Гориславський Сергій Орестович. Народився 1 червня 1974 року. Освіта вища. Закінчив Дрогобицькій механічний технікум (зараз коледж), а також Дрогобицький державний педагогічний університет ім.І.Франка. За фахом менеджер-економіст. Маю досягнення в спорті. Помічник-консультант народного депутата України Писарчука П.І. Депутат Дрогобицької міської ради VI скликання, член бюджетної комісії. Мій тел. для виборців 0673130900.
(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)
1. Ви пам'ятаєте, що обіцяли виборцям, коли йшли на вибори?
Я не тільки пам’ятаю, але і виконую те, що обіцяю. Насамперед хочу наголосити на тому, що моїм найпершим завданням, як депутата, було налагодити конструктивну співпрацю з громадою міста, обернути владу лицем до людей, відкинути політичні амбіції і тільки тоді, згуртувавшись навколо проблем, можливе їх вирішення, але за умови підтримки людей.
Так склалося, що мені доводилося працювати не тільки з населенням Дрогобича, але й Дрогобицького району, Стебника, Борислава та Трускавця.
Люди йдуть до мене, у першу чергу, як до представника провладної партії, і, навіть не маючи інколи впливу на вирішення важливих питань, я все одно усвідомлюю, що права на помилки я не маю, стараюся знаходити шляхи вирішення питань будь-якої складності.
Моя програма полягає у збільшені рівня довіри до влади, чого, на жаль, поки немає, оскільки обіцянки чиновників не відповідають конкретним справам, а люди відчувають себе приниженими і незахищеними владою, яку вони обрали. Зробленого мною - це зовсім мало, на відміну від того, що треба ще зробити, а якщо весь час тільки наголошувати про вершини своїх здобутків - це перша ознака руху вниз, і я це добре розумію.
2. Що виконали з тої програми?
Нехай моїй діяльності дадуть оцінку люди. До звіту перед громадою я готовий. Якщо проаналізувати діяльність як депутата, то найбільшу увагу я звертав на безвідповідальність чиновників, корупцію, яка не має меж, безкарність у діях можновладців, а найголовніше – байдужість до вирішення проблем, з якими щодня зіштовхуються пересічні громадяни. А це невиплата заробітної плати – на початку року за моїм сприянням отримали заробітну плату понад триста скаржників, яким заборгували приватні фірми Дрогобицького району (колективні звернення).
Було піднято вирішення питання гуртожитку по вул. Грушевського, 19 який, перебуваючи у власності Автокранового заводу, був спочатку переданий у фонд державного майна з подальшим рішенням прийняття у комунальну власність міста; це врятувало мешканців від невизначеності помешкань, у яких вони проживають.
У стадії вирішення перебуває передача житлового фонду по вул. Фабричній і вул. Грушевського, а це 11 будинків, за які йшла боротьба впродовж 3-х років. На мою думку, питання цих будинків має бути обговоренням громадськості, де відбулися масштабні зловживання і нехтування правами людей, які проживали в жахливих умовах.
Вирішилося питання, яке занепокоїло освітян у березні місяці в недопущенні розформування ЗОШ №8 та збереження навчального закладу.
Сприяння у виділенні з державного бюджету фінансування через Народного депутата п.Писарчука П.І. на ремонт доріг у м. Стебник (звернення міського голови м.Стебник). Петро Іванович ініціював дане питання через віце прем’єр-міністра Бориса Колеснікова (офіційне звернення).
Реагування на несплату податків та зловживань кооперативу "Пролісок" у м. Стебник. Часткова виплата заробітної плати працівникам КП МВУ ЖКГ м.Стебник - дане питання і надалі перебуває на контролі в прокуратурі.
Надання юридичних консультацій у створенні ОСББ: проконсультовано понад двадцять будинків в м.Дрогобичі та Стебнику. Реагування та вирішення усунення наслідків повені в червні місяці по вул. Зварицькій (колективне звернення).
Недопущення розформування ЗОШ №7 в м. Борислав (колективне звернення освітян).
Вирішення питання в отриманні пайовиками державних актів на землю в с.Лішня, дане питання затягувалося впродовж багатьох років.
Розв’язання багатьох поодиноких звернень громадян в сфері ЖКГ, а саме: в окрузі, за який я відповідаю, район Стрийської, Війтівська Гора, Грушевського дільниця газової кантори. Це питання ліквідації стічних каналізаційних вод, освітлення під’їздів, очистка стічних труб по вул. Стрийський, 103, фінансування на встановлення та виготовлення дитячого майданчика, який є зробленим і в найближчому часі буде облаштований у подвір’ї будинку 103-105 по вул. Стрийській. На жаль, у тому році мені не вдалося вирішити питання реконструкції підпірних стін та благоустрою території буд 103 по вул. Стрийській за браком грошей у бюджеті. Перенесу на наступний 2012 рік.
