На фізмат беруть кращих і без хабарів!

Надрукувати
Реклама
21.07.2011
ФізматЦьогорічна вступна компанія в Інститут фізики, математики та інформатики Дрогобицького педуніверситету відзначилася збільшенням кількості бюджетних місць. Так, на напрямках математика, фізика та інформатика безкоштовно зможуть вчитися, відповідно, 35, 25 і 25 студентів. Це при тому, що на такій перспективній спеціальності як "Інформатика" останні 2 (два) роки взагалі не було бюджетних місць.

Плюс до того, минулого року вперше на "Інформатику" набрали заочників. Невелика група, але є.

За нашою інформацією, цього року на заочну форму навчання зовсім небагато заяв, тому візьмуть всіх і без хабарів!

З досвіду минулого року бачимо, що всі (!) випускники до 2007 року, які не мали сертифікатів, самостійно і успішно склали вступні іспити на фізмат.

Так що, в кого є бажання, не упустіть свій шанс!

Переглядів: 8783

Коментарі (23)
 
Нарешті ! Хоч якійсь позитив)))
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 16:48 21 липня 2011 р.
 
На рахунок хабарів старим бабцям будете розказупати і то наврядче... :grin
Рейтинг: 9+ 0-
 
, 19:27 21 липня 2011 р.
 
там беруть, сам давав, може менше ніж на менеджменті але дають!
Рейтинг: 6+ 0-
 
ха ха, 20:26 21 липня 2011 р.
 
Хто вчиться - той сам здає, а хто бомки б'є - нехай платить. Парадокс сучасної молодої людини: краще відкупитись від знань (бо значно менше потрібно прикласти праці), ніж знання отримати (бо треба недоспати, в бібліотеці посидіти ...) і бути добрим спеціалістом. :cry
Рейтинг: 10+ -1-
 
Студ, 22:19 21 липня 2011 р.
 
Для Студ: 
Говориться про вступ а не про саме навчання : "На фізмат беруть кращих і без хабарів! " :grin :grin І не встидно таке писати?
Рейтинг: 3+ -2-
 
Абітура, 22:52 21 липня 2011 р.
 
Для Абітура: треба дивитись ширше .. 
Хороших учнів на фізмат брали без хабарів і до цього часу, а хто не впевнений - той і шукав всякі способи полегшити вступ. Крім цього не потрібно забувати, що цього року боряться за абітурієнта... а настане навчальний процес - буде видно хто прийшов вчитися, а кого запхали за гроші. 
Успіхів працьовитій молоді і ганьба ледарям та хабарникам
Рейтинг: 2+ -1-
 
Студ, 23:32 21 липня 2011 р.
 
Люди, що ви в байки вірите? Хоча... може за вступ не беруть, а надолужують з хабарями під час навчання. А це правда! Кому цікаво знати чи беруть хабарі на фізматі Ви під час сесії зайдіть в сусідні магазини чи хоча б в аптеку і поспостерігайте як студенти прибігають гроші розмінювати. Або щоб так довго не чекати зайдіть і попитайте в працівників сусідніх магазинів, чи на фізматі є хабарництво.
Рейтинг: 5+ 0-
 
Спостерігач, 02:44 22 липня 2011 р.
 
На рахунок хабарів - правда. На рахунок перспективності інформатики та інших спеціальностей - брехня(крім КН).
Рейтинг: 6+ -1-
 
, 02:53 22 липня 2011 р.
 
