Святковий подарунок від КП “Дрогобичводоканал” або золота вода від Романа Шагали…

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
03.01.2024


З 01.01.2024р. КП “Дрогобичводоканал” проінформував споживачів про збільшення вартості оплати за абонентське обслуговування з 39.50 грн. до 63.70 грн., а це відразу більше ніж на 60%. Врахувати, що у нас ціна за водопостачання 1м3 = 28.62 грн. і за водовідведення 1м3 = 14.74 грн. тобто 1м3 води нам обходиться в 43,36 грн.
 
«Абонентська плата - це щомісячний платіж за обслуговування споживачів: по укладанню договорів, нарахування оплати за спожиту послугу, друкування квитанції і їх доведення до споживачів»
 

 
 
І тут слід зазначити декілька цікавих речей:
 
“Урядом заборонено збільшення тарифів на водопостачання на час військових дії”
 
Проте КП знайшло вихід, як все ж збільшити собі надходження. Рішення по збільшенню затрат на абонентське обслуговування приймається наказом по підприємству. Дрогобич тут завжди на передових позиціях. Ось для прикладу у Львові вартість цієї послуги зросла на 16.5% (було 43.00 грн. стало 50.00 грн.).
А тепер порахуємо скільки коштів, тільки за цю послугу, отримуватиме щорічно КП, при кількості 36 676 абонентів виходить понад 28 000 000 грн. і це тільки за паперову роботу.
Не забуваймо, що за вартістю тарифу на водопостачання Дрогобич теж займає місце в першій десятці міст по Україні. Ось так Дрогобицька міська рада управляє роботою КП на благо мешканців.
Варто відзначити і такий факт марнотратства, за рахунок споживачів, як значні втрати води. Які реально та точно ніхто і ніколи не обліковує, проте за офіційними даними вони становлять 34.8 % і чому такою вона фігурує в звітності?. Відповідь проста, за встановленими нормативами, ця цифра повинна становити 35% ось і КП практично вкладається в норму для затвердження тарифів НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) (тобто якщо втрати води будуть становити більше 35% то КП не погодять тариф на воду).
 
“А що є по факту мешканці самі бачать, цілодобові фонтани на проривах”
 
На сьогодні ніхто не аналізує ефективність діяльності КП «Дрогобичводоканал» та її вічного та незмінного керівника Романа Шагали, простіше перекласти все на кишеню споживача та на кошти бюджету, які теж поповнюють та формують мешканці Дрогобицької ТГ. Для цього вони знаходять різні варіанти.
Останні приклади:
 
В 2022р. у вигляді внесків в статутний фонд КП “Дрогобичводоканал” отримало 35 500 000 грн. (при курсі валют на 2022 рік 1€ = 37,80 грн то це було 939 150 €)
 
В 2023р. вони винайшли новий і майже геніальний спосіб бюджетного фінансування:
- забезпечення діяльності КП на суму 1 634 000 грн.;
- профінансовано з бюджету 8 000 000 грн. реконструкцію водопровідної мережі вул. Самбірської та реконструкцію відстійників на каналізаційних очисних спорудах на 5 245 000 грн.
 
А в бюджеті на 2024р. передбачено 9 803 000 грн. видатків на забезпечення гарантійних зобов’язань за позичальника КП по поверненню коштів Світовому банку (це ми ще досі виплачуємо кредит взятий в 2016 році 3 100 000 $) і ще 333 0000 грн. на повернення коштів наданих КП по виконанню гарантійних зобов’язань. А ще крім того вони отримують щорічно мільйони гривень з бюджету.
 
І ніхто ніколи не спитав про ефективність використання коштів, доречі вони завжди спирались на проблеми з вартістю електроенергії та поганим станом мереж. А все тому, що керівник КП “Дрогобичводоканал” є Роман Шагала, багаторічний депутат котрий очолює профільну депутатську комісію з ЖКГ до складу якої також входить ще один превільйований  керівник КП “Управитель ЖЕО” Олег Майданюк та близький до Шагали і його однопартієць Богдан Звір.
 