Допомога малозабезпеченим верствам населення у наданні дозволу на підключення автономного опалення та розроблення технічної документації (колективні та поодинокі звернення).
Сприяння у наданні людям земельних ділянок, які роками оббивали пороги міської ради, отримуючи безпідставні відписки.
Традиційна співпраця з малозабезпеченими дітьми (сім’ями), дітьми, які мають інвалідність, підтримка у проведенні різноманітних урочистостей за участі дітей (активна участь у заході з неповносправними дітьми регіону, присвяченому Дню захисту дітей, якій відбувся 01 червня 2011 року в будинку офіцерів). Виступив проти незаконного будівництва на вул. Самбірській(прибудови до будинку) та захвату земельних ділянок.
Найважливішим питанням стало рішення сесії про утворення контрольної комісії з питань перевірки комунальних підприємств "Берізки", "Хвилі", "Туристичний комплекс "Дрогобич", які навмисно доводяться до банкрутства. Мав честь отримати довіру міської ради очолити дану комісію. Їхня заборгованість перед бюджетом становить понад мільйон гривень, а керівники і надалі безкарно розвалюють дані підприємства. Я обов’язково надам розголосу про дані схеми зловживань. Планую зібрати громадські слухання з цього приводу.
Сприяння у створенні комісії ЛОДА щодо реорганізації лікарні №3 №5. Нам вдалося зупинити процес реорганізації та ліквідації онкодиспансеру та шкірдиспансеру. Я є членом даної комісії. Питання знайшло консенсус можливого фінансування медичних закладів з обласного бюджету. Також головним онкологом Львівщини було запропоновано в подальшому допомогою медичної апаратури, яку обласний онкоцентр зможе надати після отримання ним більш сучасного обладнання від інвесторів. Окрема подяка Федоренку С.М. - начальнику управління охорони здоров’я ЛОДА, який з розумінням поставився до даної проблеми і миттєво утворив комісію. Наступні мої кроки будуть в намаганні залучення інвестицій для вдосконалення медичної апаратури та реконструкції приміщення онкодиспансеру та шкірдиспансеру. У даній проблемі вперше об’єдналися депутати з різних політичних партій - це вселяє надію.
3. Ви підписали коаліційну угоду співпраці з міським головою?
Ні, я не підписував угоди. Я, як депутат, і без угоди усвідомлюю свою відповідальність перед Дрогобичанами на рівні з виконавчою владою, тому намагаюся об’єднати зусилля навколо важливих рішень, які вкрай необхідні для нашого міста. А пустопорожня, необґрунтована, на мою думку, критика - це не більше, як безсилля і амбіції депутатів, які не хочуть працювати. Якщо я бачу в діях можновладців небажання працювати для людей, я роблю кроки згідно Закону про депутатську діяльність, які спонукають їх до роботи та відповідальності.
4. Ваше рішення до приватизації комунальних об’єктів?
У загальному до приватизації позитивне, тому що я усвідомлюю, що рано чи пізно має прийти ефективний власник, який викупить дані об’єкти за найвищу ціну - ми йдемо до того. Але на даному етапі моє рішення є таким, щоб зберегти об’єкти комунальної власності в плані недопущення різних темних оборудків навколо даних об’єктів, оскільки вони є останньою привабливою нерухомою власністю міста. Найперше, інвестору потрібно створити сприятливі умови розвитку бізнесу - на жаль, цього немає!Такий об’єкт, як готель "Дрогобич" (Тустань), є стратегічним об’єктом в разі якоїсь надзвичайної ситуації в місті, потрібно переселити людей! Що будемо робити? Куди поселяти? Згадайте вибух будинку 102 на вул. Самбірській у 2008 році. Не потрібно за це забувати!
Враховуючи роботу комісії та рішення сесії про приватизацію, все ж таки буду рекомендувати залишити ці об’єкти у власності міста з можливою передачею для початку в оренду, надіюся на розуміння та підтримку членів комісії. На сьогоднішній день потенційних інвесторів, які запропонують найвищу ціну за дані об’єкти, просто немає, а також не треба забувати, що ці підприємства потребують значної реконструкції.
5. Ви багата людина?
