Росія - Грузія

Надрукувати
Плітки
13.08.2008
Танк Весь світ спостерігає за збройним конфліктом між Росією і Грузією. Ми також не залишимось в стороні, і спробуємо викласти свою точку зору на події.

Все написане тут є тільки припущенням, і не несе ніякого провокативного, агітаційного чи прихованого змісту. Ми не несемо відповідальності за окремі висловлювання чи зміст в цілому. Ми не заперечуємо офіційну позицію України, лише стараємось подивитися на події з іншого боку.

Насамперед, вважати дії Росії окупацією Грузії? Якщо так, то Грузія виступає окупантом відносно Осетії чи Абхазії. Тобто Росія окупувала окупанта? Вже незрозуміло - чому світова громадськість не виступала раніше на захист цих маленьких країн?

Вважати цей збройний конфлікт війною? Здається, тут не воюють народи, тут конфлікт між владними верхівками сторін. Та тільки погана та влада, через дії якої страждають прості люди.

Базуючись на повідомленнях різних джерел, у Грузії загинуло менше 200 людей - більшість з них мирне населення (не варто забувати, скільки людей загинуло в Осетії - на порядок більше). Щоправда, біженцями стали близько 100 тисяч грузинів. Навіть неосвіченій людині видно, що Росія не прагне знищити - а лише примусити владу Грузії на конструктивний діалог, вичерпавши дипломатичні засоби.

Та більш за все нас хвилюють події в самій Україні - де люди зараз поділяються на два табори. Офіційна думка спрямована на засудження дій Росії - за деякими припущеннями, не останню роль в цьому відіграла особиста прихильність нашого Президента до Саакашвілі.

У нас зараз проходять мітинги на захист грузинів - кому вони допоможуть (чи зашкодять), ці мітинги? Показове, таке ж як назва "братня Грузія" - відколи вона братня? Слов’яни нам брати, а не грузини.

Настроєні проти "москалів" піднімають давні звинувачення в сторону Росію, як спадкоємицю радянської влади. Слід тоді згадати, що Грузія батьківщина Сталіна, за його життя і був створений міф про "великий грузинський народ" (цитуємо Юрка Покальчука).

Не слід нехтувати й тим фактом, що тепер Україна і Грузія без проблем увійдуть до складу НАТО - хоча більшість нашого населення і проти цього. А що ж добилася, чи доб’ється Росія? Для себе - нічого. Навіть багато втратить. Невідомий автор припускає, що Росію взагалі було спровоковано на конфлікт.

Коли чуємо заклики про заборону російської мови, національних меншин та організацій, російських товарів і т.п., хочеться запитати - звідки таке хворобливе почуття справедливості? Кому вигідна теперішня ситуація у нашій державі?

Можна написати ще багато. Проте потрібно підкреслити одне - не слід судити когось чи щось, не знаючи всіх подробиць. І не слід займати крайню позицію - вона завжди є хибною. А ми чомусь завжди в крайностях - якщо захищаємо Грузію, то з піною біля рота.


Переглядів: 4938

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)