"Багатенький" Дрогобич

Надрукувати
Плітки
02.08.2008
Ратуша Несподівано в місті грошей стало надто багато. Стільки, що назріває черговий ремонт доріг і реконструкція площі міста. Площі хіба що золотої бруківки бракує, а з дорогами все ясно - "скупий двічі платить, а хто спішить, той двічі робить" - очевидно, попередній ремонт був невдалий.

Як бачимо, для Богдана Іванців тема доріг є вічною - як для водія-дальнобійника. Інакше не скажеш, адже ремонти доріг явище у нас періодичне, а скоро вочевидь набуде і статусу "постійного".  Голосні обіцянки привести до ладу всі дороги до 15 червня так і залишилися марними, як ми і прогнозували.

І зовсім не дивно, що ремонтами доріг і відновленням газонів (!) буде займатися київська фірма "Аеробуд" - до яких пан Іванців вже їздив в травні. Звичайно ж, він мотивує запрошення киян тим, що відремонтовані ними дороги в доброму стані ще з 2005 року. Це очевидно вони робили дороги, де ніхто не їздить?

І площа міста, на яку планують витратити 15 млн грн. Навіть не знав, що у Дрогобича є такі гроші - на вуличні ліхтарі нема, і на околиці теж реконструкцій не видно. Ось тільки центр міста в повазі. Або чиновники реконструюють центр для того, щоб було приємно дивитися з ратуші, або це показуха для гостей міста. Влада повинна бути для людей - щоб не тільки площа і ратуша ремонтувалися. Тим більше, вони зараз у відмінному стані. Хіба дійсно позолотити бруківку.

Інформація для роздумів: на початку травня депутату БЮТ Богдану Волошину і його ОБ’єднанню захисту автомобілістів з фонду розвитку міста було виділено 5 млн. грн для ремонту доріг. Ми можемо помилятися, але більше тих грошей ніхто не бачив. Буде таке ж і з ремонтом площі? Громадяни не зможуть оцінити його реальну вартість.

Переглядів: 4739

Коментарі (1)
 
:eek
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 12:33 07 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)