Поліцейські знешкодили нарколабораторії та вилучили канабісу на 10 млн грн

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
14.03.2024

 

Готовий до збуту «товар» учасники наркоугруповання постачали до Дрогобицької виправної колонії. Заходи з затримання учасників групи проходили у два етапи, повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.  Лідер злочинної групи, перебуваючи за ґратами, налагодив схему постачання та збуту наркотичних засобів та психотропних речовин на територію Дрогобицької виправної колонії. З метою збуту заборонених речовин серед засуджених фігурант залучив до ведення наркобізнесу ряд «довірених» осіб як з-поміж утриманців пенітенціарної установи, так і з волі. Останні відповідали за формування «замовлень» та їх «перекиди» через охоронюваний периметр на територію тюрми. Безпосередньо один з учасників відповідав за функціонування нарколабораторій.
Правоохоронці також встановили їх місце знаходження. Приміщення двох приватних будинків у Львівському районі обладнали спеціальними системами підігріву, освітлення, автоматичного поливу, підживлення ґрунту і повітря тощо. Надалі готовий до збуту товар передавався фігурантам для його постачання до виправної установи.
5 березня поліцейські провели перший етап заходів та затримали двох фігурантів під час передачі чергової партії до місця позбавлення волі. Тоді їм та ще двом спільникам повідомили про підозри.
12 березня оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП у Львівській області знешкодили діяльність лабораторій та затримали учасника угруповання, відповідального за їх функціонування. За результатами другого етапу заходів поліцейські вилучили канабісу на 10 млн грн.
Затриманому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Наразі усі викриті правоохоронцями члени наркоугруповання знаходяться під вартою.
Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками оперативного відділу державної установи «Дрогобицька виправна колонія №40». Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Львівська обласна прокуратура.


 

Переглядів: 871

Коментарі (4)
 
ТТема- вічна, як і сама "трава"? ! А викосити стрілялками оте винищення народу можливо, чи це- гра на публіку, аби лиш, тишком-нишком, під прикриттям одні одних, дерибан накосячений дерибанити?
Рейтинг: 1+ 0-
 
?!, 07:20 15 березня 2024 р.
 
А спиртяру яку продають роками на базарному п"ятачку "горе панянки " хто кришує? Чи де не з силових відомств місцевого розливу?
Рейтинг: 6+ 0-
 
Питання, 08:00 15 березня 2024 р.
 
Хорошо живуть. Аж харашо. Тільки багато кому від цього їхнього "харашо" так добре, що аж недобре, що так добре.
Рейтинг: 0+ 0-
 
:(, 10:30 17 березня 2024 р.
 
То що тепер перевертень в пагонах "педрило" отримає медаль за успішну операцію?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Дрогобичанка, 23:28 18 березня 2024 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)