Хто "накладе" у ратуші?

Надрукувати
Плітки
28.05.2008
tyalet.jpgКоли людина, що живе далеко від центру, хоче по фізіологічній потребі, то часто знаходить вихід із ситуації у вбиральнях ратуші. Тому, замість запланованого музею, у підвалі ратуші буде громадський туалет із окремим входом. Спробуємо висловити свої припущення відносно цього рішення керівництва міста.

Можливо, їм надоїли люди, що вічно ходять по першому поверсі ратуші в пошуках вбиралень? (могли б там і дороговкази зробити). Збоку "Ромашка", "Вишенька", де багато пива. Навкруги площа, де багато лавочок. І ратуша деколи стає місцем приступу людей із конкретною метою десь "нагадити". Очевидно, саме це спонукатиме створити окремий громадський туалет в підвалі вищеназваної ратуші.

Бо до біотуалетів Дрогобичу ніяк не дожитися.

Проте тут можна знайти і підступний задум - додати депутатам міськради стимулу швидше приймати рішення, якщо хочуть швидше піти додому. Очевидно, громадський туалет в ратуші створюватиме неповторний колорит присутності народу, народного духу у всьому приміщенні. Також всі паперові справи можна буде віддавати в підвал для використання "по призначенню".

А ще нас цікавлять побутові питання:
1. Буде цей туалет платним чи безкоштовним?
2. Чи буде швейцар на дверях?
3. Кількість посадочних місць?
4. Як на рахунок телебачення і преси? і т.д.

Довідка ДрогІнфо. Минулого року серед працівників виконавчого комітету було проведено опитування, за результатами якого було вирішено в підвалі ратуші створити музей і систему аварійного енергозабезпечення. Але не все так сталося, як гадалося.

Переглядів: 4187

Коментарі (4)
 
влада на місцях мае відповідати за туалети і дороги, а неробити гарні очі...місто живе без мера 3 місяці а бунтівники так і непоказали свою роботу на місцях!
Рейтинг: 0+ 0-
 
горд чисто, 12:26 29 травня 2008 р.
 
а я ше в ратуші не кла... ой не був ;)
Рейтинг: 4+ 0-
 
GUCCI***PRADA, 08:38 04 червня 2008 р.
 
пропоную пописати в прииомнии!
Рейтинг: 2+ 0-
 
чао чао, 14:37 05 червня 2008 р.
 
:grin Хаха... знаю наперед шо у підвалі ратуші ітак всі будуть гадити поза пісюари ... на зло :p
Рейтинг: 2+ 0-
 
TriDan, 23:13 06 червня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3907 днів)