Підрядник поміняв дрова для опалення шкіл Меденицької громади: як вирішили інцидент

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
31.12.2023

 

У жовтні в Меденицькій громаді підрядник замість порід дуб, граб та бук привіз для опалення шкіл березу, осику та вербу. Ці дрова були для селища Меденичі та сіл Опори, Грушів і Волоща. Загальна вартість закупівлі – 2 693 460 грн., пише Дрогобич.City.

 Дрова, через які й виник скандал, дешевші та мають меншу віддачу тепла. Дрогобицька міськрайонна прокуратура розпочала розслідування щодо можливого зловживання під час процедури закупівлі дров. Кримінальне провадження ще триває, суд має бути у січні, каже керівник відділу освіти селищної ради.
«Одразу після того, як з’ясувалось, що дрова не ті, ми звернулися до постачальника із претензією. Він пообіцяв привезти нормальні дрова, твердої породи, які й мали бути згідно з договором. І вже привіз практично все, що треба було. Згідно з договором, він зобов’язаний привезти всю деревину, незалежно від того, що є кримінальне провадження», – розповідає Ярослав Куцик.
Посадовець додає, що котельні працюють, школи громади дровами забезпечені.
 

Переглядів: 1616

Коментарі (34)
 
голова Дрогобицької районної військової адміністрації розповсюдив в місцевих ЗМІ звіт про свою роботу за 2023 рік.  
Але звісно в звіті не сказано скільки особисто голова і його два куми нажили вічно зелених за сприяння у виїзді за кордон ухилянтів. За 2023 рік це тріо посприяло віїзду ікла тисячам ухилянтів. Одного разу кума навіть взяли на гарячому при отриманні грошей. Якщо з ухилнта брали від 4 до 10 тис зелених то це величезна сума.  
Недаремно розслідування незалежних журналістів показують що Львівщина сама корумпована область в державі.
Рейтинг: 26+ 0-
 
Читач, 19:44 31 грудня 2023 р.
 
Незабаром Дрогобицька міськрайонна прокуратура отримає щедру винагороду від фігурантів справи і справа буде закрита за відсутністю складу злочину.  
Згадайте гучні корупційні справи з керівником КМГ Жирним і головою земельної комісії Дзюрах. По першому були неспростовні докази у вигляді купи сміття на десятки тисяч тон на Гайдамацькій яке мало бути утилізоване у Франківській області. По другому епізоді фігурантка відчуваючи повну безкарність продавала земельні ділянки оформленні на підставних лиць на платформі ОЛХ і була взята при отриманні хабаря за отримання земельної ділянки.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Читач, 19:52 31 грудня 2023 р.
 
Гидко спостерігати як один поперед одного дрогобичани масово спішать поздоровити місцевих корупціонерів з прийдешнім новим роком ( з Різдвом та іншими святами так само).  
Зайдіть і подивіться на сторінку любого з них на фейсбук.  
Україна як була корупційним болотом так і продовжує ним бути. Засмокало всіх. Навіть невстидаються.
Рейтинг: 28+ 0-
 
правда, 20:12 31 грудня 2023 р.
 
Якби то був простий хлоп і сума 2 700 грн ( замість 2 мільйонів 700 тис), то отримав би і штраф і строк і позор. А так пану з такою сумою нічого не грозить. Опозорилися вже до ручки, Львівська область очолює списки корупціонерів. Позор
Рейтинг: 21+ 0-
 
Марія, 20:50 31 грудня 2023 р.
 
Так посаду нинішньому голові ЛОДА купив його тато газовий магнат. До того в нього взагалі не було досвіду роботи в управлінні чого небуть. З посадами голів рва така сама справа. Про торгівлю виїздами за кордон під видом волонтерів здається не чули тільки глухі.
Рейтинг: 22+ 0-
 
До Марії, 21:05 31 грудня 2023 р.
 
