Дрогобич у шароварах?

Надрукувати
Плітки
19.10.2008
ВишивкаНадто цікавим і оригінальним є нещодавнє звернення депутатів міської ради до жителів Дрогобича, щоб ми могли оминути його своєю увагою - редакція Дрогобич Інфо теж буде ходити у шароварах і жупанах.

Ходити у вишиванці - особиста справа кожного чи обов’язкова для всіх? А якщо обов’язкова, то коли і де?

Такі питання виникають, коли читаєш звернення депутатів до батьків, працівників освіти та керівників підприємств міста. У ньому поки що "закликають" одягатися у "національні строї, або національний стилізований одяг".

Таке звернення можна коментувати, можна його висміювати, можна прислухатися, але найкращий спосіб - це перевірити. Тобто попросити шановних депутатів показати приклад. Уявіть собі, виходить з автомобіля депутат у шароварах, у вишиванці - а зверху свитка, бо ж на вулиці холодно.

Можна повірити, що одноразово міські депутати на таке спроможуться (якщо у музеї одягу на всіх вистачить). І то чисто показово - бо національний одяг не практичний і не звичний для сучасної людини. Тому від цього звернення добряче чути фарсом.

Прикро, що засідаючим у ратуші вишиванки у голові - а про початок опалювального сезону ніхто не дбає.

Переглядів: 4848

Коментарі (8)
 
поки Дрогобичани будуть вибирати такіх депутатів- бордурів, будем жити як в 18 столітті, пропозиція провіряти рівень іQ і знання алфавіту у наших народних виьранників)
Рейтинг: 2+ 0-
 
наше маибутне, 22:09 19 жовтня 2008 р.
 
думаю шо iQ буде відємним числом, про алфавіт я взагалі мовчу, цікаво чи вони хоч до 10 вміють рахувати, але як народ обкрадати вони добре порахують
Рейтинг: 0+ -1-
 
, 12:16 07 листопада 2008 р.
 
А "оселедці" на головах теж будуть?
Рейтинг: 3+ 0-
 
дрогобичанка, 20:45 10 листопада 2008 р.
 
треба мати до чого іх причепити)))
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 14:47 13 листопада 2008 р.
 
"національний одяг не практичний і не звичний для сучасної людини" Це хто у нас такий освідчений?Від коли це льон, бавовна та вовна стали не практичними?Дивно, чому це у великих містах престижно носити вишиванки, а в нашому місті це непрактично і немодно?! І не розумію, чому це я повинна брати приклад з "наших обранців"?! Кожен створює себе сам.Невже у цих мрачних чорно-сірих китайських "витворах мистецтва" Ви почуваєте себе особистістю?! Невже нікому не хочеться виділитись серед цієї чорно-сірої маси чимось світлим та позитивним?! Як так можна не любити і не шанувати свою культуру?! javascript:ac_smilie(':(') :(
Рейтинг: 0+ -2-
 
тежДрогобочанка, 13:29 05 квітня 2009 р.
 
Припустимо, бавовни наші предки не знали, а тіпали конопельки. 
 
Тканини з льону та вовни зараз також рідкість. А якщо і використовуються, то лише тканини, а не одяг предків... 
 
Та й більшість людей, які зараз носять вишиванки, роблять це з псевдопатріотизму - мовляв, ось який я "свідомий". І в першу чергу це можновладці та політики.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 13:39 05 квітня 2009 р.
 
На мою думку вишиванка білим по білому дуже стильно виглядає. Це поєднання традиційного і сучасного. Тільки дорого коштує. Людина зі смаком, грошима та патріотична, не на щодень звичайно, одягнеться і буде чудово виглядати. Українське мистецтво вишивання це усе ж один з найбільших внесків України в світову культуру пошиття одягу. Ну але для того щоб одягнути це молодій людині треба побороти рагульські стереотипи. Це набагато складніше ніж назбирати грошей на таку сорочку.
Рейтинг: 0+ 0-
 
Роман, 18:27 05 квітня 2009 р.
 
народ будьте відвертими , коли ти сам одягав вишиванку? а по друге це питання смаку, комусь подобаеться а комусь ні
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 19:46 05 квітня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)