Дівчата зі Східниці перемагають на змаганнях з армрестлінгу

Надрукувати
13.02.2024

10 – 11 лютого у ТРЦ Victoria Gardens (м. Львів) відбувся чемпіонат Львівської області з армрестлінгу, що зібрав молодь і дорослих спортсменів з усієї області. У цих заходах взяли участь 32 команди, серед яких виділилася команда зі Східницької громади. Її представники вразили результатами, здобувши загальнокомандне друге місце серед юнаків, юніорів та молоді.  На індивідуальному рівні спортсмени здобули вражаючі результати: 9 бронзових, 4 золоті та 7 срібних медалей. Про це повідомила Східницька селищна рада у Facebook.
1 місце – Фецяк Іванна (ліва/права рука), 1 місце – Іроденко Аня (права рука), 1 місце – Биців Надія (права рука) і 2 місце – ліва рука; 2 місце – Загоруйко Микола (ліва рука), 2 місце – Ридель Богдан (права рука), 2 місце – Вірт Наталія (ліва рука), 2 місце – Биців Наталя (ліва рука), 3 місце – Пігур Іван, Іванишин Мар’ян, Кацир Христина, Крук Анатолій, Ридель Максим, Німас Христина, Трускавецька Софія, Іроденко Аня. Серед молоді – Фецяк Микола посів 2 місце (ліва та права рука), Олійник Юрій – 2 місце.
Ці змагання також мали важливе значення, оскільки є відбірковими для участі у чемпіонаті України. Всі призери отримали запрошення представляти Львівську область на національному рівні, на майбутньому чемпіонаті України, що відбудеться у березні. Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших успіхів!

© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5838 днів)