“Тобто з 4 членів однієї комісії 3 є свої люди, робимо висновки”
 
Вони самі себе контролюють та виносять пропозиції по бюджетному фінансуванню КП, які очолюють, а депутати не вникають в стан справ і підтримують всі їх забаганки. Така кругова порука негативно впливає на діяльність КП. І тому є нагальна потреба запровадити реальний громадський контроль за діяльністю всіх КП.
 
P.S.
Мешканці ТГ обравши таку місцеву владу стали заручниками їхніх рішень.
Тому заходи по його здійсненню контролю за діяльністю КП, ми готуємо та направимо депутатському корпусу для подальшої реалізації. Якщо вони не відреагують на наші пропозиції, ми будемо вирішувати цю проблему за допомогою закріплених законодавством прав та механізмів безпосередньої участі громади в реалізації місцевих проблем…


 

Переглядів: 2909

Коментарі (66)
 
Що тільки та Дрогобицька нечисть непридумає щоб знущатись над людьми.
Рейтинг: 26+ -1-
 
Дрогобичанин., 11:47 03 січня 2024 р.
 
Молодець , вивів шагалу на чисту воду )!
Рейтинг: 22+ -2-
 
Доместос, 12:36 03 січня 2024 р.
 
Дивно що ще не ввели оплату за те що адмінперсонал ходить на роботу задля нашого з Вами блага чи може така послуга ще десь "гуляє" на майбутнє? "Некомерційне комунальне підприємство" тепер надає послуги , а колись просто подавало воду споживачу за що отримували зарплату. Тепер все по іншому бо все перейшло на послуги навіть і комунальні підприємства які на балансі громади. До прикладу раніше медзаклади надавали меддопомогу пацієнту , а тепер надають платні послуги хворому хоча також являються комунальними закладами ще й некомерційними . Смішно і дико звучать всі ці назви оскільки там комерція зашкалює і чому наш нарід такий гнилий коли мова заходить за наживу один на одному а особливо це прослідковується у колективних чинуш. Ганьба брехунам.
Рейтинг: 20+ -1-
 
Споживач, 12:36 03 січня 2024 р.
 
Він здурів той шагала ? :eek зовсім охерів чортяка ! :(
Рейтинг: 23+ -2-
 
Роман, 12:47 03 січня 2024 р.
 
Це "місцева децентралізація" по ушльопськи. Надалі всі решта КП міста підуть шляхом каналу і я розумію так, що всіх тих ухилянтів треба утримувати бо жити жирно вони звикли вже на протязі всієї Незалежності бо ми ж бачимо як розкішно живе кожен "менеджер" місцевих комунальних підприємств. Дивлюсь що "учні" козелкіна гарно вміють заробляти бабло. А що наші депутати ? Та там ніде клейма поставити. І це очевидні речі . Автору респект за відео .
Рейтинг: 22+ -2-
 
Що ж.............,, 13:02 03 січня 2024 р.
 
Потрапити один раз в дтп догори колесами й вперед ногами- і на тому буде крапка!
Рейтинг: 3+ 0-
 
:(, 13:04 03 січня 2024 р.
 
Торський, досить юзати шагалівську тему, вже набридло. Чепився його як одержимий і носишся з ним як пес з тапком. Ти краще напиши про місцеву медицину, як Кучма її знищує. Позакривали купу лікарень, бо головою міста взяли голкотерапевта? Сам же своїх знищує! Що там з бальнеологією?
Рейтинг: 6+ -15-
 
місцевий, 13:12 03 січня 2024 р.
 
Вже давно настав час спитати за використання кредиту Світового банку це 3млн. доларів. Хтось робив економічне обгрунтування , як повертати кошти, а саме основне, який ефект від вкладених грошей. На скільки кіловат зменшились витрати електроенергії на 1 куб. м. води. Напевно вже давно треба встановити реальний контроль за діяльністю всіх КП. Треба організувати привселюдний звіт Кучми з того питання. Тому, що він призначає їх керівників. Не тільки люди терплять від роботи Водоканалу, а що твориться з сміттям, а робота ЖЕКУ взагалі катастрофа. А правда набридла тільки тим, що біля корита і якщо знаєте проблеми в медицині то висвітлюйте.
Рейтинг: 22+ -2-
 
дрогобичанин, 14:16 03 січня 2024 р.
 
