За рахунок коштів Євросоюзу Східниця вирішуватиме проблему стоків Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Петро Магур   
12.11.2017
ПілякЗа підсумками конкурсу проектів "Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 роки", Східниця отримала можливість залучити до розвитку інфраструктури курорту кошти Європейського Союзу. Спільний українсько-польський проект "Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини", розроблений гміною Соліна Підкарпатського воєводства Республіки Польща спільно із Східницькою селищною радою потрапив у перелік переможців. Загальна вартість проекту 1 700 120,1 Євро. Із зазначеної суми українська Східниця зможе використати 774 076 Євро. Загалом на будівництво сучасної системи очистки стічних вод Східницькою селищною радою упродовж двох років буде використано 910 076 Євро, що в українському еквіваленті складає 28,5 млн. грн. Власне, із перемоги Східниці у конкурсному відборі "Програми транскордонного співробітництва "Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 роки" розпочалася наша розмова із Східницьким селищним головою Іваном Піляком.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (10) | Переглядів: 2938

Детальніше...
 
Роман Ілик: "Мінімальна зарплата, яку отримуватиме сімейний лікар, – 15 тисяч гривень" Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Наталія Дружбляк, "Високий замок online"   
01.11.2017
Роман ІликТиждень тому Верховна Рада ухвалила довгоочікувану медичну реформу. За які медичні послуги доведеться платити, а які будуть безкоштовними? Як знайти "свого" сімейного лікаря? Як і де лікуватимуться хворі, що живуть у віддалених селах? Про це та інше "ВЗ" розпитував заступника міністра охорони здоров'я Романа Ілика (на фото).

Коментарі (29) | Переглядів: 6084

Детальніше...
 
"Міняю жінку": через п'ять років учасниця вже може розказати правду! Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Дана Ганус ("Львівська газета"), фото Володимира Дубаса   
14.08.2016
Галина ІликКілька днів тому історію цієї жінки ще раз "прожувало" телебачення. І їй знову, як і п'ять років тому, хотілося плакати. Програму за участю вчительки української мови, дрогобиччанки Галини Ілик канал "1+1"ставить у свій ефір часто. Бо та серія видалася дуже вже резонансною.

(натисніть на фото для перегляду, всього 5 фото)

Коментарі (39) | Переглядів: 20052

Детальніше...
 
На Дрогобиччині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Прес-служба прокуратури Львівської області   
13.08.2016
ЗброяДрогобицькою місцевою прокуратурою взято на контроль розслідування обставин події, яка мала місце у ніч з 12 на 13 серпня цього року, коли невстановленою особою у Дрогобичі кинуто на приватне подвір’я керівника комунального підприємства бойову ручну гранату РГ-42, вибухом якої пошкоджено автомобіль та фасадну стіну сусіднього будинку. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України, процесуальне керівництво в якому здійснюється прокуратурою.

Коментарі (40) | Переглядів: 6791

Детальніше...
 
Лицар у збруї: бути чи не бути? Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Володимир Ключак   
15.04.2016
Лицар у збруїПристрасті навколо спорудження у Дрогобичі пам'ятника Лицарю у збруї розгораються та вщухають з дивною періодичністю. Вірніше, мова йде навіть не про спорудження, а про відновлення пам'ятника, бо Лицар короткий період стояв у Дрогобичі – як символ мужності та благородства, як реальний свідок благодійності дрогобичан. Але це було так давно, 100 років тому, а чи тепер на часі ставити пам'ятники? Так міркують окремі громадські діячі, а вторують їм інші дрогобичани – це ж символ рабства, лояльності до Австрії, навіщо нам це, хіба нема де кошти подіти?

Коментарі (15) | Переглядів: 3424

Детальніше...
 
Петро Старосольський: "Всі разом маємо працювати для розвитку Стебника" Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Володимир Ключак   
18.03.2016
Герб СтебникаУ першому у цьому році номері газети "Воля громади" було опубліковано низку статей за підписами депутатів з групи "Майбутнє Стебника" зі звинуваченнями в бік стебницького міського голови Петра Старосольського. Закиди – найрізноманітніші: і бюджет не проголосували в поіменному режимі, і регламент порушено, і рішення ради можна скасувати. А ще Петро Старосольський винен, що на печатці міської ради є слова "народних депутатів".

Коментарі (14) | Переглядів: 3842

Детальніше...
 