Ручкатись і підлещуватись до можновладців це давня галицька традиція. Знайомства треба мати всюди щоб можна було вирішити любе питання з вигодою для себе. Любу посаду можна отримати тільки через корумповані зв’язки і за хабаря.  
Така продажна ментальність за тридцять року знищила державність і привела війну в дім. Висновків ніхто не робить і тому сумні чекають часи. Виб’ють чоловіків, залишуться чинуші і їх підлабузна свита які без зайвих докорів сумління ляжуть під москаля. Згадайте як було за союзу.
Рейтинг: 26+ 0-
 
Про підлабузництво, 21:22 31 грудня 2023 р.
 
Шевкенич без проблем згадає своє комсомольське минуле і дістане з кладовки червоний стяг який трима про всяк випадок. Його позашлюбний син теж змінить окрас як робив не раз. Вийшовши з шпани, вступивши в порошенківську солідарність а коли влада змінилась вліз до зелених. Де йому купили рідні посаду голови району.
Рейтинг: 22+ 0-
 
Про перевертнів, 21:27 31 грудня 2023 р.
 
Шевкенича кличка в лікарні була «Конверт». Головний лікар дуже любив їх отримувати. В аптеці при лікарні до речі продавали конверти. Такий був попит.
Рейтинг: 20+ 0-
 
про головного лікаря, 21:45 31 грудня 2023 р.
 
Бережіть ліси, бо може доведеться партизанити.
Рейтинг: 15+ 0-
 
Микола, 22:16 31 грудня 2023 р.
 
партизанити не треба коли почнемо бамбити москалів по іх територіі все підряд не вибираючи всіх підряд
Рейтинг: 8+ -1-
 
Поки ми..........., 22:57 31 грудня 2023 р.
 
А я думаю, чого на Кульпарківській так тепло, а то дуба і бука привезли не в Меденичі, а нам. Ну все пакі-пакі, йду в сусідню палату, там яхта, яка пливе до Амстердама. Бажаю у наступному році всім попасти на Кульпарківську, тут весело, будем алмази болгаркою пиляти.
Рейтинг: 3+ -1-
 
heer Flunt, 23:51 31 грудня 2023 р.
 
Тільки невиліковно хворі дуполизи можуть вітати ратушних корумпованих чинуш.
Рейтинг: 12+ 0-
 
Дрогобичанка до "правди", 00:47 01 січня 2024 р.
 
Газовий магнат краще б сина до логопеда відвів щоб вимову покращити а потім посаду купувати. А то даруйте якось не естетично коли чиновник такого рівня пів алфавіту невимовляє.
Рейтинг: 13+ -1-
 
До "до Марії", 00:54 01 січня 2024 р.
 
вітаю всіх з новим роком і думаю що ми всі зламаємо хребет тому маломєрку путіну жертві кримінального аборта
Рейтинг: 4+ -3-
 
оці всі Х дописувачі, 10:24 01 січня 2024 р.
 
Вiтаю всiх з Новим Роком, бажаю щастя та майбутнього, здоров'я та грошей. Атакож сонячноi та теплоi погоди як у нас В королiвствi квiтiв Нiдерланди, а також щоб сповнились вашi бажання та зло, нещастя та хвороби вас оминали!
Рейтинг: 2+ -4-
 
heer Flunt, 13:17 01 січня 2024 р.
 
Конче треба убезпечити всіх громадян від всіляких пропитих "лєксєїв" і "шашок" з "шашами" з пенсіми генералісімусів, аби воно, чучало одне з другим, не теревенькало ані нічого про Україну і про те, як воно "воювало": інструктором з перегону гашишу у шнапс- цистернами, через всю азію! А то внуки з племінниками у цей час не будуть мати чим сплачувати за "секскурсії" до Монако!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 15:13 01 січня 2024 р.
 
Ті всі "коперти"- то ганьба України. Зрештою, і Уркаїни- також! Тому, "коперти" всіх поколінь, незалежно від об"єму тулубної окружності, марш ать-два пліз наффіг! Нйближче- у сраку, далі- куди пошлють.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 20:11 01 січня 2024 р.
 