Обов"язково доведіть розпочату справу по аудитах до завершального кінця бо вже сил немає це все читати а толку ніякого. Прикро дивитись на зажерливі хамовиті та зверхні пики казнокрадів особливо тепер під час війни коли гине квіт нашої нації гарні молоді та перспективні люди. А ці "товаріщі" живуть на повну і їх війна не торкається так як у більшості їхні діти та родичі сидять при посадах , які передають спадково від діда до батька , і від батька до діточок та внуків.
Рейтинг: 17+ 0-
 
Сподіваюсь, 15:04 03 січня 2024 р.
 
Подивишся на того Шагалу, звиду як успішний бізнесмен міліонер. Дорогий одяг, шикарна автівка, багатий дім, обіди і вечері в найдорожчих закладах Дрогобича і Трускавця. А на справді цей Пан вже друге десятиліття керує збитковим комунальним підприємством. При тому отримував грамоти і премії за досягнення як від Радзієвського так і від Кучми.  
Б’юсь об заклад Шагалу ніхто не звільнить і далі він буде грабувати водоканал як мінімум років зо 5, а то і 10.  
У злодійській недодержаві потрібні такі Шагали. Честь і їм хвала :grin
Рейтинг: 25+ -1-
 
правда, 15:47 03 січня 2024 р.
 
Шагала-ла-ла-Ла 
Нас обікрала-ла-ла
Рейтинг: 16+ -1-
 
Вітька, 15:48 03 січня 2024 р.
 
Майданюк збитково керує КП ЖЕО вже більше 10 років. Вже будинки падуть від його керування і люди гинуть а він все керує і багатіє.  
Особняк на Шептицького поряд виглядає дуже доглянутим і багатим на відміну від будинків що обслуговує КП ЖЕО.  
П. С. І на фронт його ніхто не пожене як останню худобу хоч сам молодий і румяний. Паньство йоп т. м. :(
Рейтинг: 23+ 0-
 
правда, 15:54 03 січня 2024 р.
 
Шановний Іван Торський, проведіть журналістське розслідування про військову службу Олега Дьорки. Олег дуже набрав зайвої ваги. У фейсбуці його лице ледве поміщається на фото. В той час в штабі на третій лінії де Олег влаштувався діловодом невідомо куди зникають продукти які привозять волонтери і часто забиває каналізацію в туалеті поряд з кабінетом Олега.
Рейтинг: 26+ 0-
 
До журналіста рослідувача, 16:05 03 січня 2024 р.
 
Ваша правда. Нажаль ще багато років потрібно для того щоб народ зрозумів що плотить суто на зарплати керівництву , а не на благоустрій своїх багатоповерхівок. Їм нічого не роблять у будинках але останні вперто сплачують данину царям. Мої знайомі навіть не змогли пригадати коли перевіряли будинкові димарі чи труїли гризунів по підвалах або лампочки міняли на поверхах хоча те все прописано у кошторисному додатку до типового договору.  
Якщо вдуматись то дійсно ці жео є афера віку. Змінили назву з ЖЕКу на Управителя і тим самим поклали обов'язок доглядати будинок на мешканців - власникіа квартир. Постійно наш народ у дурнях ходить .
Рейтинг: 15+ 0-
 
До правди, 16:26 03 січня 2024 р.
 
Ключовим у вашому дописі є злодійське середовище, а якщо коротко то внутрішні гниди. І ці гниди дуже дружні між собою незважаючи що деколи на публіку гризуться бо це є їхня ширма і не більше. Там позиція одна у всіх  
награбастати собі та близьким на безбідну старість . Треба визнати що всі вони використовують владу для особистих благ нажаль так було і раніше хіба що в менших відсотках.
Рейтинг: 13+ 0-
 
До правди, 16:38 03 січня 2024 р.
 
Чому б не рум'яніти олежику коли сам отець благословляє та гріхи відмолює. У них є все своє ручне і навіть отці.
Рейтинг: 9+ -1-
 
До правди, 16:42 03 січня 2024 р.
 
Моє бажання щоб вони зависли там навіки. Господи, як таке тримаєш на святій землі ?
Рейтинг: 6+ 0-
 
До :),, 17:29 03 січня 2024 р.
 
