Дрогобицький юнацький футбольний клуб – на шляху успіху

Надрукувати
Інтерв’ю
Написав(ла) Юрій Федчак   
09.01.2013
футболЗаняття спортом суттєво впливає на людське життя. Він зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються; розвиває в них такі навички, як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила, тобто є ефективним засобом фізичного виховання людини. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Якщо спорт містить у собі ігрові елементи, то приносить людям ще й масу позитивних емоцій. Найкращим таким видом фізичного розвитку людини є футбол. Полюбити спорт через гру – таку, мабуть, мету несе собою футбол, приваблюючи дітей. Окрім діючого ФК "Галичина" Дрогобич тепер гідно представляє й дитяча команда ДЮФК "Дрогобич". Про діяльність цього клубу "ДІ" веде розмову з тренером дитячо-юнацького футбольного клубу "Дрогобич" Володимиром Когутом.

(натисніть на фото для перегляду, всього 8 фото)

Фото 2, фото 3, фото 4, фото 5, фото 6, фото 7, фото 8.

- Розкажіть, будь ласка, з чого все почалося та які труднощі довелося долати при заснуванні клубу?

- Дитячо-юнацький футбольний клуб "Дрогобич" (ДЮФК) був створений у 2012 році. Мета створення: залучати дітей міста та району до занять футболом та відродження футбольних традицій нашого міста. Дрогобич, як відомо, завжди славився футбольними талантами. Серед сучасних хлопчиків є багато обдарованих. Але, зрозуміло, талант треба розвивати та плекати. Ми задалися метою зробити для цього все можливе. Однією з умов втілення нашої мети є створення футбольної бази. Перші пошуки місця під таку базу в м. Дрогобичі виявилися марними, однак все-таки знайшлася небайдужа до футболу людина, яка зацікавилася нашим проектом. Руку допомоги простягнув сільський голова с. Лішня Михайло Стасів, з яким була підписана угода щодо забезпечення розвитку футболу. В основі ідеї такої угоди стала максимальна реалізація фізичних задатків молодого покоління та підняття престижу футболу. Був відтак представлений Проект футбольної бази, яку планується побудувати в с. Лішня.

3 липня був оголошений набір всіх бажаючих займатися футболом дітей 1996-2006 років народження в ДЮФК "Дрогобич". При цьому обов’язковими для дітей є медогляд та страховка. З часу заснування через наш клуб пройшло більше 150 дітей, однак з різних причин нині у ньому залишилося 70 вихованців, які дійсно люблять і хочуть займатися футболом, не бояться спортивної дисципліни та тренувань.

- Як відбуваються тренування?

- Заняття для старших груп проходять 5 разів на тиждень. Крім суто футбольних тренувань, в програму входить заняття по гімнастиці-аеробіці. На зимовий час заняття проходять в спортзалах школи с. Лішня та дрогобицької школи № 17, за що висловлюємо велику подяку директорам та вчителям фізкультури цих шкіл. Також висловлюємо подяку директорам та педагогічним колективам тих шкіл, в яких навчаються наші вихованці, за розуміння та сприяння участі дітей в турнірах та інших змаганнях.

- Чим забезпечений клуб?

- На даний час клуб забезпечений футбольною формою (8 комплектів), тренувальною формою та інвентарем, необхідним для якісних тренувань. В розпорядженні дітей – понад 100 м’ячів, тож кожен має можливість повноцінно тренуватися. На даний час з дітьми займаються чотири тренери, які у своїй роботі керуються програмами ДЮФА "Металіст" (м. Харків), УФК "Львів", з якими тісно співпрацюємо.

Клуб має свою сторінку в соціальній мережі Вконтакті, де періодично оновлюється інформація щодо клубу, тренувальних процесів, участі в товариських іграх та турнірах наших вихованців.

- Отже, діяльність клубу з перших днів була успішною та отримала підтримку оточення?

