Холод у наших оселях

Надрукувати
Плітки
31.10.2008
ХатаПрирода неначе відчуває затримку опалювального сезону - надворі по-весняному тепло. Проте тепло на вулиці можна пояснити глобальним потеплінням, а ось холод у домівках неможливо пояснити нічим.

Згідно законодавства, опалювальний сезон розпочинається 15 жовтня в усіх населених пунктах. Проте, як бачимо, законодавство діє не всюди і не на всіх.

Котельні з лихом наполовину отоплюють лише лікарні та дошкільні установи, та й то не усі. Таку незадовільну роботу аргументують нестачею газу від постачальників. Постачальники не дають газу, бо у населення борги за спожите тепло. Люди не платять, бо не бачать реальних послуг. Винуватих немає.

Однією з ознак демократичного суспільства у нас була і є тотальна "прихватизація" державних підприємств - у тому числі і газопостачальних. Тому останніми роками люди, не довіряючи комунальникам, владі і державі в цілому, масово почали встановлювати у домівках автономне опалення.

Та не всім воно по кишені - і 70% населення далі очікують довгожданного тепла. Добре, що погода тепла і суха - а якби почалися перші морози? Що тоді? Нас залишили напризволяще (а у Ратуші міняються комунікації, ставлять теплоізоляцію, проводять нові теплові мережі - тому і розрита площа).

Завтра розпочинається листопад - останній місяць осені. Через два місяці Новий рік, а далі може і опалення включать...

P.S. У той же час у Львові люди круглорічно мають гарячу воду, вчасно мають тепло. Чому така несправедливість? Адже Дрогобич не входить до числа найбільших боржників з оплати за газ.
Переглядів: 4639

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)