У тебе амнезія? Вже купу разів звітувалися, а ти як довбодятел постійно довбаєш одне і то саме. Зайди на сайт водоканалу, там знайдеш всі звіти, олух!
Рейтинг: 2+ -6-
 
до дрогобичанин, 17:47 03 січня 2024 р.
 
а у нас воду можна пити з крана, приiхавшi украiнцi дивляться на то як на чудо й святу-живу воду. ото ж довели людей в Украiнi.
Рейтинг: 5+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 17:56 03 січня 2024 р.
 
Першим зависниш.
Рейтинг: 0+ -3-
 
до До:), 17:57 03 січня 2024 р.
 
Я Гринь
Рейтинг: 0+ 0-
 
Гринь, 18:00 03 січня 2024 р.
 
о вже один вляпався, буде тобі дольчі і поза дольчі, що ти паскудо белькочиш, передозувався знову.
Рейтинг: 2+ -2-
 
віра,, 18:00 03 січня 2024 р.
 
Ті що "виснуть" це люди без честі та гідності якась мерзота та дно незважаючи на великі майнові статки. Просто ці статки нівелюються коли постає питання людської гідності та честі.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Особиста думка, 18:44 03 січня 2024 р.
 
Жму руку за гарне просвітницьке відео . Тепер принаймі пересічні містяни знають як "працює" наш комунальний бомонд.
Рейтинг: 10+ -2-
 
Автору, 18:52 03 січня 2024 р.
 
Комунальна мафія втратила повністю страх. Треба перевірити їх статки та доходи. Всі шукають ошустів в Києві. А місцеві князьки нічим не гірші. Куди в Київ возить данину Майданюк ? , а нікуди. Все іде в Ратушу і йому в кишеню. Терпляча маса тільки голосить, як будинок обвалився. І знову платить ЖЕКУ за ніщо. А все через безкарність. Всі знають про афери з сміттям, обвал будинку. І хто відповів за це. Правильно кажуть вся ця братія повинна бути під дійсним контромем людей, а не Кучми , якого самог треба добряче потрісти .
Рейтинг: 17+ 0-
 
123, 19:01 03 січня 2024 р.
 
такі як не виснуть а висять.
Рейтинг: 0+ 0-
 
до особистої думки,, 19:22 03 січня 2024 р.
 
то той що дороги робить і в с---ці всіх вас мав. Ще би при зарплаті понад 100-тис. грн. він далі ще й отримує всякі премії.
Рейтинг: 1+ 0-
 
то не шагала,, 19:27 03 січня 2024 р.
 
ото доекспериментувався чмо, що помутнння голови отримали тут ще й деякі дописувачі, так зависли що ніяк відійти не можуть, вже не повернуться в попередній стан, івана доляра вже з голови не проженуть, засів там на довго, так буває і не таке ще буде у тих, що стараються когось обріхувати, як з тими корова які здуріли від експерементів. А Іван їм вітання шле з Америки, а вони переймаються, переживають за нього чи бува не похудав. А так- решта пише нормально і адекватно, хоч би один запропонував, як пересадити то кодло, яке тупо обклало дрогбичан. Що ми не можемо зібрати 2000-3000 підписів під скаргою щодо знищення всього, що було досягнуто, тупорилим чмо.
Рейтинг: 1+ -1-
 
що сі стало., 19:51 03 січня 2024 р.
 
А водопровід коли новий зроблять, а ві хлорування води коли відмовляться , а якість води коли буде краща!  
А то тільки підвищують!
Рейтинг: 6+ -1-
 
Макс, 21:40 03 січня 2024 р.
 
Піжон Шагало, корчить із себе дєятеля, на державних коштах живе, на комунальному бензині їздить у своєму авто, ремонти у водоканалі щіткою поділені, а на власному будинку біля Граніту дорогі євроремонти. А працівники за 7-14 тис працюють. А він ровесницю своєї доньки грає і з Кучмою діла крутить. Тому і ціни піднімає, депутат і має усіх в дупі, добре, що воєнну форму вже зняв.
Рейтинг: 13+ -1-
 
Абдула, 21:44 03 січня 2024 р.
 