- При створенні клубу ми зустрілися як з підтримкою та погодженням, так і з скептицизмом та відвертим негативом оточуючих. Перші кроки завжди важкі. Важко і тренерам, нелегко і дітям. Але ми впевнено розвиваємося. За 5 місяців проведено 38 матчів у різних вікових категоріях, більшу половину яких ми виграли. Зрозуміло, що для такого короткого періоду існування - це дуже підбадьорюючий та позитивний результат. Команди заявили про себе, і про них вже знає Львівщина. За останній тиждень команди ДЮФК здобули два кубки – за ІІ місце (ДЮФК 2001) та ІІІ місце (ДЮФК 2000) в турнірі "Кубок Різдва" у м. Стрий. Наш вихованець Микола Ільницький став кращим бомбардиром турніру, за що і був нагороджений. Ярослав Котик був визнаний кращим гравцем турніру серед учасників 1999 р.н. Відтак нашими вихованцями зацікавилися футбольні академії "Металіст" (Харків), "Скала" (Моршин) і УФК "Львів". А наша гордість, Юра Онуфрійчук, вже навчається в дитячо-юнацькій футбольній Академії "Металіст" (Харків). І ми на цьому етапі не зупиняємося, тож робота в цьому напрямку продовжується.

- А детальніше?

- 3 квітня команди ДЮФК заявлені на першість області (перша ліга). В планах – заявка на першість України.

Тренери та вихованці ДЮФК намагаються якнайкраще представляти м. Дрогобич з футболу та готові до співпраці з іншими футбольними клубами і школами, а також з небайдужими до футболу для дітей людьми, представниками влади.

- Дякуємо за інтерв’ю. Бажаємо всім здоров’я, завзяття та блискучих перемог.

Переглядів: 11696

Коментарі (29)
 
Несомненно, что ребята, которые по примеру СК Еней организовали ДЮФК Дрогобыч заслуживают, как минимум, на уважение.У меня, к организаторам, точнее Когуту В., несколько вопросов: 
 
-что есть конечным результатом Вашей работы; 
 
-кто конкретно(Ф.И.О.) из власть придержащих не давал создать школу в Дрогобыче; 
 
-кто из известных футболистов или тренеров работает с детьми(их квалификация, педагогический уровень, другое); 
 
-кто финансирует все необходимын вещи(обучение/тренировки, аренду полей/помещений, экипировку, участие в турнирах/чемпионатах, довоз детей, мед.обслуживание, другое), ведь деньги нужны немалые; 
 
-в своей работе, на какие известные школы равняется ДЮФК; 
 
-чего достигли Ваши команды на городском, областном, республиканском уровнях. 
 
К автору статьи Юрию. Спасибо, за поднятую тему, но один вопрос: Вы о каком ФК Галичина говорите? Не о том ли, что почил в Бозе 2 года назад? Тогда он такой же "діючий", как и мер города Радзиевский.
Рейтинг: 9+ -3-
 
вже не маскаль, 19:14 09 січня 2013 р.
 
Мій син тренується в ДЮФК майже від початку його заснування. Задоволений і він, і ми, його батьки. Тренування важкі, але цікаві та результативні. Перед тим син ходив в ДЮСШ. Про методи тренування там я краще промовчу. В ДЮФК залізна дисципліна. У випадку пропусків тренувань тренери вимагають довідки від лікарів та батьків. Що мені, як мамі, дуже сподобалось- тренера дійсно хвилюються за кожну дитину. Син хворів, так тренер неодноразово дзвонив і цікавився станом здоров"я. Ще дуже приємно здивувало те, що навіть про одяг на тренування осінню та зимою тренера піклуються- як рідні батьки наголошують про шапочки. рукавички... Ще дуже подобається те, що ВКонтактах є сторінка клубу, і не тільки діти взнають всю інформацію, але й ми, батьки, тримаємо руку "на пульсі".) Сторінка, доречі, дуже цікава).  
Приємно й те, що на день народження сина йому подарували м"яч з автографами дітей та тренерів. Виявилося, що це вже традиція. Форма в дітей дуже красива. Син не натішиться тим, що є купа м"ячів. Летить на тренування в любу погоду.  
Чоловік мій сам дуже захоплюється футболом. І був просто враження тим, чого син навчився за такий короткий період. 
Можна багато писати, бо емоції тільки позитивні. Дуже добре, що з"явився цей клуб, що є шанс в дітей себе реалізувати. Ми дуже вдячні тренерам ДЮФК. Дай Бог їм та нашим дітям здоров"я та перемог!
Рейтинг: 8+ 0-
 
Дрогобичанка, 20:54 09 січня 2013 р.
 
Усе це потрібно підтримувати.
Рейтинг: 7+ -2-
 
..., 22:11 09 січня 2013 р.
 
