Тимошенко чи Ющенко?

Надрукувати
Новини
04.09.2008
bjut.jpg Якби букмекерські контори приймали ставки на політиків, то теперішнє протистояння прем’єр-міністра і Президента було б темою найбільших суперечок - вже не за горами президентські вибори 2010 року.

Звинувачення один одного в розвалі коаліції, у підриві демократичних сил держави, у антиукраїнській діяльності і т.п. - останніми днями ми тільки це і чуємо від двох представників найвищої влади в Україні.

Те, що Президент наказує маріонеткам-депутатам, перетворивши свій Секретаріат на ще одну гілку влади, а СБУ - на свою службу охорони, це одне. Те, що Тимошенко і БЮТ підтримали ПР у парламенті і Росію на міжнародній арені, це друге.

Фактично, справа у протистоянні двох супер-країн, і їх інтересів в Україні. Адже ні для нікого не секрет, хто підтримував Ющенка на виборах 2004-2005 року. Наші заокеанські "брати" на чолі з тим, кого не прийняли в космонавти - і він став президентом.

Росії Україна не потрібна - тобто не потрібна як воєнний чи економічний партнер. Бо саме ми у них, а не вони у нас, купуємо газ. А ось для США Україна - потенційно вигідний плацдарм, так само як і Грузія - щоб оточити Росію своїми воєнними базами.

Україні потрібне НАТО? - Ні.
НАТО потрібна Україна? - Так.

Доречно процитувати слова лідера КПУ Петра Симоненка: "...політика Ющенка на реабілітацію нацизму, героїзацію націонал-бандитів, плюндрування нашої славної історії, спроби проти волі людей втягнути Україну у військові конфлікти на боці США та НАТО і проголосити Росію ворогом України - це вже злочин, який, якщо його не зупинити, обернеться трагедією".

Ми на Заході завжди насторожено ставилися до лівих, зокрема комуністів. Але коли політика ультраправих веде до фашизму, потрібно робити вибір неупереджено.

Переглядів: 4481

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5894 дні)