І це все заслуга глупої німої громади бо дають можливість вибираючи десятиліттями до корита одних і тих "менеджерів" ніби більше нікому замінити старих пердунів.
Рейтинг: 12+ 0-
 
До Абдули, 22:25 03 січня 2024 р.
 
Ще добре було би розслідувати роботу Жеку. Будинок тепер наш , а Жеків тепер нема. Хто визначив плату для них. І чому вона така і постійно росте. Вони як нічого не робили і не роблять. Тільки деколи підмітають. А хто колись був у підвалі. Там страшні труби. Всі збирають гроші і нічого не роблять. А сміття взагалі страх. Баки розбиті , щурі бігають.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Теодор, 08:40 04 січня 2024 р.
 
Може, по ньому б вже, нарешті, йобнули бодай одним конкретним ДБРом, по отому череватому полудуркові "від води"!
Рейтинг: 5+ -1-
 
:(, 09:19 04 січня 2024 р.
 
Цю органзацію треба розігнати- і зрівняти з землею!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 15:06 04 січня 2024 р.
 
Чому Торський не на війні? То лішнянське непотрібне гімно хіба і вміє гімно кидати
Рейтинг: 6+ -9-
 
Лисий, 15:28 04 січня 2024 р.
 
Щоб стати спецом у своїй справі потрібні роки і сива голова. Шагала заслуговує мати те, що він має! Чигрин чекав свій час і став бізнесменом. Він туалет не міг побудувати на власному підприємстві, люди під цех ходили. Тепер його жінка на рівні нашого мера! А мер сам у Віталіка навчався хук виконувати. Вдарив виборця і все! Кушлик теж майстер своєї справи. Побудує хоккейний палац у Дрогобичі, Чигрин буде мати де насрати безкоштовно. Кожен з них супер хлоп!
Рейтинг: 6+ -1-
 
Віталіна, 16:02 04 січня 2024 р.
 
Може для тебе кончіта він і гівно як пишеш , але нащастя для мудрих і логічно мислячих містян він є людина яка має позицію викривати двуногих корумпованих гнид з числа чинуш. Зрештою ти само чому не на фронті?
Рейтинг: 7+ -3-
 
Лисому, 17:01 04 січня 2024 р.
 
Продажна шкура Торський закосив на хворобу, спіцом валявся в лікарні в Трускавці де його співмешканка працює, там добирав ліжкодні, є факти, але то гімно Торський скоро піде на передову, ми працюємо над його патріотизмом, бо трендить дофіга а сам щур смердячий думає що заховається, не вийде івасику , не вийде, чекай візиту хлопчику))
Рейтинг: 7+ -10-
 
Лисому, 21:25 04 січня 2024 р.
 
ПіДора зразу видно ! В піДора гівно куЧмо на губах і 100$ дає за смердючий коментар проти Торського ! ) ПіДор ПіДором )))
Рейтинг: 11+ -2-
 
Вакцина, 21:58 04 січня 2024 р.
 
Каракевич ти х заяча душа, який ти снайпер, який воїн, ти галімий фейсбучний щур, щей кучмин посіпака. Я виведу тебе на чисту воду!
Рейтинг: 10+ 0-
 
Вікінг, 07:40 05 січня 2024 р.
 
Ліфти не працюють, квитанції проплачено. І ніяке гівно жирносраке це не турбує. Ви всі- сволота і падлюччя, аж наввипередки! Отримаєте тепер свої 15 копійок за квитанції- і йдіть стріляйтеся!
Рейтинг: 5+ 0-
 
!, 09:00 05 січня 2024 р.
 
Дивує суть ряду коментарів. Вони не обговорюють теми, які висвітлюються. Не спростовують наведені факти. І це проглядається по всіх висвітлених питання і складних проблемах , що існують та потребують нагального вирішення. Все це наводить на думку, що люди причетні до висвітлених зловживань не маючи аргументів до спростування то какунькають то пісюнькають то поливають болотом автора. Таким чином вони самі цього не розуміючи , підтверджують правдивість наведених фактів. Сліпо виконуючи вказівки керівництва по дискридитації автора. Невже ви думаєте , що люди зовсім дурні. Особливо дивує тема армії . Чому опоненти не вказують, що вони діючі бойові військові, тому напевно, що самі патріоти з владних кабінетів.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Інсайдерам і всім захисникам., 09:44 05 січня 2024 р.
 
