У гірських селах занедбана медицина, аварійні дороги
|
|
Новини Дрогобицького району
|
Написав(ла) drohobychanyn.io.ua
|
27.04.2011 |
У гірських населених пунктах Дрогобицького району, де діють дві районні лікарні і 10 фельдшерсько-акушерських пунктів, забезпеченість медичних установ ліками складає лише 23%. Щоб привести медичні заклади до належного рівня необхідно 310 тис.грн.
За словами начальника управління економіки райдержадміністрації Ярославу Ковтик, за останні три роки на ремонт доріг гірської зони району виділено 1027,5 тис.грн. або 8,5% від освоєних у районі коштів. Понад 20 років не виділяли кошти для проведення капітальних ремонтів доріг із чорним покриттям. Нагального ремонту потребують дорога Підбуж-Сторона, автомобільні дороги в селах Опака, Новий Кропивник, Смільна, Залокоть.
Ще одна проблема горян Дрогобицького району, розв’язання якої вимагає значних коштів – це утримання пожежної охорони, що розташована у селищі Підбуж. Лише на зарплату працівникам підрозділу необхідно 260 тис.грн.
Голова райдержадміністрації Михайло Сендак зібрав у Підбужі зональну нараду за участю сільських і селищного голів, депутатів районної ради, які представляли населені пункти гірської зони, на якій обговорили питання життєдіяльності гірського регіону. На нараді були присутні дільничні інспектори, керівник райавтодору, обласний представник служби доріг, начальники освітньої і медичної галузей району, райсанепідемстанції, управлінський апарат РДА, заступник начальника ДПІ у Дрогобицькому районі.
Михайло Сендак закликав депутатів сільських і селищної рад, районної ради, сільських і селищного голів, районних посадовців щоденно працювати для наповнення бюджету, що забезпечуватиме фінансування вирішення нагальних проблем. "Я, як представник Президента в Дрогобицькому районі, буду підтримувати всі хороші починання, які йтимуть на добро громаді Дрогобиччини, - наголосив очільник району. - Також суворо каратиму тих осіб, які сприяють розкраданню майна територіальних громад".
Нагадаємо, що у Дрогобицькому районі статус гірських надано 15 населеним пунктам, у яких проживають 12,6 тис. осіб: 6,9 тис. – працездатного віку, 3,3 тис. – пенсіонери. Загалом кількість працівників у гірській зоні становить 1 тис. 906 осіб. З них: у бюджетній сфері – 766, у виробничій – 330, у невиробничій – 810.
Переглядів: 5456
|