Тарас Кучма: "Керувати людьми – це не влада, а відповідальність перед ними" Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Володимир Турмис, "Галицька зоря" (фото автора)   
17.02.2016
Тарас КучмаКоли Тарас Кучма ще був четвертокурсником, то Вацлава Гавела одноголосно обрали президентом ЧССР. На його адресу лунали їдкі зневажливі репліки, мовляв, не має жодного досвіду у державотворенні і керуванні країною. Та "непрофесіонал" В.Гавел спростував цю іронію, і невдовзі стає першим президентом Чехії, а через п'ять років знову отримав кредит довіри свого народу. Дисидент, драматург у своїй роботі відкинув ідеологічне трафаретне кліше про цінність досвідчених кадрів, він зробив ставку на молодь. Його знаменитий вислів про те, що краще нехай вона наробить помилок, аніж процвітає корупція і саботаж, став уже афоризмом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (83) | Переглядів: 7792

Детальніше...
 
Михайлом Задорожний: "Новообрана влада потрапила у цуґцванг" Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Ярослав Грицик   
07.12.2015
Михайло Задорожний"Відшуміли" вибори депутатів місцевих рад, сільських, селищних та міських голів, сформоване керівництво органів місцевого самоврядування. Про перші кроки новообраної влади Львівщини та Дрогобича, плани та перспективи розмовляємо з депутатом обласної ради, членом комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури Михайлом Задорожним.

Коментарі (3) | Переглядів: 4462

Детальніше...
 
Дрогобич - місто людей із посмішкою на обличчі Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Олена Мяло   
11.05.2015
Пилипенко26-27 березня у стінах Аlma Mater більшості дрогобицьких педагогів та науковців відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених на тему "Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи". У рамках заходу нам вдалося поспілкуватися з Пилипенко Вікторією Вікторівною, аспіранткою Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ), відомою дрогобицьким студентам завдяки ініційованому обміну студентів у 2012 – 2013 рр. між Дрогобицьким та Луганським вишом. Про враження від конференції, Дрогобича та про ситуацію на Сході загалом читайте нижче.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (9) | Переглядів: 3268

Детальніше...
 
Щеплення дітей: за і проти Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.05.2014
Щеплення дітей як захист від хворобОхорона здоров'я дитини та клопотання про її розвиток має бути основоположним питанням у стратегії розвитку української держави. До нас звернулася наша молода читачка з проханням роз'яснити правові норми щеплення дітей. На запитання "Дрогобич Інфо" відповідає заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 3953

Детальніше...
 
Михайло Сендак: За призначенням Загарії прослідковується рука Кремля Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Олександр Войтович, vgolos.com.ua   
29.04.2014
Михайло СендакПосада головного міліціонера Львівщини завжди викликала значний інтерес з боку громадськості. А після Майдану до потенційного кандидата на цей пост – особливі вимоги і прискіпливе ставлення. Недавно з'явилася інформація, що очолювати ГУ МВС у Львівській області уже призначили Дмитра Загарію. Однак поки що ця інформація не знайшла офіційного підтвердження.

Коментарі (31) | Переглядів: 6641

Детальніше...
 
Дрогобицькі аграрії потребують цільової допомоги Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Юрій Федчак   
04.04.2014
Інтервю із Зеновієм КебзоюМи є очевидцями того, як тисячі гектарів сільгоспугідь позбавлені людської турботи, а ті аграрії, що працюють фактично на голому ентузіазмі, залишаються здебільшого без належної уваги з боку держави. Місцеві мас-медіа рідко розповідають про проблеми села, тому ми вирішили висвітлити стан сільського господарства регіону в комплексі на сторінках сайту "Дрогобич Інфо". Які проблеми нині переслідують сільського трударя на землі Івана Франка у цей доленосний час? На запитання кореспондента "Дрогобич Інфо" відповідає керівник управління агропромислового розвитку Дрогобицької районної державної адміністрації Зеновій Кебза.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (2) | Переглядів: 5718

Детальніше...
 
Володимир Кондзьолка – про ситуацію в Дрогобичі та роботу ВО "Майдан" Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Юрій Федчак, автор відео   
21.02.2014
Кол-центр Майдану для населенняМи є свідками, а також учасниками рішучих змін у політичній системі України. Про події у Дрогобичі та роботу дрогобицького Координаційного штабу Всеукраїнського об'єднання "Майдан" розповідає нашим читачам заступник голови координаційної ради штабу Володимир Кондзьолка.

(натисніть на фото для перегляду)

Коментарі (72) | Переглядів: 7983

Детальніше...
 
Роман Ілик та Микола Томенко під час свого звіту несправедливо звинуватили громадських діячів Святослава Грабовського та Сергія Розору Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Володимир Ключак   
14.02.2014
Батьківщина працює не з людьми, а проти людей - особливо Роман ІликУ неділю 12 січня 2014 року під час звітування народного депутата 121 округу Романа Ілика відбувся прикрий інцидент спровокований народним депутатом від "Батьківщини", Романом Іликом. У відповідь на запитання кореспондента "Трускавецької Газети", громадського діяча Святослава Грабовського, цитую "Пане Романе, у мене до Вас запитання як до депутата від нашого округу, як до представника опозиції, як до голови обласної Батьківщини".