всі зверталися до кучми і до того по воді що є витік води, півроку вода витикала на вулицю, а тепер додумався підняти ціну на воду. Буде обовязково продовження, так не можна поступати з людьми. Аудит та ДБР обовязково має завітати до водоканалу.
Рейтинг: 12+ 0-
 
а ми,, 10:06 05 січня 2024 р.
 
Тому що (не треба тут ком)- наче з "А-банку": живодер на живодерові, як і всі оті бально-копані! Країна полудурків.
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 10:32 05 січня 2024 р.
 
Під час виборчих перегонів нинішній головняк громаді обіцяв багато чого і найперше зробити аудит своїх попередників, було таке друзі? А на виході як мовиться громада отримала ще більше затятих, брехливих , цинічних та жадних корупціонерів на чолі з тим же головняком , якщо врахувати судове рішення по корупції щодо нього. Все що добре і бездоганно їм вдається то дотримуватись традицій попередників , яких ще не так давно гнилими помідорами закидували но самі як бачимо виявились не кращими нажаль.
Рейтинг: 7+ 0-
 
Пригадаймо!, 10:57 05 січня 2024 р.
 
я вам так скажу пийте пиво голладське замiсть води з хробаками, довше жити будете, та не будете хворiти.
Рейтинг: 2+ 0-
 
з яхти в Амстердамi, 13:59 05 січня 2024 р.
 
Не чіпайте Дьорку, у нього корона платинова, може впасти з голови і що тоді буде? То тутешній гігант мислі, мало не бог, а на Бога щось криве казати гріх.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Допоможи Дьоркові, 16:41 06 січня 2024 р.
 
А що то Зеньо Квасній форму військову одягнув? На фото з водосвяття. Налякався що в армію заберуть і бігом влаштували у військовий санаторій в Трускавці.  
Мав б совість форму носити в такий час! Військові на фронті, а не в тилу під прикриттям ! Ганьба 
Повідомити
Рейтинг: 10+ 0-
 
Дрогобичанка, 18:38 06 січня 2024 р.
 
що та гнида Зеньо Квасній нині у військовій формі а а площі робив. Сраку гріє в Трускавці а тут сі парадує. Людоньки то ганьба перед тими Воїнами що уже в землі. Зеньо недочиновник з перших днів війни вбрався у форму. Де людська гідність, хоч капля? Ганьба! Стидоб
Рейтинг: 9+ 0-
 
Лисий, 18:39 06 січня 2024 р.
 
Та то певно до виборів ся готує Зеньо. Піде в списках партії тестя Народний рух України. Нехай не забуде взяти свого швагра, фотографа міської ради Андрія , буде знимки робити у формі … 
Курчик всюди родину зятька прилашутвав і у водоканал теж Василину сестру Зеня.
Рейтинг: 11+ 0-
 
До Лисого, 18:44 06 січня 2024 р.
 
Люди а Кіньзелка щось краде, чи живе на зарплату?
Рейтинг: 5+ 0-
 
Оксана, 21:48 06 січня 2024 р.
 
Його інститут має шикарне зарплатне утримання з місцевої казни а ще гарно Пйотр допомагає грантоїдам жити сито та безбідно. Влодко не такий примітивний як комунальні злодійчуки він набагато хитріший і думаю що його забезпечення залежить від кількості втілених грантових проєктів. Отам він мастак просто як риба у воді.
Рейтинг: 8+ 0-
 
До Оксани, 12:03 07 січня 2024 р.
 
Які це гранти він втілює своїми проектами? Як поступити до його інституту!
Рейтинг: 1+ 0-
 
Оксана, 14:35 07 січня 2024 р.
 
Там працюють свої люди в доску аналогічно таке ж саме і по інших відділах тої ради тобто нові що зайшли на піні Майдану і ті , що правдою і вірою вміють служити будь яким новим обличчям . Одним словом чужих немає у їхньому тихому царстві а чужі це ті, хто до них приходить у кабінети на прийом зі своїми проблемами бідами, тощо. А ще хочеться підмітити і таке , що більшість проблем саме виникає через нечесність та недобросовісність клєрків з того ж тихого царства ради бо доволі часто та густо вони ігнорують закони . Одним словом тепер нажаль якась тотальна виродженість загальнолюдських цінностей серед чиновницького складу.
Рейтинг: 8+ 0-
 
До "Оксани", 16:24 07 січня 2024 р.
 