Писали колись, що 85 мільйонів мають списати на 1 кілометр дороги (до чиєїсь такої гучної дачі)- і де є: і дорога, й дача, і мільйони? !
Рейтинг: 2+ 0-
 
?!, 20:28 01 січня 2024 р.
 
Вітаю керівника та колектив Дрогобицької РВА з Новим роком ! Висловлюю подяку за повсякденну працю у справі реформування та розвитку Дрогобиччини, за стійку позицію щодо викорінення умов та причин, що сприяють та створюють корупційні прпояви у Дрогобицькій владі. Завдяки ефективним діям звільнено прокучмівських заступників. Але це замало, треба вигнати двічі корумпованого мера, бо вже ціла Європа сміється з цього приводу. Завжди памятайте, що на Ваші плечі покладена велика місія та відповідальність - знищити кучмівську узурпацію влади в територіальній громаді.
Рейтинг: 3+ -4-
 
дрогобичанин,, 16:23 02 січня 2024 р.
 
З 8 січня у Дрогобичі закривають усі виїзди з міста, будуть зупиняти усіх без розбору і виписувати повістки, доки не наберуть потрібну кількість людей. Будьте обережні.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Оксана, 16:40 02 січня 2024 р.
 
Ая, що: будуть класти цеглу на колію з Трускавця до Львова, чи з Києва- до Варшави? А до Монако всі побіжать за підтримки двох скандинавських прутенів "Твікс"?
Рейтинг: 0+ -1-
 
До дезинформмурки Псяни, 16:51 02 січня 2024 р.
 
в рва зібрались колишні посіпаки Кучми які образились на нього що він не чесно ділив з ними роздеребаненниц бюджет і землю. Два злодійські кодла дмр і рва
Рейтинг: 4+ 0-
 
До дрогобичанина, 16:58 02 січня 2024 р.
 
пишуть час від часу керівника РВА проходимці типу "читача", то пересічний дрогобичанин давно вже не звертає уваги, бо ці несінітниці не є навіть плодом уяви, а в народі кажуть " брєдом сивої кобили, а краще тут підійде помутнінням таркомівської корови з Лішні, від кучмівського експерименту над нею (то така озвучена ціль ним закладена задля створення комунального фермерського господарства) - дослівно, виведення максимально молочної породи саме для нас з вами. Після чергового видно експерименту корова починає таке нести, що просто жесть. Навіть вічно пяний маскаль тут відпочиває,
Рейтинг: 0+ -4-
 
щодо дописів, які, 17:13 02 січня 2024 р.
 
отакої, виявляється, що в ратуші теж зібралися винахідники, вічно пяних маскалів "перещеголяли". Недаром там є навіть з "расейскімі" дипломами, аж 20 підписантів, чув я, що корова може не тільки молоко давати, а може вони це давно роблять, але скривають, в Африці кізяками опалюють домівки і деколи вмиваються по празникам мочею. А як серйозно, то пора давно РВА звернутися до Держаудит служби що там діється, як "чорна дира" зїдає мільйонні вливання і безрезультатно, але комусь має бути вигідно.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Ги-Ги-Ги,, 17:28 02 січня 2024 р.
 
А чому РВА не звертається до Держаудит служби? відповідь: тому що чинуші рва отримують періодично відкуп від кучми . В 2023 році ДМР виділила з бюджету ОТГ пристойну суму на фінансування РДА. В попередні роки тесть голови рва отримував землю під забудову багатоповерхівок.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Ги-Ги-Ги, 18:31 02 січня 2024 р.
 
