"Свобода" + "Приват" (Львів)

Надрукувати
Новини
24.10.2008
Верховна РадаМало хто знає перипетії політичного життя у нас на Львівщині - не знають його досконало й самі політики. Та про деякі питання ми теж можемо висловити свою думку.

Як відомо, ГО "Свобода" має зараз репутацію найбільш правої партії. Навіть ультраправої - що вже не досить добре. Адже тут вже стирається межа між патріотизмом і шовінізмом, націоналізмом і фашизмом.

Тому ми ставимося до цієї політичної сили з пересторогою - і ні трохи не віримо заявам Тягнибока, що їх "спонсорують лише малі й середні підприємці". Брехня. Малим і середнім підприємцям не потрібні антисемітські і антиросійські настрої, і не потрібно виховувати молодь у профашистських організаціях.

Теперь ось Тягнибок претендує у львівські мери. Якщо Садовому і далі симпатизують 26% львів’ян, то Тягнибоку вже 15%. Існують думки, що скоро "Приват" змінить ставку або тісно співпрацюватиме зі "Свободою".

Як би там не було, але зараз у нас не тих людей підтримують - лідери з крайніми політичними переконаннями та амбіціями не приведуть нас до достатку та добробуту.
Переглядів: 4892

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)