Я вважаю себе самодостатньою людиною, якій потрібно ще багато чого в житті досягнути і навчитися. Багатство в багатьох випадках лише псує людину, вбиває в ній людяність.
6. Чи депутатська діяльність зробила вас багатшим?
Депутатська діяльність зробила мене сильнішим. Я повторююся, що не рвуся за багатством, і не ставлю перед собою таких цілей. Я отримав мандат довіри не заради власної користі, мав можливість відчути безлад на власній шкірі, тому не хочу, щоб таке саме відчували прості незахищені громадяни. Не сприймаю несправедливість і знущання над слабшими. Спілкуючись з людьми, роблю висновки: чим більш проста людина, тим вона щасливіша.
7. Як ви оцінюєте роботу депутатського корпусу?
Оцінку роботі депутатського корпусу, у першу чергу, повинна дати громада. Повірте, оцінка кожного депутата буде по заслугах зробленого або незробленого. На даному етапі депутатському корпусу бракує рішучості, незалежності і, однозначно, професійності. Присутність політики і служіння партійним вождям дискредитує депутатський корпус у його роботі. Відносно нашої фракції, то ми не пропустили жодної профільної комісії та жодного сесійного засідання. Весь час активна участь в обговореннях важливих питань життєдіяльності міста.
8. Як ви оцінюєте роботу ваших однопартійців?
Я прихильник дисципліни, і однопартійці про це знають, тому їхня робота мені тільки допомагає та стимулює до нових починань. Мої однопартійці, що не стали депутатами, і надалі працюють над вирішенням проблем, яких чекають від них виборці. Прикладом є намагання головного лікаря туберкульозного диспансеру Ю.Скурчанського у виділенні земельної ділянки поза межами населеного пункту для будівництва сучасного регіонального туберкульозного диспансеру на 200 ліжок. Наголошую, що даний проект спільними зусиллями проходить певні погодження. Дай Боже здійснення добрій справі.
9. Ваші рішення як депутата впливають на роботу міської ради?
Мої рішення, напевно, як і кожного іншого депутата, який має власну незалежну позицію, не завжди знаходять підтримку у депутатському корпусі, тому що є присутня ця брудна "дама" політика яка нас розділяє і це негативно впливає на нашу роботу. А, можливо, формується єдина думка, яка має сприйматися більшістю. Я переконаний, що прийде час, коли ми, депутати, громадяни, об’єднаємося, відкинемо кольори партійних прапорів і будемо працювати під одним прапором України.
10. Ваше бачення роботи міського корпусу в 2012 році?
Прагну побачити конструктивну, плідну роботу депутатського корпусу з виконавчою гілкою влади, хоча 2012 рік буде не легким роком - а для когось і випробувальним. Нам потрібно зосередити увагу над реформуванням медицини, створенням довгоочікуваного всіма єдиного медичного простору, який дасть можливість вирішити багато питань, які зараз турбують медиків.
Винайти кошти на реконструкцію школи №8, у якої є всі можливості для прийняття великої кількості дітей - школу потрібно однозначно зберегти. Добру ідею запропонував міській голова: про початок обговорення розробки проекту земельних ділянок бажаючим під надання індивідуального будівництва. Це зменшить чергу і ажіотаж навколо земельних ділянок, який роками не розв’язується.
Завершити ремонт доріг до Євро-2012. Знайти порозуміння між керівництвом Дрогобицької РДА та виконавчою владою Дрогобича у втіленні проекту побудови єдиного сміттєпереробного заводу. Занадто багато спекуляцій над тим питанням.
Вже слід думати, як утримувати реконструйований стадіон, зробити там спорт-центр. Дати можливість розвитку спорту. Пора наш славнозвісний спортивний клуб "Еней" переводити з підвального приміщення у світлі, просторі, належно обладнані приміщення. Я обов’язково буде працювати над цим питанням.
Що стосується спорту, я підтримую без обговорень – це святе. Найважливішим питанням буде стояти наповнення міської казни. Погашення заборгованості із заробітної плати. Звернути особливу увагу на житловий фонд - передавати у власність мешканців, створення нових ОСББ. Наша праця має бути налаштована на людей: не зазнаватися, радитися з громадою, творити добро і нам всім воздасться сторицею.
Якщо ми не об’єднаємося, а нам не допоможе і не повірить громада - ми ніколи не здобудемо європейського рівня, нашого міста.
11. Ви готові провести он-лайн конференцію на нашій сторінці?
Так! З великим задоволенням. Бажаю всім успіху, і нехай нам Господь Бог допомагає.
Переглядів: 10774
|