Ремонт - діло тонке...

Надрукувати
Фоторепортаж
08.08.2008
Ремонт доріг Три місяця тому, у травні цього року на вулиці Грушевського велися ремонтні роботи. Очевидно, їм це сподобалося - і знову ремонтники на тому ж місці. "Помаранчеві" кияни - працівники "Аеробуду", а не наші дрогобицькі - але все ж таки на цьому ж місці. Ми бачили все на власні очі.
(натисніть на фото для перегляду, всього у статті 3 фото)

Чи у Богдана Іванціва така "любов" до наших доріг, чи для когось це хороший спосіб отримувати гроші з міського бюджету, але факти є - дороги знову ремонтуються (лише Грушевсього і В.Великого).

Запрошення киян пан Іванців мотивував більшою ефективністю їх роботи, але ми відмітили лише повністю помаранчевий одяг - а далі звичайні собі робітники, які натовпом ходять з лопатами, курять і створюють видимість діяльності. Можливо, ми потрапили невчасно, але поведінка киян була саме такою, типовою для всіх дорожників. Тож, як кажуть "навіщо платити більше", гроші ж то з бюджету ідуть, а не з неба падають?

Для самого пана Іванців можемо ще провести екскурсію по вулицях міста - як бачимо, він знає лише центральні вулиці, і раз за разом їх ремонтує. Про решту забув - лише ось цього року з ремонтом до вулиці Коновальця добрався.

Загальну картину доповнюють свіжонамальовані "зебри" - пішоходні переходи на вулиці В.Великого (біля магазинів "М’ясний світ" і "Світанок"). Авжеж, у киян вони краще виходить чи фарба біліша?

Можливо, нашим чиновникам слід залишити таке нераціональне використання бюджетних коштів? Згадати про двори, околиці, спальні райони. Не розпродувати за безцінь будівлі та землю?

Переглядів: 4764

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)