Дрогобич без "Євро": залишилося 3 дні |
|
| Євро-2012 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 03.06.2012 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
У листопаді минулого року навіть працівників ЗМІ не пустили на стадіон. Зробили з нього "режимний об’єкт"? Здогадайтеся, хто хотів приховати від людей перебіг робіт на стадіоні? Мабуть, деякі людці лише вдавано ратують за громадське благо.
Стадіон "Галичина" - гордість Дрогобича чи режимний об’єкт? Переглядів: 3629
Додати коментар
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
© 2008-2026 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6609 днів)

У листопаді минулого року навіть працівників ЗМІ не пустили на стадіон. Зробили з нього "режимний об’єкт"? Здогадайтеся, хто хотів приховати від людей перебіг робіт на стадіоні? Мабуть, деякі людці лише вдавано ратують за громадське благо.

