Неправі праві

Надрукувати
Плітки
15.10.2008
ФізматУ Дрогобичі вже не пахне, а добряче тхе фанатизмом зі сторони правих, яскравим представником яких є ГО "Меморіал" ім. Стуса. Знову хочуть копати на фізматі, а грошей просять знову ж таки у Тимошенко - на цей раз вже 250 тис. грн.

Причому 40 тис. грн "Меморіал" уже потратив на ці ж розкопки. У одному з підвальних приміщень інстуту фізики, математики та інформатики розкопали 32-метрову криницю на 8м.

Технічні подробиці і кошторис робіт нам не відомі, але 8м за 40 тисяч - їм потрібно 5 тисяч грн на 1м? За такі гроші ми самі підемо рити землю, якби хтось дійсно так платив.

А тепер, у черговому листі до Тимошенко, меморіалівці просять ще 250 тис. грн і жаліються, що їхню роботу саботують, бо криницю затопило. За однією з гіпотез, могли самі і затопити - щоб дали більше грошей на відкачування води - та це тільки припущення.

Не хочемо ображати людей, серед них є дійсно ідеологічно правдиві люди, але на таких ось справах деякі заробляють собі гроші і авторитет.

Та зараз найбільша біда полягає у викривленні історичної правди. Праві не знають інших слів, крім "більшовицький терор", "московські окупанти" тощо - прості темні люди вірять, а влада дивиться крізь пальці. А спитай такого крикуна, що таке "більшовики" - воно й знати не буде.

Такими темпами - штучного насадження ворожості до попередньої влади і такого ж штучного возвеличення націоналістичних ватажків та фашистських лідерів - дійдемо до того, що через 10 років того ж Гітлера оголосять героєм. Або просто пам’ятник поставлять (вже одному дійсно окупанту, шведському королю Карлу XІІ, ставлять).

Вже тепер мало хто знає, а офіційна влада замовчує, що той же Брежнєв (18 років керував СССР) був українцем. Однобокість сучасної історії просто вражає - у всіх бідах звинувачується попередня влада.

Можна ще багато писати про підлабузництво влади до Заходу, про створення уявного ворога зі сторони Росії, про теперішніх "патріотів" - а колишніх комуністів, але...

Ми не проти позиції влади, ми проти позиції окремих людей, які маніпулюють патріотизмом і вигідно для себе освітлюють історичні факти. У даній статті не висловлюється антидержавних поглядів і жодним чином не порушене чинне законодавство.

Переглядів: 4696

Коментарі (1)
 
дікарі вже не знають де то вкрасти!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Міша, 17:56 17 жовтня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)