Вже довгий час у Дрогобичі на вулиці Мазепи існує кафе-бар "Галіція". Досить популярний у свій час заклад переживає не найкращі часи. Про це свідчить як реклама на фасаді (додатковий засіб заробітку), так і невідповідність обслуговуючого персоналу. Сьогодні ми оцінюємо цей заклад громадського харчування.
Фото 1,
фото 2,
фото 3,
фото 4,
фото 5,
фото 6.
Відразу слід зауважити неоднорідність закладу всередині у плані оформлення та у функціональному плані. Існує своєрідний поділ кафе на дві частини: для кофе-брейку і бенкетна зала.
Змінюючи трохи
у якісному форматі структуру наших рейтингів, категорії оцінювання не будемо перелічувати за алфавітом. Описуємо все у порядку отримання вражень.
Розташування, звісно, заслуговує похвали. Практично у самому центрі, це беззаперечна перевага для закладу такого типу. Хоча не всім подобається сидіти на видноті і відчувати себе екземпляром, виставленим на огляд.
Стоянка тут взагалі відсутня. Адже, щоб доїхати до кафе на власному автомобілі, потрібно порушити дорожній знак "В’їзд заборонено". Хоча, якщо й не зважати на знак, автомобіль ніде поставити: вузька вуличка і так завжди заставлена транспортними засобами.
Обслуговування надзвичайно погане. Увійшовши і зайнявши вільний столик (який виявився брудним, але про це пізніше) у порожньому залі, ми 11 хвилин чекали, поки підійде офіціантка (дівчина без бейджика і навіть не у білій блузці). "Щось будете заказувати?", - без привітання, з русизмами звернулася до нас. А що дивуватися - при вході висить оголошення, що на роботу потрібні офіціанти. Мабуть, беруть із вулиці всіх підряд, без розбору.
Інтер’єр у свій час був одним з найкращих - 7-8 років назад. Зараз вже і кольори поблідли, і шар бруду на елементах оздоблення не додає привабливості, і нещадний час спричинився до того, що внутрішній вигляд кафе хоче оновлення. Звісно, адже за цим ніхто не дивиться. Зате біля кожного столика реклама коли і соку - ще один додатковий заробіток?
І ще про інтер’єр: одна зі стін барної стійки (щось на зразок вітрини для продуктів) нагадує прилавок у радянському гастрономі у районному центрі - брудний і порожній.
Брудні столики, брудні стіни, брудне меню на столі, брудна і закопчена стеля - ось такою тепер є чистота в "Галіції". Дивіться фотографії. До речі, коли до залу увійшли жебраки і стали канючити гроші, нікого це не здивувало. Якраз органічно вписалися в обстановку.
Складається враження, що прибирання у приміщенні виконується чисто символічно, щоб відбути чергу.
Про меню, що стоїть на столі, вже написали вище - непривабливе і брудне. Звичайне меню також не вразило. Отже, його також непогано було б оновити.
Є банкетна зала, а, отже, є і кухня. Але вона досить посередня - основний акцент робиться на страви швидкого приготування, а також на напої. Тобто сюди не приходять поїсти. А просто так - посидіти. Кому подобається тут сидіти, звісно.
А ось ціни, навіть як для кафе у центрі, занадто високі. Причому підвищення цін на деякі групи страв і напоїв, що не мають високої собівартості і не потребують складного приготування, є абсолютно необгрунтованим.
Не оминемо увагою і назву цього закладу. Ґаліція - це історична область у Східній Європі, що була розташована на території Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. А також на території Підкарпатського і більшої частини Малопольського воєводств Польщі.
Цю назву можна було б зрозуміти, якби кафе було оздоблено в етностилі, зроблено "під старовину". Але інтер’єр у стилі модерну абсолютно не асоціюється з вивіскою.
Зранку сюди заходять на каву, оскільки відкривається "Галіція" досить рано. Відвідувачами є в основному дорослі та літні люди (протягом дня). Ввечері у кафе-бар заходить молодь попити пива і віковий склад відвідувачів різко змінюється. "Галіція" позиціюється як заклад громадського харчування для всіх категорій людей, але сімейним це кафе назвати важко.
Кафе-бар "Галіція" отримує такі оцінки (категорії в алфавітному порядку): відвідуваність - 4, інтер’єр - 4, кухня - 3, меню - 4, назва - 2, обслуговування - 2, розташування - 5, стоянка - 2, ціна - 4, чистота - 3.
Середня оцінка 3,6.
Переглядів: 7722
|