Ректорка ДДПУ ім.І.Франка Валентина Бодак відзвітувала про роботу за рік

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
24.01.2024

 

На конференції трудового колективу Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка підбито підсумки діяльності вишу та визначено пріоритетні завдання на 2024 рік.Під час доповіді ректорка університету професорка Валентина Бодак зосередила увагу присутніх на високих здобутках закладу, який є сучасним конкурентоспроможним освітнім, науково-дослідницьким і культурним центром. Діяльність вишу сприяє сталому інноваційному розвитку регіону через підготовку висококваліфікованих фахівців – це єдиний педагогічний університет на Львівщині, де 70% вчителів області є його випускниками. У консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2023 року Дрогобицький педагогічний університет посідає 3-тє місце серед педагогічних закладів. У рейтингу вишів за показниками Scopus серед педагогічних університетів – університет на другій сходинці декілька років поспіль, а згідно з академічним рейтингом ЗВО України «ТОП-200 Україна 2023» – на 81-ій позиції.
 
Цього року за результатами оцінювання Державної служби якості освіти Дрогобицький педагогічний університет очолив список ЗВО з найнижчим ступенем ризику суб’єктів господарювання.
 
“Таких результатів ми досягли завдяки кропіткій науковій праці наших науково-педагогічних працівників, а також науковим досягненням наших здобувачів вищої освіти. Сподіваюся, що завдяки злагодженій праці всього колективу університету ми й надалі зберігатимемо передові позиції”, – зазначила Валентина Бодак.
 
Ректорка проаналізувала також здобутки в одній з пріоритетних сфер діяльності університету – налагодженні міжнародної співпраці, яка передбачає розширення мережі закордонних партнерів, реалізацію спільних проєктів, наукових досліджень, програм академічної мобільності.
 
У 2023 році керівництво вишу здійснило низку візитів і провело десятки зустрічей з представниками партнерських інституцій у Бельгії, Данії, Польщі, Румунії. Результатом цього стало продовження чинних і укладення нових партнерських угод про співпрацю. Станом на 2023 рік університет реалізує 75 міжнародних угод з установами США, Канади, Австрії, Бельгії, Великобританії, Данії, Італії, Німеччини, Польщі, Румунії, Камеруну, Латвії, Словаччини, Азербайджану.
 
Окрему увагу ректорка зосередила на волонтерських ініціативах університету, який втілив важливі гуманітарні ініціативи. У перші дні повномасштабної війни студенти та викладачі створили волонтерський центр, який координував організацію міжнародної гуманітарної допомоги; збір коштів і медикаментів на потреби ЗСУ; збір продуктів і непродовольчих товарів, плетіння маскувальних сіток; надання психологічної допомоги внутрішньо переміщеним особам; навчання з надання першої домедичної допомоги; координацію діяльності з військовою адміністрацією Дрогобицької ОТГ.
 
Працівники вишу перерахували на потреби ЗСУ середньоденний заробіток у сумі 2 431 778,84 гривень.
 
З 28 лютого 2022 року гуртожитки університету стали прихистком для вимушених переселенців – з початку війни тут поселено 1 380 осіб.
 
Протягом 2022-2023 років у гуртожитку №1 завдяки підтримці ЛОВА та благодійній допомозі були проведені ремонтні роботи, що дало можливість облаштувати комфортні умови проживання для внутрішньо переміщених осіб.
 
Значну допомогу у цьому надали партнери університету – заклади вищої освіти та громадські організації європейських країн, які продовжують підтримувати виш дотепер.
 
Волонтерський центр Дрогобицького педагогічного університету і сьогодні продовжує займатися матеріально-технічним забезпеченням військових, проведенням благодійних заходів.
 
Пресслужба ДДПУ ім.І.Франка

Переглядів: 1062

Коментарі (9)
 
Так розхвалили, а насправді той універ сів на саме дно, факультетів щораз то менше, корупція і далі процвітає, знань не дають ніяких. Титанік перетворився на міні кораблик, який хитає вітром в різні боки. Ще трохи і взагалі ніяких студентів, окрім пільговиків, не буде. Так прикро, бо покійний Скотний розбудував махіну, а жінки розвалили її по частинах, одна почала, друга завершує
Рейтинг: 16+ -1-
 
Дрогобичанка, 16:22 24 січня 2024 р.
 
ЩИРІ! Пишіть щось за ректорку ви ж то добре вмієте ЧЕКАЮ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
снайпер +за УКРАІНУ, 18:16 24 січня 2024 р.
 
старi пердуни звiтують по советски, а кому вашi звiти з дупи Флбюнтихи потрiбнi, а потрiбнi як туалетний папiр
Рейтинг: 2+ -1-
 
з яхти коло ратушi, 18:41 24 січня 2024 р.
 
Тепер же ж вся "країна- в смердфоні", де зареєструватися можуть лише наближені до самопроголошенокоронованих "апельсинів" з "мандаринами". Іншим навіть туди- зась.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 09:46 25 січня 2024 р.
 
Сексі-баба :roll я би з таков десь покувиркався в сугробах на Буковелі ;)
Рейтинг: 3+ 0-
 
Петро, 21:51 25 січня 2024 р.
 
Хто такий рупняк? 6
Рейтинг: 0+ 0-
 
Нормал, 07:55 26 січня 2024 р.
 
То я, і я хочу какати :roll
Рейтинг: 0+ 0-
 
Рупняк, 13:49 26 січня 2024 р.
 
Ну то какай вже бо ті шляк трафе як впаду в нерви сракун ти малолітній :(
Рейтинг: 1+ -1-
 
Нео, 16:12 26 січня 2024 р.
 
А. , а хто то? Я давно такого хочу! Його не буде боліло, бо, рнапевно, має добру практику нагину задом до переду.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Оен, 12:38 27 січня 2024 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)