Таке враження, що псів їхніх чинуш і пошіптувачів годують сторожі всіх охиренних кп, котрі, невідомо якого хріна, попарно, несуть каторжну службу подвійними ночами за отих пару копійок+псів вигодовувати. Ніби подобова робота була спричирила б, начебто, меншу зарплату, яку й так крадуть безбожно, в т. ч. , шаленими одурілими вирахуваннями. Ану, чи дали хоч копійку за невикористані відпустки, на лікування і бодай до Трускавця з"їздити, не кажучи вже- вилікуватися від того дурдому імені корівників всілякого зброду, котрий окупував місто і район: від місцево-недалеко заїжджих- до тих, котрих вже навіть їхніми джипами з пусиками і сучками не вивезеш.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 19:23 02 січня 2024 р.
 
у тої дійної корови, над якою так знущаються нинішні кулібіни і тоді прийде Держаудит служба. Колегіонально будуть нести відповідальність - знайшли дійну корову, а там може ще добре пошукати і дійного "Карпа" знайдуть (яйко. млеко. риба-все для свого столу). Давно корови треба захирити, а гроші на населені пункти роздати, бо вже дехто перестав фоси косити. Бригадири чи старости не вступаються з виконкому, бо щоб було видно меру як він навіть ногами голосує, щоб догодити меру. Повний абзац, ще трохи і такі експеременти через кучмівське бачення розвитку громади треба відміняти або виносити того голодранця.
Рейтинг: 0+ 0-
 
якщо терпець увірветься, 19:43 02 січня 2024 р.
 
Якщо хочете знати то доволі багато пересічних дрогобичан вже на нюх не переносять кожного хто сидить по владних кабінетах, а то що пишеш єресть бо мабуть також сидиш ближче свинячого корита . Докерувались так, що породили нажаль лють невимовну до своїх персон. Мерзотники та нікчеми і не більше.
Рейтинг: 6+ 0-
 
До "щодо дописів,які,", 19:52 02 січня 2024 р.
 
розум приступив, дороги буде робити, а на війну забили. Обовязково корову треба після його каденції на площі памятник поставити і той тракторець, який так щільно пуццує заїзд до хати - землі під ногами не чує.
Рейтинг: 3+ 0-
 
що в нього, 19:54 02 січня 2024 р.
 
Немає такої волі у тих, хто ніби-то взявся виводити на білий світ чорні справи ушльопків, і саме по тій причині не буде жодних аудитів . Пукнули , засмерділо і вивітрилось адже розуміють що можуть вийти самі на себе при серйозному аудиті.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Особисте бачення, 20:01 02 січня 2024 р.
 
А що за першим разом той горе підрядник не мав змоги привести деревину згідно укладеного договору? Думаю що мав, але працював саме так , як працюють всі без винятку злодійчуки- підрядники. Отак ми і живемо коли повсюди та навколо одна наволоч злодійська.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Сміхота та й годі, 20:09 02 січня 2024 р.
 
Кучма це корупціонер це факт. Але очільник райадміністрації ще паскудніший. Організувавши канал виїзду для ухилянтів він автоматично прирівняв себе до зрадників України. Замісь того щоб допомогти відповідним органам по людськи організувати мобілізацію в місті і районі, очільник райадміністрації вирішив збагатитись.  
Всім це відомо. Але гроші роблять своє діло.
Рейтинг: 7+ -1-
 
…., 20:15 02 січня 2024 р.
 
я тобі трохи дещо вповім, бо ти кожний раз ту інформацію витягуєш та витягуєш, а то й адвокат вже в Америці. Так от, а знаєш чому, бо він лемко. Думаю, що ти знаєш що значить мати справу з лемком. Але я тобі нагадаю, бо твоя забудьковатість продовжується. Тут без обіди, але кажуть, колись судився лемко з євреєм, і що думаєш вийшло, прокурора посадили. Які тут стосунки, так буває в житті. Розслабся.
Рейтинг: 2+ 0-
 
слухай,, 20:36 02 січня 2024 р.
 
А що: котрась "дзюня" залетіла п"яна за рулєцем? не бухай зі "шашами" гігеровичами! А ні- то всі троє йдіть нах!
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 09:23 04 січня 2024 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)