Суспільство проти автоматів?

Надрукувати
Плітки
10.09.2008
ГрошіМасовий ажіотаж біля гральних автоматів. Ще кілька років тому ми бачили це на вулицях нашого міста. Проте не всі знають, що автомат віддає не більше 12% всіх грошей на виграші! Решта йде власнику.

 

Азарт чи хвороба? Швидше за все, останнє. Адже навіть старі бабусі можуть програти свою пенсію.

 

Згідно статистики, джек-пот виграє 1 людина із 70. Ще десяток-два людей отримують дрібні виграші (так звані "заохочувальні") - і, як правило, одразу ж їх програють. Будь-який виграш тільки заохочує і підштовхує до подальшої гри.

 

Тобто легальність цього "грального" бізнесу є досить сумнівною. Таким чином потрібно дозволити гадання циган - і брати з них податок, гру в "наперстки", та інші види "лохотрону".

 

Давно пора нашій владі заборонити подібний вид видурювання грошей - адже доступ до автоматів не має вікового чи майнового цензу. Неповнолітні - ось основне джерело прибутку для власників гральних автоматів. Але гроші вони беруть у батьків та знайомих, і не завжди легально...

 

Звісно, захоплення азартними іграми - це хвороба. І хвороба така, яку важко подолати без кваліфікованої допомоги. То ж чи варто самому сідати на гачок?

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3971 день)