Українська диктатура

Надрукувати
Новини
07.10.2008
Верховна РадаНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення, за яким припиняється трансляція неадаптованих до українського законодавства російських телеканалів. Це ще один вияв "свободи слова і думки" в нашій державі - так скоро і кисень перекриють.

Особливо насторожує багазначне слово "неадаптованих" - адже з нього не ясно, хто ж визначатиме адаптованість тих чи інших каналів? І де критерій адаптованості, у чому полягає?

Очевидно, що дану раду з Національної слід перейменувати в Націоналістичну - адже саме така різниця полягає в її діяльності і назві. Раніше ми мали хоча б видимість демократії - тепер і вона зникає.

Нас не здивує, якщо скоро замість російських транслюватимуться, наприклад, грузинські чи американські канали - це ж "братні" нам народи (якщо дотримуватися офіційної думки).

Звісно, все відбудеться не так швидко, як це хотілося б авторам рішення. Адже існують певні договори і контракти між телекомпаніями, споживачами, дистриб’юторами - і ніхто не хоче мати чи відшкодовувати збитки.

Коли наша влада припиняє трансляцію російських каналів - Росія від цього не постраждає. А ось коли російська влада припинить "трансляцію" газу, що буде?

Переглядів: 4255

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5869 днів)