на правильному шляху. Респект. Ще б Юрія Ніколова та Михайла Ткача сюди запросили може цікавого нариють у прозорому місті.
Рейтинг: 2+ -2-
 
До "правди переможе", 19:12 20 грудня 2023 р.
 
Хтось там зверху написав допис за рейтинги так ось маю думку, що рейтингів жодних ні в кого не буде . Забагато корупційних скандалів та неприйнятна поведінка чинуш саме тому у багатьох виборців лють лютенна. Рейтинги ростуть тільки між самими корупціонерами і у їхніх колах один перед одним хизуються та грамотами обвішуються. Блазні.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Про рейтинги, 19:30 20 грудня 2023 р.
 
Серливий пес Торський - ухилянт , брехун і посіпака Кулиняка отримав команду гавкати на всіх хто проти Кулиняка і решти банди в районі. Торський буде гавкати доки буде лизати кісту з барського столу Кулиняка , шлярпа , Качмара.
Рейтинг: 5+ -3-
 
Оптиміст, 21:03 20 грудня 2023 р.
 
Ні єдиного коментаря з конструктивом, який оправдовує Кучму . Одні сраколизи тюменського мародера , які за крихти з бюджету , готові свою маму продати . Один з таких ананевич (банан) який свою рідну доньку обікрав на декілька десятків тисяч гривень . Таких підорів об’єднує Кучма , нормальна порядна людина з мародерами нічого спільного мати не буде ! Підорбанда )
Рейтинг: 4+ -2-
 
До оптиміста, 23:25 20 грудня 2023 р.
 
Педиики-ослики ?
Рейтинг: 0+ -1-
 
Іра, 08:39 21 грудня 2023 р.
 
Прошу автоматично (без застосування патронів, навіть- пістончиків) щомісяця (! ) компенсовувати соцільно незахищеним верствам населення щомісячні комунальні проплати, а не раз на рік "нате вам пару копійок і йдіть у сраку те, що сплачується щомісяця, інакше Байден зі своєї неопалювальної квартири у Вашингтоні посадить свій гелікоптер прямо у догаратаному дрогобицькому аеропорту- прям зі всім набором сучасних неіграшкових ракет- і вас в один момент всім кублом злодіїв шляк трафить: кооператив "Вічність" може вже видзвонювати панів у кабінетах й пропонувати знижки на поховання! Всюди і цілодобово!
Рейтинг: 1+ -1-
 
!, 15:48 21 грудня 2023 р.
 
Жаль, ((( Король Голий, у Кашмаріка забрали все! Скоро і його посаду скоротять! (((
Рейтинг: 3+ -1-
 
Торський Ваня Альфонс, 22:06 22 грудня 2023 р.
 
Хто тепер мені бідолазі сигарку привезе((( і дасть 200 грн на бензин!
Рейтинг: 3+ -3-
 
Торський Ваня Альфонс, 22:10 22 грудня 2023 р.
 
Ви, курва, доділитеся і докрадетеся, що отримаєте кожен по гранаті в руки з витягнутою чекою. Вже мразі так дістали, ще більше ніж москалі. Тих хоч мочити можна в треба. А за таке жадне і зажерливе гівно ще і кримінал пришиють. Хоч я різниці не бачу між ними.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Зсу, 23:37 25 грудня 2023 р.
 
Дайте їм кожному по вібратору без батарейок, що конфісковані були на кордоні сотнями тисяч ще позаминулого року- нехай дрочать, якщо нічого не вміють. А накрадене- роздати бідним людям! Не захочуть- до стінки! А то "то мені тятько зхатьку зяписяв"- такий самий беділоїд, як й обидві його, з одного яйця вилуплені, ропухи смердячі на однім й тім самім вбісцю. Ніяк суки собі хуя не познаходять, свинорильні варгачки.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 13:29 26 грудня 2023 р.
 
Шо: дзюньо гедиж з борислава їзде красти, аж цалов машинов? А чо їх вбидвох злодіїв, а машинах тудий запускают, шо: права їм не накачані? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 13:14 27 грудня 2023 р.
 
Який то "ЗСУ" пише, хіба ми не знаєм, до чиїх хатів оті "зсу" їздять мордисраки відгодовувати, бо у них там- лічний шофер? !
Рейтинг: 0+ 0-
 
?!, 13:52 27 грудня 2023 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)