Праві рулять?

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
07.05.2008
cun.gifВесна настала. Все більше з’являється досі невідомих організацій.
Я маю на увазі Координаційну раду Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини - так вони себе називають. Хто вони? - не знаю. І до цього часу не чув про них. Знаю тільки, головою цієї ради є Михайло Ваврин. І ще знаю, що вони вчора, 6 травня, висловили незадоволення роботою депутатів Дрогобицької міської ради.

Процитуємо пана Ваврина: "пройшло два місяці відколи нема міського голови, а конструктивну співпрацю налагодити і досі не вдалося. Якщо найближчим часом ситуація не зміниться, то Координаційна рада ініціюватиме розпуск сьогоднішнього складу депутатського корпусу і проведення позачергових виборів як міського голови, так і депутатів міської ради" - тобто, і нашим правим хочеться в мери?

Та не тільки в мери - вони всю міськраду розпустити хочуть. А хто ж тоді буде депутатами?.. Хм.. може саме члени Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини? А вони не проти, як бачимо. А на мера Михайла Ваврина. Скрізь він вже був, от тільки мером не був.

Отже, поки БЮТ і фракція "Наша Україна" воюватимуть на танках, наші національно-демократичні сили розпустять міськраду? Поживем - побачим.

Переглядів: 5778

Коментарі (1)
 
І шта тіпйор: чті-та змінілося?
Рейтинг: 0+ 0-
 
..., 19:05 14 жовтня 2020 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2022 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5016 днів)