Загроза тихої ріки

Надрукувати
Фоторепортаж
05.11.2008
Тисмениця"Що не робиться – на краще" - ця народна мудрість, на жаль, не про наших політиків, оскільки їхня видима робота – це повна бездіяльність. Можемо це твердо аргументувати багатьма "діями" (бездіяльністю) наших дрогобицьких шановних чиновників, зокрема роботою по догляду за станом русла річки Тисмениці.
(натисність на фото для перегляду, всього в статті 7 фото)

Решта фото: 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Нехай ця річка і не тече через центральні вулиці міста чи престижні мікрорайони (здогадайтесь самі, хто там живе), але майже кожного року вона створює аварійні ситуації в оселях дрогобичан, які живуть недалеко від неї.

Згадаймо і події липня місяця, коли жахлива повінь пройшлась областями Західної України. На щастя, цього разу це лихо майже не зачепило наше місто, але якщо ніхто не буде приймати запобіжних засобів, то наступного разу нам пощастить менше.

Це обнадіює, потім це дивує, далі це вже дратує, а ще через деякий час дивишся на це з іронічною посмішкою – це про обіцянки і перемовини людей, які мали б дбати про наш добробут.

Наприкінці цього літа ми всі могли спостерігати за пожвавленими "діями" наших (дрогобицьких) і більш "поважних"  (загальноукраїнських) політиків, щодо дій, спрямованих на усунення наслідків, завданих липневою повінню, і щодо запобігання такого лиха в майбутньому. А що тепер може побачити кожен з нас, якщо прийде поглянути на річку Тисменицю?

Скажімо, не треба навіть старатись шукати розмиті береги, купи сміття, поваленні дерева в воді - достатньо зайти у парк Богдана Хмельницького і декілька метрів пройтись від озера, щоб побачити стан ріки… Це вражає… Дійсно вражає…

Голівуд, у плані зйомки фільмів жаху, тихенько ховається в кутку. Нема ділянки, де би на відстані 5-30м не було б поваленого дерева у воді; сміття, принесене річкою влітку, продовжує спокійно засмагати під ніжним осіннім сонцем, а розмиті береги загрозливо повисли над рікою, чекаючи традиційного весняного паводку… І всім байдуже.

І де наші багаточисельні заступники і в/о мера, де Богдан Іванців з компанією, де молодіжний парламент? Мабуть, вони і не знають про таку ріку, куди їм, коли вони відпочивають літом за кордоном?

Хочеться до весни знайти собі квартиру в іншому місті. Але на превеликий жаль, не знаю, де в Україні є затишна місцина, і щоб екологія була гарна, і влада за мешканців дбала (хоча трохи прибрехав: знаю де така місцина є, але там тільки можновладці живуть і дороги туди мені нема, як і більшості з нас, простих українців)...
Переглядів: 4378

Коментарі (3)
 
О це вдало написано!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Олег, 22:55 05 листопада 2008 р.
 
просто красава! гарно й чітко!
Рейтинг: 0+ -8-
 
Ред Девіл, 12:32 06 листопада 2008 р.
 
Поперше забруднює Нафтопереробний. 
По друге самі дрогобичани. :cry :cry :(
Рейтинг: 5+ 0-
 
, 15:49 09 листопада 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2019 Дрогобич Інфо → (сайт працює 3940 днів)