Тягнибок і електорат (казочка)

Надрукувати
Плітки
13.10.2008
ВО Учора (12 жовтня 2008 року) у нашому славному Дрогобичі зі своєю виборчою програмою виступав лідер політичної партії "Свобода" Олег Тягнибок. І все було б добре, якби не було так погано - редакція Дрогобич Інфо вже у казки не вірить.

Як запевняв пан Тягнибок, саме його однопартійці у парламенті активно працюватимуть і прийматимуть законопроекти "для людей". Ще б пак - а який політик обіцяє щось інше перед виборами?

Також голова ВО "Свобода" себе і своїх людей в парламенті інтерпретує у вигляді "щупачків", які не дадуть спокою теперішнім "карасям". Звісно, у людини хороша уява - шкода тільки, що у наш час мало хто вірить у безкорисливість народних обранців.

І ще декілька обіцянок від Олега Тягнибока + наші коментарі:

1) усунути з керівних посад усіх, хто в радянські часи був у партійній чи комсомольській номенклатурі чи в органах держбезпеки;
- якщо сам пан Тягнибок не був комсомольцем, то це його особиста прерогатива, а не перевага над іншими; навіть Ющенко був комуністом у свій час - тому усунути не вийде;

2) у 200 разів скоротити список держслужбовців;
- "скоротити на 200 осіб" - навіть у це важко повірити, а "у 200 разів" - це неможливо взагалі нікому, навіть Президенту;

3) відкрити вищі навчальні заклади для підготовки і перепідготовки держслужбовців;
- у нашій державі для отримання посади освіта не є реально визначальною - як не прикро, визначальними є зв’язки, матеріальне становище претендента, чи повна відданість своєму майбутньому "шефу" замість інтересам держави.

P.S. Колись був на телебаченні дід Панас, що казочки розказував. І нам здається, що саме він готував промову для лідера "Свободи".

Переглядів: 5333

Коментарі (9)
 
Всі представники партій перед виборами гарно говорять про свою "майбутню діяльність", але постає питання "кому вірити?" і "за кого голосувати?"... А може й взагалі не йти на ті вибори...
Рейтинг: 4+ 0-
 
Студентка, 06:14 15 жовтня 2008 р.
 
Цікаво , чи він сам вірить у те, що говорить. І взагалі, вже набридли агресивні руйнівники.Коли вже до влади прийдуть люди знаючі, грамотні, зі здоровою психікою?!
Рейтинг: 0+ -8-
 
дрогобичанка, 20:49 10 листопада 2008 р.
 
О за ту статтю нас падлюка Тягнибок вигнав з партії
Рейтинг: 0+ -6-
 
українець, 20:28 28 жовтня 2010 р.
 
Ви дуже зла людина, Тягнибок мабуть це розгледів завчасно. Якщо, на західній україні не підтримують "СВОБОДУ", то про, що ми тут говоримо. Тоді дійсно неварто йти на вибори.
Рейтинг: 0+ -8-
 
українцю, 21:17 28 жовтня 2010 р.
 
Тягнибок це круглий осел.Який хоче виїхати на національній ідеї. Це просто піар. Не може двох мудрих слів звязати.
Рейтинг: 10+ 0-
 
, 21:37 28 жовтня 2010 р.
 
Петре, а ти від кого такі заказухи пишеш?. Хтось знайшов собі дурачка, такого, як ти, і тут строчиш і не підозр"юєш, як з тебе ржуть, бо то ти осел.
Рейтинг: 0+ -1-
 
А.С., 22:08 28 жовтня 2010 р.
 
