Базар на Ринок?

Надрукувати
Плітки
26.08.2008
Базар Наш центральний і єдиний базар знову стає комусь впоперек горла. Саме так можна охарактеризувати хвилювання, які зараз тривають навколо нього. Проте у нас своя призма бачення подій Дрогобича.

Базар комусь заважає, це точно. Адже хтось пише скарги у виконавчий комітет при міськраді. І цей хтось - не проста людина: на скарги простих не реагують так бурхливо. А тому робимо висновок, що скарги пишуть люди, які все купують у бутиках та супермаркетах - базар їм дійсно лише заважає.

Далі - скаржаться не лише на базарників, а й на робітників міліції, на їх пасивність. Та діло тут не в пасивності. Люди, що продають на базарі, роблять це не для власного задоволення - це їх спосіб вижити, заробити кошти для існування. Люди, що купують на базарі, також не люблять натовпу і спеки, та приходять сюди щоб зекономити на продуктах - теж не від доброго життя.

Тому й міліція тут не може розганяти торговців - всі ж люди. Віримо, що люди в погонах не втратили совість. Адже на базарі знають, кому і скільки треба дати за місце - і тим, і іншим.

А тим, що виписують скарги і примушують міську владу до створення комісій та комітетів з розслідування дотримання норм, законів і тому подібного, порадимо писати скарги на нашу економіку і низький рівень достатку у людей - що по суті своїй марно.

Або згадаємо старі, давні часи, і оригінальність походження назви площі Ринок - адже колись базар був саме там. Може, перенесемо базар під вікна ратуші?

Переглядів: 5450

Коментарі (1)
 
а ідея перенести базар під вікна ратуші не погана ідея, досить оригінальна :-@
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 12:32 07 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)