Учні з Дрогобиччини посіли 44 призові місця на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад

Надрукувати
Написав(ла) Дрогобицька районна військова адміністрація   
28.02.2024

 

44 школярі Дрогобицького району серед 700 учасників з усієї області посіли призові місця на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у цьому навчальному році. Всього нашим учням вдалося здобути: 5 – перших місць, 7 – других та 32 – треті місця. Про це повідомили в управлінні гуманітарної політики Дрогобицької РВА.  Вони змагалися з таких навчальних предметів, як історія, математика, правознавство, українська мова і література, християнська етика, німецька мова, географія, астрономія, інформаційні технології, біологія, трудове навчання, хімія, інформатика, фізика та екологія.
Учні з Дрогобицької громади на обласному рівні вибороли 29 призових місць, Бориславської – 10, Трускавецької – 3, Східницької та Меденицької – по одному.
«Своїми навчальними перемогами вони доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! Пишаємось нашими розумниками!» – привітав юних переможців начальник Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.
 
Список переможців
 
І місце
    • Гвоздьо Роман Ігорович – математика, учень 7 класу Бориславської гімназії № 9;
    • Біль Юлія Володимирівна – правознавство, учениця 11 класу Дрогобицького ліцею;
    • Цюба Максим Миколайович – французька мова, учень 9 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Б. Лепкого;
    • Сарахман Юліанна Юріївна – французька мова, учениця 10 класу Підбузького ЗЗСО І-ІІІ ст;
    • Мицик Олег Андрійович – інформаційні технології, учень 10 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого.
 
ІІ місце
 
    • Строгуш Вікторія Андріївна – українська мова і література, учениця 8 класу СЗШ №1 м. Трускавця;
    • Федак Анна Дмитрівна – німецька мова, учениця 10 класу Ліцею № 2 Дрогобицької міської рад ;
    • Кекош Софія Олегівна – німецька мова, учениця 11 класу Ліцею № 2 Дрогобицької міської ради;
    • Макогон Анастасія Євгенівна – німецька мова, учениця 11 класу Ліцею № 2 Дрогобицької міської ради;
    • Мутка Андрій Ігорович – астрономія, учень Ліцею №2 Дрогобицької міської ради;
    • Хащівська Валерія Вікторівна – астрономія, учениця 9 класу Ліцею №2 Дрогобицької міської ради;
    • Іваночко Вікторія Павлівна – економіка, учениця 10 класу Ліцею №2 Дрогобицької міської ради.
 
ІІІ місце
 
    • Лагуш Анастасія Андріївна – історія, учениця 10 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Дюк Ростислав Богданович – математика, учень 7 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Гвоздецький Андрій Михайлович – математика, учень 8 класу Бориславського ліцею;
    • Яворський Ілля Андрійович – математика, учень 11 класу Бориславського ліцею;
    • Стрілець Богдан Сергійович – правознавство, учень 9 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Юрків Роксолана Андріївна – українська мова і література, учениця 9 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Михальчишин Анна Володимирівна — українська мова і література, учениця 11 класу Дрогобицького ліцею;
    • Волошин Микола Дмитрович – християнська етика, учень 10 класу Дрогобицького ліцею;
    • Бурбель Володимира Іванівна – німецька мова, учень 9 класу Ліце № 2 Дрогобицької міської ради;
    • Кисіль Юлія Андріївна – німецька мова, учениця 10 класу Ліце № 2 Дрогобицької міської ради;
    • Онуфрієнко Софія Ігорівна – французька мова, учениця 9 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Броницький Матвій Романович – географія, учень 8 класу Ліцею №16, ім. Ю.Дрогобича;
    • Білан Давид Олександрович – географія, учень 9 класу СЗШ№3 м.Трускавець;
    • Шило Владислав Вікторович – географія, учень 10 класу Бориславської ЗЗСО №7;
    • Яворський Ілля Андрійович – економіка, учень 11 класу Бориславського ліцею;
    • Стецула Руслан Миколайович – інформаційні технології, учень 9 класу Літинської гімназії ім. П. Яцківа;
    • Алєксєєва Анастасія Андріївна – інформаційні технології, учениця 11 класу Бориславського ліцею;
    • Гордієвич Ярина Михайлівна – біологія, учениця 9 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Дашко Софія Іванівна – біологія, учениця 9 класу Доброгостівського ЗЗСО І-ІІІ ст;
    • Грицишин Анастасія Романівна – біологія, учениця 11 класу Ліцею №16 ім. Юрія Дрогобича;
    • Коробко Ольга Юріївна – біологія, учениця 11 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Карпа Марта Миколаївна – трудове навчання, учениця 11 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Гнатів Сергій Максимович – хімія, учень 8 класу Ліцею № 2 Дрогобицької міської ради ;
    • Кононенко Володимир Романович – хімія, учень 9 класу Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 8;
    • Барна Марія Андріївна хімія, учениця 10 класу Дрогобицького наукового ліцею ім. Богдана Лепкого;
    • Чупа Андрій Олегович – інформатика, учениця 9 класу Ліцею №2 Дрогобицької міської ради;
    • Гвоздецький Андрій Михайлович – інформатика, учениця 9 класу Бориславського ліцею;
    • Мутка Андрій Ігорович – фізика, учень 9 класу Ліцею №2 Дрогобицької міської ради;
    • Хащівська Валерія Вікторівна – фізика, учениця 9 класу Ліцею №2 Дрогобицької міської ради;
    • Федак Анна Дмитрівна – фізика, учениця 10 класу Ліцею №2 Дрогобицької міської ради;
    • Бечкало Богдан Романович – фізика, учень 8 класу Бориславського ліцею;
    • Винар Ірина Романівна – екологія, учениця 11 класу Попелівського ЗЗСО І-ІІІ рівня.
 
Вітаємо!
 
 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)