Як корабель назвеш, так він і попливе

Надрукувати
Фоторепортаж
27.07.2008
РТКА в ролі корабля цього разу недобудований дрогобицький торгівельно-розважальний комплекс (ТРК) на вул. В.Великого (за міні-ринком "Володар"), який давно вже "плаває", разом із будматеріалами і технікою.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 5 фото)

Решта фото: 2, 3, 4, 5.

Дану будівлю, що планувалося здати в березні-квітні поточного року, занедбали і будувати перестали. За чутками, це через хворобу власника, через нестачу коштів і т.п. Істинні причини нам невідомі, проте наслідки маємо: вода, що стікала в болото з дороги та полів, тепер затримується на щойно відремонтованій дорозі.

Очевидно, недалекоглядно було висушувати болото, копати котлован, піднімати будівельну площадку і змінювати природній сток води. Тим більше, під час активного будівництва дорога була майже перерита від череди техніки та вантажівок, що курсували до і від об’єкту.

Як би там не було, але на повороті на вулицю Коновальця дорога нагадує море. На свіжому асфальті - ще свіжіші калюжі. І так буде після кожного пристойного дощу. Зі сторони власників будівництва було б непогано зробити канали для відводу води. Тим більше, що громадськість навколишніх будинків вже давно стурбована такими "сусідами".

Переглядів: 5548

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)