Ера "оленів" у "Колібрісі" триває?
|
|
Останні новини Дрогобича
|
Написав(ла) Ассоль
|
06.04.2012 |
Знову "відзначився" "Колібріс". Вкотре, і це після статей про провальне відкриття і "оленів" у "Колібрісі". Публікуємо лист нашої читачки, яка мала сумнівне щастя відвідати даний супермаркет.
Шановна адміністрація сайту, хочу поділитися з вами своїми переживаннями. У суботу, 31 березня, вирішила завітати у супермаркет "Колібріс", що в Дрогобичі по вулиці Грушевського навпроти універмагу. Зайшла туди з невеличким, прозорим кульком яблук і намірилась покласти у камеру зберігання, тут "працівник служби охорони" (чоловік просто у куртці та джинсах без будь-якого натяку на працівника супермаркету) повідомив мене досить в грубій формі, таку "непросвітлену" у цих питаннях людину, виявляється у такому найновішому у нашому місті супермаркеті "тільки сьогодні і тільки для вас" необхідно мати 50 коп. які ви кладете у замочок і тільки тоді ящичок закривається, у іншому випадку, тобто у моєму (так як їх у мене не було) потрібно залишити свої речі у камері, а її просто прикрити, а охоронець начебто за нею пригляне, як за дитиною у садку.
Це смішно, чи не так? Далі мої дії були такими - я з тим кульочком направилась у зал за покупками, при цьому наскільки я знаю маю повне право не залишати пакунки з якими приходжу у супермаркет. Принаймні, така практика у всьому цивілізованому світі, ніде в Європі не змушують ставити свої речі кудись, максимум можуть запакувати в поліетилен і віддати вам. Так як оця заява, типу "Адміністрація ПРОСИТЬ залишати ваші речі у камерах зберігання" носить рекомендаційний, а не зобов’язальний характер і тут же пише що не несе відповідальності за майно. Це передбачено Законом України "Про захист прав споживачів" та "Порядком ведення торгової діяльності і правилами торгового обслуговування населення", що прийняті Кабміном у 1995 році, де непередбачена здача пакунків у камери схову.
А далі мене чекала шалена агресія з боку "охорони" та адміністратора (також особа без якихось приміток, просто жінка в светрі, їм що форму не видають?), що я не маю права входити з пакунком, дискусія тривала довго, аргументів вони не мали а лише читали моралі словами "А ось у інших супермаркетах..." і "А інші люди користуються камерами, і не пручаються...".
Далі я лише написала в книзі скарг заяву щодо їх незаконного вимагання і порушення моїх прав споживача і пішла. Спорити з ними це трата сил, тут потрібно діяти. Можна тут же викликати наряд міліції і написати заяву, що проти вас вчиняють незаконні дії.
Не знаю, дорогі журналісти, можливо ви щось краще придумаєте і будете мати бажання висвітлити ось ці протизаконні дії, що є в кожному супермаркеті де людей насильно заставляють залишати свої речі у камерах схову, при цьому не несучи за це відповідальності.
Коментар юриста.
Слід просто вимагати проводити розмін монет біля камери схову з наступним поверненням тих 50 копійок після отримання свого пакунку, а поки такі умови не створені - заходити масово із пакунками та посилатись на ті закони, які вказані в статті.
Переглядів: 10120
|