(всього 7 відео)

Також читайте:
Чому Романа Ілика немає на Майдані в Києві?
Без Романа Ілика Євромайдан у Києві не відбувся би

Коментарі (35) | Переглядів: 5222

Детальніше...
 
Дрогобицьке музичне училище імені Василя Барвінського – що ж там насправді діється? Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Ярослав Баран, protruskavets.org.ua   
07.11.2013
ЖурналістДрогобицьке музичне училище ім. Василя Барвінського протягом багатьох років залишається символом музичної культури і колискою для багатьох талантів. Воно жило своїм мистецьким життям, не відволікаючись на всілякі політичні та економічні перипетії. Будучи своєрідним творчим оазисом, педагогічний колектив відгороджував майбутніх моцартів від контрастного повсякдення. Така його специфіка і чи правильно вона, чи ні, на це запитання дає відповідь позитивна статистика досягнень цього закладу. Проте 2013 рік увійде у історію музучилища як найскандальніший за всю історію його існування.

Коментарі (10) | Переглядів: 10516

Детальніше...
 
Чеши дідька зрідка Надрукувати
Інтерв’ю
06.10.2013
СікораІнтерв'ю головного редактора "Галицької зорі" Петра Мацана з головою комісії Дрогобицької райради Любомиром Сікорою зумовлене не тільки появою в інформаційному просторі Дрогобиччини газети "Франковий край", а й іншими проблемами, про які ви довідаєтеся з цієї розмови.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото)

Коментарі (21) | Переглядів: 5162

Детальніше...
 
Дрогобицький футбольний клуб запрошує web-дизайнера Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Юрій Федчак   
30.09.2013
СпортБагато потрібних і перспективних речей сьогодні збуваються завдяки альтруїстам і ентузіастам. До редакції сайту "Дрогобич Інфо" звернулися представники ДЮФК – дитячо-юнацького футбольного клубу "Дрогобич" з проханням відгукнутися на потреби юнаків, які займаються спортом. Тож сьогодні до уваги читачів - розмова з вчителем вищої категорії, спортивним директором Клубу Ігорем Грабовенським.

Коментарі (6) | Переглядів: 3883

Детальніше...
 
Наше здоров’я. Що п’ємо? Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Юрій Федчак   
12.07.2013
ВодаМова у даній статті – про водопровідну воду, яку щодня споживають мешканці Дрогобича та ряду сіл Дрогобиччини. Цією публікацією ми продовжуємо цикл статей про екологію нашого краю. Стаття "Брудну воду подають у помешкання дрогобичан" спонукала автора цих рядків провести більш детальне вивчення цієї проблеми. Така нагода випала 10 липня, коли в обідню пору після проведених ремонтних робіт КП "Дрогобичводоканал" з наших кранів знову потекла питна вода темного забарвлення. Отже, мою допитливість задовольняє директор дрогобицького бюро дочірнього підприємства компанії Zepter International Україна бренду Home Care Лідія Гавриляк.

(натисніть на фото для перегляду, всього 12 фото)

Коментарі (45) | Переглядів: 7681

Детальніше...
 
Державний статус курорту: манна небесна чи Сізіфова праця? Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Трускавецька міська рада   
04.07.2013
Герб ТрускавцяНа сьогодні людьми зі сторони, деякими політиками, особливо журналістами, необізнаними з проблемами курорту Трускавця, кидаються у народ привабливі гасла, свого роду словесні кліше про те, що трускавецька міська рада нічого не робить, щоб отримати статус курорту державного значення, що начебто трускавецькій владі вигідно не отримувати цей, здавалось би, омріяний статус. Наскільки справедливі такі звинувачення? – в інтерв’ю міського голови міста Трускавця Руслана Козира.

Коментарі (7) | Переглядів: 5092

Детальніше...
 
Львівська обласна рада. Інтервю з депутатом Михайлом Задорожним Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Тимофій Хащівський   
28.05.2013
ЗадорожнийДрогобич сьогодні нагадує часи Дикого Заходу в США, зразка 18-го століття. Законодавство не працює. Феміда зі зав’язаними очима відклала в сторону караючий меч правосуддя і повністю зосередилася на лихварських вагах. Місцева влада (законодавча, виконавча та судова) також всеціло зосередилася на задоволенні власних інтересів. Ми спробували з депутатом, п. Михайлом Задорожним, знайти відповіді на запитання: куди діваються мільйони, виділені на ремонт доріг; наскільки законними (та перспективними для їхніх власників) є встановлювані МАФії; наскільки законним (і що обіцяє за це Кримінальний кодекс України) є зрізування дерев зі зеленої зони та на інші питання.

Ваш коментар буде першим | Переглядів: 1052

Детальніше...
 
Всього 1 - 20 з 99
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5920 днів)