Музей на фізматі

Надрукувати
Плітки
17.07.2008
Фізмат За чутками, в приміщенні інституту фізики, математики та інформатики (Дрогобицького державного педагогічного університету) буде створено музей пам`яті жертвам НКВС.
 Ідея вочевидь непродумана. Автор ідеї, Мирон Бучацький (екс-голова організації "Меморіал"), не враховує обставин сьогодення.

Адже у приміщенні інституту не так вже і багато аудиторій та лабораторій. А з настанням сесії у заочників студентам стає просто тісно. Тому з точки зору практичності музей в приміщенні інституту не виправдає себе.

Та й 17-річчя перепоховання загиблих від рук НКВС - не настільки визначна дата, щоб до неї приурочити відкриття музею. Перед відкриттям музею потрібно хоча б меморіал відкрити, або поставити монумент пам`яті померлих (кам`яна плита під фізматом про це пише вже кільканадцять років!).

І потрібно пам`ятати, що після НКВС у цій же будівлі було фашистське гестапо. Людей вбили вони також багато, проте звинувачуємо тільки радянське НКВС. Чому? Кому це вигідно? Адже по кістках не видно, хто вбивця.

Переглядів: 4422

Коментарі (1)
 
все тут правильно)
Рейтинг: 0+ 0-
 
за сталина, 16:32 18 липня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2018 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3877 днів)