Дозвольте, панове, і мені сказати декілька слів, позаяк працюю в освітянській сфері одинадцять років. Те, що хабарництво процвітає в усіх без винятку сферах життя нашого суспільства – не є для жодного таємницею. Україна за рівнем корупції у світі послідовно і впевнено “пасе задніх” вже не один рік. За 2010 рік, якщо вірити різним рейтингам, ми вже зрівнялися з Росією і посідаємо приблизно 140 сходинку. Це наша найбільша біда як держави.  
Тепер щодо освіти. Наведу кілька цифр. За часів СРСР для 43 % випускників шкіл була можливість поступити до ВНЗ (я взяв найвищий показник). Решта випускників поступали до технікумів та училищ. У Європі на той час середній показник – 60 %. А що маємо зараз? Уявіть собі: якщо враховувати державну і контрактну (платну) форми навчання, то вже маємо більше місць у ВНЗ, ніж кількість абітурієнтів. Тобто для кожного випускника школи є місце у ВНЗ. За цим критерієм ми “переплюнули” весь цивілізований світ. З цього роблю висновок, що рівень якості освіти впав за останніх 20 років більше, ніж у два рази. Адже у будь-якому суспільстві у всі часи були, є і будуть геніальні люди, дуже талановиті, просто талановиті і, вибачте, не зовсім талановиті. Не може ж такого бути, щоб за 20 років незалежності ми більше, ніж у два рази стали мудрішими. Якщо піти далі, то за кількістю наукових кадрів (кандидатів і докторів наук – зараз їх, по-моєму, в Україні понад 100 тисяч) ми також на перших місцях у світі. У нас, приміром, величезна кількість кандидатів і докторів юридичних і економічних наук. І що з того маємо? Право в нас телефонне (подзвонив, кому треба – маєш право, не подзвонив – не маєш), а економіка базарна (“добазарився” з ким треба – є економіка, “не добазарився” – нема).  
У результаті випускник школи з досить-досить низькими знаннями і здібностями може вчитися у ВНЗ. Йому, чесно кажучи, не було за що і незадовільну оцінку ставити років 20 тому, а зараз він з успіхом поступає у ВНЗ, правда, здебільшого на платну форму навчання. І такі вже реалії життя, що виключити студента-платника з ВНЗ практично неможливо.  
Тепер безпосередньо щодо хабарництва у ВНЗ України загалом і ДДПУ зокрема. Важко давати якусь однозначну відповідь, коли: 
а) бардак, корупція, образно кажучи, на кожному квадратному метрі; 
б) погодьтеся, пані та панове, досить невисока зарплата у викладача ВНЗ (для прикладу: ставка викладача – приблизно 1400 – 1500 грн. на руки, як кажуть; ставка старшого викладача – приблизно 1700 грн., ставка кандидата наук, доцента – приблизно 2200 грн.). Це при тому, що згідно з Конституцією середня зарплата для вчителів середніх шкіл повинна дорівнювати середній зарплаті у промисловості, а середня зарплата викладача ВНЗ має бути вдвічі більша, ніж середня зарплата у промисловості (зараз вона становить приблизно 3000 грн.); 
в) достатня кількість студентів, які хронічно не ходять на заняття, не можуть і, що гірше, не бажають вчитися.  
Висновок: а) хабар – великий гріх згідно з християнським вченням; б) якщо викладач вимагає хабар у розумного і працьовитого студента, це – хам, нікчема, моральний неук і духовний жебрак, паразит і ракова пухлина на тілі суспільства – такого треба якнайшвидше позбутися; в) якщо викладач вимагає хабар у нездібного або / і лінивого студента – Бог йому суддя; г) якщо нездібний або / і лінивий студент сам пропонує хабар викладачеві (що маємо у більшості випадків) – то Бог суддя такому студентові.
Рейтинг: 16+ -3-
 
, 05:33 22 липня 2011 р.
 
Ситуація на фізматі, на щастя, ще не така плачевна, як скажемо на інших факультетах, закрема на сумнозвісному менеджменті. Щодо вступу, то тут я промовчу, але щодо самого навчання, то на фізматі створені всі умови щоб стати хорошим спеціалістом.  
Особисто я провчився на фізматі вже 4 курси і хабарів практично не давав, платив лише за непотрібні предмети, викладачами яких були представники інших факультетів. Звичайно факти корупції є, але якщо студент вчиться і виявляє прагнення до знань, то спокійно сожна обійтися і без грошей і без блату. 
А щодо викладачів, то на фізматі дуже багато фахівців і дійсно талановитих педагогів.
Рейтинг: 6+ -2-
 
, 11:02 22 липня 2011 р.
 