Ги-ги, він, напивно, подручив кумусь з військової санаторії, а шо, може му ще за то й бабла відсипали, у них же ж є, то цілий рекет у камуфляжках.
Рейтинг: 3+ 0-
 
:(, 09:36 08 січня 2024 р.
 
Якщо він дійсно так би мовити служить при санаторії то прийшовши у формі на святкове дійство говорить тільки про одне , що хлопака явно піариться задля майбутніх виборчих перегонів. Фарисеї та й годі. А воно і не дивно для тих людей які мислять головою а не дупою.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Лисому, 11:08 08 січня 2024 р.
 
кондзелко зараз в тіні, всі грішки лягають на нинішнього очільника в ратуші, але це не означає, що не можуть зачепити так, як при першому зявленні в місцевій владі. Зараз він, як учитель зі стажом, навчає свого шефа та старається бути в тіні, ховаючись за "могутньою" постаттю свого нинішнього учня.
Рейтинг: 2+ 0-
 
влодко, 11:44 08 січня 2024 р.
 
щось не видно тих роліків-блокбастерів за 53 тис грн :grin
Рейтинг: 2+ 0-
 
До всіх, 16:06 08 січня 2024 р.
 
Кондзьолка близький соратник Шагали. Дивує чому він не розробив чітку стратегію розвитку водоканалу та інших КП адже це його безпосереднє завдання , а не малювати казкове і не здійснене майбутнє. І все коштом громади. А на тлі убогого контингенту Ратуші він вміло товче копійчину. А відповідальність нуль.
Рейтинг: 10+ 0-
 
дрогобичанин, 19:02 08 січня 2024 р.
 
Це вірно Ви підмітили . Думаю що для них такий формат не цікавий бо як все буде оновлено тоді і відкатів на ремонтах небуде . А так латають все старе і копійчина завжди свіжа є.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Дрогобичанину, 19:47 08 січня 2024 р.
 
Подарунок від шмигаля - постанова від 29 грудня 2023 року про зняття мораторію на відключення споживачів від компослуг за борги та нарахування пені . Щось пригадується мені що той же чувак обіцяв до закінчення війни не знімати мораторій про заборону нарахування пені за борги , а також відключення від комунальних послуг, чи я помиляюсь? Брехуни вищого гатунку і не встидно?
Рейтинг: 3+ 0-
 
Наостанок, 21:13 08 січня 2024 р.
 
Їх всіх негайно треба сплавити на шкварки.
Рейтинг: 1+ 0-
 
., 04:04 09 січня 2024 р.
 
Ага: постанова Шмигаля "мєстним" князькам- "до постанови".
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 11:59 09 січня 2024 р.
 
Шмигаль наклав вето, інакше він не працював би прем"єр-міністром у кабінеті Роналдо Леонардовича Мухтаретоваа (sapienti sat! ). То ж не 2093 гирини, а страшенний "лівак", як можна не послухатися? ! Шо там той мирний час- війна за вікнами країни, куди й коли ще стільки надерибанять- ніяке Монако інкогніто не замальдівиться.
Рейтинг: 0+ 0-
 
!, 16:00 09 січня 2024 р.
 
Водоканал - найбіоьший шкідник у місті. Мало того, що дере страшні гроші, то порити дороги для нього, не дай поїсти. Півроку ремонтних робіт хочаб на вулиці Зварицькій. Розкопали, щось поробили і залишили кастрофу не закопаною. А те, щоб привести дорожнє полотно у той самий стан як до розкопок, це вже не їх головняк.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Врлодимир, 09:41 17 січня 2024 р.
 
Найприкріше, що всі дописи - порожня, бездоказова балаканина , яка, як зрештою і весь цей "ресурс" жодним чином до журналістики не дотична. А вже про розслідування годі щось казати.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Лілія Гаврилівна, 09:39 01 лютого 2024 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)