"Вишиванка-Фест" у Дрогобичі
|
|
Новини
|
Написав(ла) Олег Дукас
|
24.04.2012 |
20 травня у м. Дрогобич на території поблизу Шпихліру пройде фестиваль "Вишиванка-фест". Метою проведення заходу є показати, що вишиванка – це стильно; розкрити зміст символів; ознайомити глядачів із сучасною українською етно- та рок - музикою. Завданням заходу є також розпочати збір коштів для порятунку пам'ятки архітектури національного значення — Шпихліра по вул. М. Грушевського.
Фестиваль складатиметься із "Параду вишиванок", етно-частини, та рок-концерту.
На заході виступатимуть "Тінь сонця" (культовий сучасний український рок-гурт, стиль музики якого називають "Український волелюбний folk-metal" чи "Козацький рок"), "Спалені вітрила", "Залізний хрест", "Йорий Клоц", "Тарасова ніч", "Cherry band" та інші колективи.
На території біля Шпихліра діятимуть також численні виставки та майстер-класи народних майстрів, проводитимуться козацькі забави, різноманітні конкурси та багато іншого.
Вестиме дійство невгамовний, запальний Мяч Дредбол – ведучий найбільших українських фестивалів.
Організатори заходу: МГО "Молодіжний прорив", краєзнавчий музей "Дрогобиччина".
Партнери: ГР "Відсіч", ГО "Клуб пригодницького туризму "Інстинкт", студентське братство "Каменяр"
Контакти: 063-713-27-74, 097-950-22-59
Переглядів: 4708
|