Територія міської влади

Надрукувати
Плітки
15.08.2008
Ратуша Інакше наше місто не назвеш.
Напевно, в ніякому іншому місті заступник мера з житлово-комунальних питань не їздить сам по місту, перевіряючи скарги громадян - а саме так робить Богдан Іванців. "Обхід території" проводиться вже втретє.

Це або хтось піариться, або покататися захотілося. Інакше не назвеш - адже такі обходи відображають недовіру міської влади до комунальних служб і прагнення їх проконтролювати? Колись так землевласники перевіряли свої угіддя - особисто.

Ще б наша комісія (Іванців і братове) поїхали на важливі об’єкти, яких у нас і нема. А вони так... по вулицях поїздили - там люк треба поставити каналізаційний, а там забрати, а ще в іншому місці решітку замість люка. Видимість роботи вражає.

Хоча необхідно відмітити один факт - у одному з дворів на вул.Пилипа Орлика (одразу ж за дитячою поліклінікою) заасфальтували дорогу! Всі разом гуляли три дні - такого свята, як хороша дорога, мешканці не знали вже років десять. Однак є сумнів щодо причетності міської влади до цієї події - можливо, самі жильці організували і фінансували відновлення дороги.

І ще раз відносно Іванціва і його комісії - "поїздили, побачили, вирішили, постановили". Бракує логічного завершення - "зробили". Що ж, поживемо - побачимо...

P.S. Один мудрий чоловік якось спитав: "Якщо мера немає, навіщо йому ті заступники?". І почув таку ж мудру відповідь: "Аби були".

Переглядів: 4429

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)