Базарні емігранти

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
11.11.2008
БазарВсе-таки деякі обіцянки з ратуші втілюють в життя - центральний базар на Малому Ринку, який так комусь заважає, буде перенесено на П.Орлика. Та чи торгуватимуть там дрогобичани - питання спірне.

Як ми уже писали, центральний базар категорично розганяють - всіма правдами і неправдами, за будь-яких причин, щоб лише не дати людям працювати. Але ж що буде на місці базару? Пустий центр?

Щодо майданчика на вул. П.Орлика - його вже почали споруджувати, до наступного літа має бути готовий. Точна кількість торгівельних місць на ньому нам невідома, але що майданчик буде не резиновий - це факт, тому існуватиме ліміт для продавців.

Тобто, навіть дрогобичан усіх майданчик може не вмістити - а заявки подають навіть люди з Івано-Франківської області. Поки що пріорітет мають місцеві, але немає нічого постійного у нашому житті, тим більше у нашій ратуші.

Зокрема, продавати в Дрогобичі хочуть люди з Рихтич - це зрозуміло, бабусі із с/г продукцією користуються попитом. А ось зі Львова, хіба що свіжу каву возитимуть? Не кажучи вже про Івано-Франківщину.

Подекуди ініціативи влади просто вражають - зокрема наша, дрогобицька, подібна на дитину, котра починає бавитися з однією забавкою, потім згадує про іншу і забуває одночасно про першу. Ну, дітям ще не дивно - а ось людям з ратуші потрібно бути більш послідовними.

Наша думка залишається незмінною - найкраще перенести базар на Ринок.
Переглядів: 5315

Коментарі (8)
 
з таким населенням місто як Дрогобич мае мати 3 базари розмірами як на П.Орлика! 1 на раион доежаючі ! 2 для городськіх 3 гуртовии а влада хоче вмістити в один зразу всі три
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 21:28 11 листопада 2008 р.
 
якщо кількість торгових місць буде обмеденою, то можна собі тільки уявити ціни на товари першої необхідності(не говорячи про інші).на базарі вони були хоч трохи нижчі ніж в магазинах, а після "перенесення" вони стануть космічні. :upset :sigh
Рейтинг: 3+ 0-
 
студентка, 21:30 11 листопада 2008 р.
 
знаю тих торговцев вони і так завищенні магазин аренда мінімум 15 баксів а максімум 40 за квалратнии метр ні зарплати ні відрахувань на соц страх ні в пенсіинии !
Рейтинг: 0+ -7-
 
макс, 21:54 11 листопада 2008 р.
 
Будласка залише базар у центрі .Люди які працюють у центрі міста. готелі Тустань
Рейтинг: 6+ 0-
 
Клеопатра, 15:06 13 листопада 2008 р.
 
напевно тільки на ринку влітку можна було побачити дійсно свіжі і "не підсипані" овочі і фрукти, які вирощували селяни на грядках, а не в теплицях під діїю хто-зна чого.в магазинах вже кілька років таких нема.це був МАЛИЙ відсоток продуктів, які не було страшно давати дітям і споживати дорослим, але все ж таки він був. а наша влада "дуже дбає" про здоров"я Дрогобичан. :(
Рейтинг: 0+ -1-
 
студентка, 19:19 13 листопада 2008 р.
 
Хіба вигідно бігти на П.Орлика купувати колготи чи шкарпетки , чи переплачувати у магазинах АТЛАНТІК!
Рейтинг: 0+ 0-
 
НАТАЛЯ, 20:42 13 листопада 2008 р.
 
не знаю но мені здаеться що всі вже переиши на більш якіснішии товар! п.орлика це все чернівці і хмельницьк і зовсім небагато одеса
Рейтинг: 0+ -6-
 
макс, 20:48 13 листопада 2008 р.
 
Не проти ринку на П.Орлка.Тільки щоб торгове місце було за кошт міської ради.Їм заважає ринок в центрі нехай і спонсорують належним чином.
Рейтинг: 0+ -5-
 
, 20:41 04 грудня 2008 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5919 днів)