"Україна" в багні

Надрукувати
Фоторепортаж
16.09.2008
1.jpg Один з небагатьох дрогобицьких ресторанів перебуває в неприємному сусідстві з болотяними "розкопками". Центр міста, площа Ринок - а владі байдуже становище на дорозі.
(натисніть на фото для перегляду, всього в статті 5 фото).

Сьогодні (16 вересня 2008 року) ми були на місці подій - масштаби руйнувань дійсно вражаючі. Перегляньте решта світлин: фото2, фото3, фото4, фото5.

Як стало відомо, таке становище на дорозі в центрі міста виникло з вини дрогобицького водоканалу. Через недбальство ремонтні роботи, що розпочалися більше як півтора місяця назад, не були завершені належним чином. Воду пустили - однак потім дорогу розкопали вдруге.

Чому тепер вже втретє бачимо таку картину (через недбальство?) з боку комунальних працівників - невідомо. Але дощі і негода доклали свою частку в загальний безлад на дорозі біля "України" - і тому зараз пішоходам пройти практично неможливо.

Не дивно, що наші можновладці "не бачать" проблеми під носом - адже дана вуличка веде до продуктового ринку, а вони на роботу в ратушу їздять по вулицях Мазепи та Шевченка. І такий стан речей спостерігаємо не тільки біля площі Ринок - так у нашому місті скрізь.

Надзвичайно багато доріг і об’єктів в аварійному стані - от тільки робити їх нікому.
 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3971 день)