Голова Нацполіції Іван Вигівський: поліцейські не будуть особисто ходити роздавати повістки

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
23.01.2024

 

«Лунає багато думок, заяв і коментарів стосовно роздачі повісток поліціянтами, а деякі діячі періодично озвучують навіть ідею про те, що поліцію необхідно мобілізувати та зобов’язати роздавати повістки без залучення ТЦК», — розповів Вигівський в інтерв’ю РБК-Україна.  Він наголосив, що поліція «максимально сприяє ТЦК» в тому, щоб встановлювати місцеперебування ухилянтів та за наявності необхідних документів від ТЦК доставляти до них таких людей.
«Але вручення повісток, спільні наряди — це додаткове навантаження, й у нас немає такого ресурсу, щоб поставити біля кожного працівника ТЦК ще й поліціянта», — пояснив голова Нацполіції.
Він нагадав, що поліціянти стоять на блокпостах, щодня виконують свої обов’язки, в тому числі й «непритаманні поліції функції».
«Ми готові допомагати, але особисто фізично поліціянти ходити роздавати повістки не будуть. Принаймні до того [моменту], поки законом не буде встановлена така норма та це не буде визначено нашим функціоналом», — наголосив він.
 
- Що із законопроєктом про мобілізацію?
 
Його вирішили відкликати з розгляду в залі парламенту 11 січня. За результатами засідання погоджувальної ради в закритому режимі вирішили повернути законопроєкт ініціаторові, тобто Кабінету Міністрів. Згодом уряд офіційно відкликав його.
Лідер фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія казав, що стосовно законопроєкту було багато дискусій, оскільки не всі норми можуть підтримати. За його словами, деякі положення відкликаної редакції законопроєкту порушують права людини, а деякі «неоптимально сформульовані». 
Міністр оборони Рустем Умєров заявив, що команда міністерства вже підготувала нову редакцію законопроєкту про мобілізацію. За його словами, у ній врахували всі пропозиції, які погодили з депутатами на засіданнях парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.
Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова в етері телемаратону 15 січня заявляла, що нову редакцію законопроєкту про мобілізацію внесуть до Верховної Ради, найімовірніше, за кілька тижнів. До того часу цю редакцію мають погодити в уряді.

Переглядів: 993

Коментарі (17)
 
А нехай би перевірили підприємства та школи, де заброньовані працівники і ніхто й ніколи там на роботі їх не бачили. Проблема з мобілізацією вирішиться на 50%
Рейтинг: 5+ -1-
 
Дрогобичанка, 09:42 23 січня 2024 р.
 
У тій статті ключовим є те, що законом не передбачено щоб поліцаї носили та вручали повістки, а ось яким законом керується тцк у своїй "важкій" праці?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Дрогобичанка, 10:01 23 січня 2024 р.
 
Поліцейський будуть стояти і контролювати , а Тцк і Нацгвардія буде возити на Воєнкомат, Так в принципі , і роблять в Дрогобичі.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Макс, 10:28 23 січня 2024 р.
 
Підтримую ідею часткової мобілізації правоохоронців, вони мають необхідні навики, добре дисципліновані і організовані на фронті таких потрібно. Криміногенна ситуація зараз в доброму стані тому і одна третя особового складу НАЦПОЛУ з нею легко справиться.
Рейтинг: 9+ 0-
 
Марта, 14:14 23 січня 2024 р.
 
А що це за бицюганів не вихованих у військовій формі привезли на Львівщину? Хамлять і матюкаються не лише до чоловіків, які не хочуть виконувати їхні не законні вказівки, а навіть до старших людей і жінок, котрі роблять їм зауваження.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Світлана, 14:20 23 січня 2024 р.
 
Оті два бугаї камуфляжкові, у сірому якомусь-чомусь на колесах, чого там на вокзалі "пильнують"- ану, марш гній кидати й колоди стругати, заодно- всіх корупціонерів шліфувати на виправлення- ожеледь довбати по всьому місту. Смердять там, як коні у автах, де на нього позаробляли?
Рейтинг: 4+ 0-
 
?!, 14:30 23 січня 2024 р.
 
Гм, та на кожній роботі їх там повписувано стільки, що й дотепер їх там ніколи не бачили. Ліві бухгалтерії аж димом куряться, заодно- з лівими мільйонами.
Рейтинг: 1+ 0-
 
:(, 14:31 23 січня 2024 р.
 
Ці невиховані мусять виконати план якщо ні то самі поїдуть на нуль. Ось тому вони так бикують. Іншого розуміння їхній поведінці немає.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Світлані, 15:47 23 січня 2024 р.
 
Якщо вже перехожі жінки звертають увагу на їхнє поводження серед цивільного населення то респект тим жіночкам та бабусям . Бо від того теперішнього свавілля страшна лють охоплює.
Рейтинг: 3+ 0-
 
До Світлани, 15:54 23 січня 2024 р.
 
А що люди роблять, щоб такого не було? Зауваження може зробити, як Ви вже написали тільки жінка, або людина похилого віку, чоловіки, як тільки бачать людей у формі зразу тікають і думають, добре, що не мене. Треба ходити так десь чоловік по п'ять, тоді ті какашники не чіпляються і головне не мовчіть і не тікайте, коли бачите, що до кого причепились, дружно стали і відбили людину, сьогодні ти комусь поможеш, а завтра тобі.
Рейтинг: 5+ 0-
 
До Світлани, 16:01 23 січня 2024 р.
 
Що ви, суки, скажете, коли танки московитів на кожній вулиці будуть стояти. Тоді будете їм говорити про свої права. Але ви, суки, всі станете шуц- поліцаями. Йде війна! Ви, суки, ще того не зрозуміли! Хто має замінити цих воїнів, які в окопах? А тих, хто загинув! Низький уклін вам- ВОЇНИ! І вам ганьба-суки!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Рем., 09:26 25 січня 2024 р.
 
Ваш месендж до поліцаїв чи до цивільних громадян?
Рейтинг: 1+ 0-
 
До "Рем", 17:28 25 січня 2024 р.
 
Школи сотнями побронювали людей, яких ніхто і ніколи й в очі не бачив. На кожній школі є камера і можна спитати діток хто їх вчить. Будете в шоці. Мобілізація на 50-60% буде виконана
Рейтинг: 4+ 0-
 
Марія, 18:47 25 січня 2024 р.
 
Адмін блокує правду про коментарі про бронювання працівників. Напевно сам так заброньований
Рейтинг: 4+ 0-
 
Марія, 18:52 25 січня 2024 р.
 
Адмін, я то запамјятала
Рейтинг: 3+ 0-
 
Марія, 18:57 25 січня 2024 р.
 
Адмін такий саме фальшивий, як і ті, хто сотнями побронювали людей, яких ніхто і ніколи в школах в очі не бачив
Рейтинг: 5+ 0-
 
Марія, 19:00 25 січня 2024 р.
 
Адмін тілько дроче і всьо бльомбує, всьо, шо не по-їхньому. Гнати копняками в сраку й у яму!
Рейтинг: 1+ 0-
 
!, 12:44 27 січня 2024 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5864 дні)