позавчора на 5-томку каналя виступав чоловічок з мін освіти розказував , що за союзу мали можливість вступати в вищі навчальні заклади 23 % а зараз більше ніж 50 ...в кожного своя статистика :grin
Рейтинг: 0+ -1-
 
до романа, 13:16 22 липня 2011 р.
 
Відповідь Романа. Щодо 43% за часів СРСР (мається на увазі напередодні розпаду СРСР, звичайно, після війни, наприклад, можливо лише 10 % могли поступити до ВНЗ, з часом цифра постійно зростала) – сам не перевіряв, вже й не пригадаю, з якого джерела взята ця цифра. Знаю лише що в скандинавських країнах (зокрема Швеція) до 80 % випускників шкіл поступають до ВНЗ. А щодо 50 % у сучасній Україні – гадаю, мова йде лише про державну форму навчання. Можу навести дані про ДДПУ: на початку 90-их років приблизно 3500 студентів навчалося у ДДПУ (здебільшого державники, платників було значно менше, ніж тепер), зараз – понад 8000, а років два тому кількість студентів усіх форм навчання (державна, платна – стаціонар, заочна, екстернат) сягала понад 10000 осіб. Подібна ситуація, зі слів знайомих мені людей, має місце і в інших ВНЗ України.
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 18:27 22 липня 2011 р.
 
а чим фізмат відсталий?
Рейтинг: 3+ -1-
 
qqq, 11:08 23 липня 2011 р.
 
Для Студ 
Незнаю як там раньше, але зараз рішають гроші, і неважно як ти то ЗНО здав, маєш бабки - державник.
Рейтинг: 2+ -1-
 
Абітура, 18:41 23 липня 2011 р.
 
Люди.То все брехня, беруть і будуть брати.Перистануть тоді коли самі викладачі захочуть.Що казати коли піти влаштуватись на роботу в Університет треба дати хабаря з 30000грн.Я рахую що треба всіх викладачів звільнити, а саме перше нашого п.Скотного.Тоді будуть боятися.
Рейтинг: 6+ 0-
 
Борець за справедливість, 00:42 24 липня 2011 р.
 
Доречі в Скотного в сколівськоуму р-ні стоїть особнячок з банькою, з класною огорожою і сторож там постійно. За зарплату такого не побудуєш!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Флешка, 19:40 25 липня 2011 р.
 
Хто протягом року вчився і здавав все по модулях то про який хабар мова може йти? :) :) :)
Рейтинг: 1+ -1-
 
студентка, 21:11 26 липня 2011 р.
 
Панове, мене засмутило зовсім інше. Не лихварство, бо хабарництво притаманне усім країнам третього світу, а саме брак заяв на факультет інфориатики. Це є соціальний сигнал, який мав би насторожити як і власноможних так і покликати до роздумів і дій тих котрим не байдуже що стане з суспільством за 10 літ(бо влпсноможні не придатні ані до першого ані до другого).
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 06:12 30 липня 2011 р.
 
на фІзматІ . треба вЧитись та вЧитись . 
а дуби та балась І викруЧуютьсЯ .
Рейтинг: 0+ -1-
 
викладач, 15:12 31 липня 2011 р.
 
ФІЗ МАТ - це тяжко! Тому Студ так каже! :-) !
Рейтинг: 0+ -1-
 
Ааа..., 14:26 01 серпня 2011 р.
 
А фізмат хоча б власний сайт має? 
Бо наскількі мені відомо , майже кожен ВУЗ має свій власний сайт з інфою для абітурієнтів..
Рейтинг: 2+ -1-
 
, 15:37 01 листопада 2011 р.
 
Скажіть будь ласка, де можна побачити рейтенгові списки абітурієнтів?Ніде не можу знайти.
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 21:41 30 липня 2013 р.
 
Богдану: vstup . info / 2013 / i2013i83b.html
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 16:22 31 липня 2013 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6070 днів)