Тікай, базар Дрогобича!

Надрукувати
Плітки
22.10.2008
Базар Без верби та калини нема України. А без базару нема цивілізованого міста - чи ж ми не слов’яни? Чому наша влада вкотре втручається у вуличне життя міста і розганяє міський базар? У редакції Дрогобич Інфо своя думка.

Не дивно, що влада настільки наполеглива у протистоянні вуличній торгівлі - їм же базар не потрібний. У них і так всього вдоволь, що не скажеш про нас, простих людей.

Знову забороняють торгувати, заборонять нам скоро ходити нашими ж вулицями. Влада реально забагато бере на себе - спроби керувати людськими долями до добра не доведуть.

Сподіваємось, що не всі будуть настільки "законослухняними" громадянами - адже неможливо виконувати всі забаганки людей з ратуші.

Переглядів: 5879

Коментарі (3)
 
я думаю що так правильно, адже на базарах не проводиться контроль за якістю продуктів так як в супермаркетах.зі мною було багато випадків шо отравивився продуктами з базару(зараз нв базарі не купляю нічого)особливо небезпечні мясо та риба.можливо на базарі дешевше але що ж важливіше здоровя чи ж зекономлених кілька гривень.подумайте над тим народ!
Рейтинг: 2+ 0-
 
, 12:10 07 листопада 2008 р.
 
можна так само отравитись продуктами з супермаркету!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 17:12 11 листопада 2008 р.
 
А під нове місце базару повирізали дерева в парку "Новонароджених". Мало "Чагарів", автостоянки? Влада нищить легені міста, сама того не розуміючи. Або не хоче розуміти.
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 14:59 14 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)