Шкода, не був на зборах, де виступав Тягнишкіль. Тепер намагаюся порахувати, хто залишиться у дрогобицькій ратуші, якщо весь її апарат обрізати у 200 разів... Скільки їх там... 196 осіб + голова - і все це поділити на 200 = :upset Ой-ой-йоооооооооооооой! Це означає, що лишиться на всю ратушу в порожніх коридорах один міський голова з загіпсованою рукою. Тією, якою хочеться вкрасти. Геніально!  
Вечір... Темновишневого кольору коридори ратуші... Тиша... Лячно! У своєму кабінеті сидить самотньо міський голова, і самотужки приймає рішення, б'є печатки по паперах. Раптом луною в темному-претемному коридорі ратуші пролунав гучний регіт. Щось гупнуло і покотилося. Йой! Та ж ратуша зачинена зісередини. Хто то? :x І знову чути звук "Пугу-пугу! ". Ага, мабуть пугач переселився в ратушу і задарма мишей полює. Раптом почувся металічний звук ланцюга, що тягнуть по підлозі. Йой, матусю, СТРАШНО!  
Видно, привиди вночі керують в ратуші. Треба втікати. Але як, якщо до дверей страшно підійти. Через вікно? Ага, одна рука, щоб не крала - у гіпсі, а тепер ще й ноги будуть... SOS! Є вихід! Дзвоним на 101. На тамтім боці перепитали: "ратуша?" І кинули трубку. Мдааа... У них теж є претензії на цей острів влади. 
Ні, уявив собі таке. Добре, що не балотувався на цей трон. Самому працювати в ратуші? Без спраглих кобіт? То не для мене. :grin
Рейтинг: 0+ -4-
 
Франсуа, 10:53 29 жовтня 2010 р.
 
Друже Франсуа,  
Не залишиться міська рада порожньою-бо я туда ж відправлю тих хто лишиться з податкової, пенсійного фонду, фонду зайнятості, жеків... Їх приміщення віддам під гуртожитки для молодих сімей.  
А будеш з мене кепкувати то відправлю в Донєцк -вчити москалів українській мові. Перед тим пройдеш курси у Іри Фаріон(і я навіть не знаю що з того гірше).
Рейтинг: 1+ -5-
 
Олег Тягнибок, 12:30 29 жовтня 2010 р.
 
Олеже Тягнибок! ____________ В Донєцк відправте спочатку себе. Мені не погрожуйте, бо швидше я Вас сам туди відправлю. На квиток гроші в один кінець Вам дам. Поїдете без своєї команди. Подивлюся, що там робитимете без своєї групи підтримки. На ТИ з Вами не домовлявся, але, зважаючи на те, що віком Ви старші за мене та з огляду на Вашу медичну освіту таке звернення до себе саме Вам дозволяю. 
Щодо москалів. Озирніться, шановний. Вони - довкола Вас! Весь центр Львова заселений російськомовним людом. Саме вони і підтримують Віктора Януковича на виборах. Тож спочатку з пані Іриною навчіть мови саме їх. Щоправда, акція з наклейками про викорінення з української мови русизмів, що були розміщені в трамваях, автобусах і тролейбусах Львова мені сподобалася. Ірині Фаріон - мої найкращі побажання. Чудова і вірна ідеям партії жіночка, завжди - поряд з Вами. І згоден пройти в неї такі курси. Я взагалі повсякчас прагну збагатити власний словниковий запас. Тільки одна умова - я чоловік гарячий, а ця пані досить симпатична... Всяке може статися. Обіцяйте, що не будете ревнувати. ;) 
Щодо мого "Тягнишкіль". Чому не сприйняли як жарт? Чому зразу така грізна міна? Політичний комічний серіал "Недоторкані" дивилися?... Людям вже набридли ВСІ, м'яко кажучи, обличчя на політичній сцені України. Час минає - а українці, як то кажуть, зійшли на пси. Тому хочеться нарешті щось змінити. І героїв політичного театру - в тому числі. 
Звичайно, зрозумілим є те, що у 200 разів - це помилково вирвалося з Ваших уст; цілком очевидно, що Ви мали на увазі дещо інше. Я завжди вболівав за "Свободу". Однак Дрогобич - не Техас, якщо хтось незадоволений Вашими представниками в Дрогобичі (а це лише 100 км) - приїдьте і розберіться. А Хрущ - чудовий трибун; вміє виступити. Я слухав його виступ в одному освітньому закладі міста - сподобалося. Знаю, що "Свобода" пройде в місті. Однак про інші речі - не судитиму, не маю права. Нехай це роблять інші - ті, що володіють інформацією. 
Чув, що вчора у Львові проходила акція протесту проти введення нового Податкового кодексу. Моя знайома панна теж приймала участь у цьому заході (отримав фотки в ммс). Тож Львів, бачу, не обмежений виключно виборними амбіціями. Приємно. 
З повагою,
Рейтинг: 6+ -1-
 
Франсуа, 16:28 29 жовтня 2010 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5826 днів)