Батько так само підтримує ДЮФК Дрогобич і тренерів цього клубу з заснуванням спортивної школи яка дає можливість дітям розвиватися, показати свої можливості, покращити здоровя, а простіше займатися великою справою як "ФУТБОЛ" і дай Боже всім тренерам здоровя і натхнення в їхній тяжкій праці, але ми всі віримо що вони з цим завданням справляться і хай їм Бог допомагає!
Рейтинг: 10+ 0-
 
Боднар Ігор, 22:13 09 січня 2013 р.
 
Pogon Lwow (oficjalna nazwa: Lwowski Klub Sportowy Pogon Lwow) – nieistniejacy juz polski klub pilkarski (pozniej wielosekcyjny sportowy), zalozony we Lwowie wiosna 1904 pod nazwa Klub Gimnastyczno-Sportowy przy IV Gimnazjum we Lwowie przez uczniow IV Gimnazjum, dzialajacy do wybuchu II wojny swiatowej. Od 1907 do 1940 pod nazwa Lwowski Klub Sportowy Pogon Lwow. 
Po Lechii Lwow i Czarnych Lwow trzeci najstarszy zespol pilkarski utworzony przez Polakow na ziemiach polskich. Najlepszy i najbardziej utytuBowany polski klub sportowy okresu miedzywojennego (wielokrotny mistrz kraju w roznych dyscyplinach), ktorego sekcja pilkarska nigdy nie spadla z ekstraklasy. Wspolzalozyciel Zwiazku Polskiej Pilki Noznej (w 1911), a po odzyskaniu niepodleglosci Polskiego Zwiazku Pilki Noznej (w 1919) oraz Ligi Pilki Noznej (w 1926). 
W styczniu 2009 r., klub zostal reaktywowany przez Grzegorza Opalinskiego, polskiego konsula we Lwowie. Klub wynajmuje boisko od miejscowego ukrainskiego zespolu Dynamo, ale planuje sie wybudowac stadion "Orlik" dla polskiej mlodziezy lwowskiej. Mimo wieloletniej przerwy w uczestniczeniu w rozgrywkach polskiej ektraklasy klub zajmuje 27 miejsce w tabeli wszechczasow. 
We wrzesniu 1899 prace na stanowisku nauczyciela gimnastyki we lwowskim IV Gimnazjum podjal Eugeniusz Piasecki, zas juz w grudniu 1899 - probujac przekonac swych podopiecznych do coraz popularniejszej dyscypliny, jaka stawal sie angielski football - utworzyl w tej szkole pierwsze uczniowskie druzyny pilkarskie, ktore wiosna 1900 zaczely miedzy soba rozgrywac pierwsze mecze oraz turnieje. Z czasem wychowankowie Piaseckiego zapragneli rowniez konfrontowac swe umiejetnosci z mlodzieza zrzeszona w innych lwowskich organizacjach i 7 pazdziernika 1900, jako reprezentacja szkoly, podczas tzw. gymkhany - zorganizowanej przez Komitet Sportowy Lwowskiego Klubu Cyklistow i Towarzystwa Kolarzy na nalezacym do niego boisku - zremisowali z gospodarzami 1:1. Funkcjonowanie "luznych" zespolow uczniowskich stalo sie zaczatkiem dla powolania - Wiosna 1904 - regularnego klubu, ktory przyjal nazwe Klub Gimnastyczno-Sportowy przy IV Gimnazjum we Lwowie, zostajac zrzeszonym w ramach Towarzystwa Zabaw Ludu i Mlodziezy (w 1906 przemianowanym na Towarzystwo Zabaw Ruchowych - TZR). Jako barwy obrano kolory czerwony i niebieski. W maju 1907 podjeto decyzje o wyodrebnieniu sie ze struktur TZR i przybraniu nowej nazwy - Lwowski Klub Sportowy Pogon Lwow, co umozliwilo szybszy rozwoj klubu i rozszerzenie dzialalnosci, poprzez tworzenie nowych sekcji. Nazwe zaproponowaB Maksymilian Dudryk, a barwami staly sie kolory czerwony, niebieski i biaBy. Wowczas to glownym sponsorem i czlonkiem Zarzadu zostal Ludwik Kuchar - wlasciciel sieci kin w Galicji (m.in. "Pasazu" we Lwowie i "Wandy" w Krakowie). W latach 1907-1908 opracowano nowoczesny statut klubu, ktory potem stal sie pierwowzorem dla podobnych dokumentow wielu innych polskich klubow sportowych. 1907 przyjmowano, jako rok zalozenia klubu do czasu odzyskania przez Polske niepodleglosci, wiec w 1917 hucznie obchodzono 10 rocznice powstania. Klub przestal istniec wraz z wybuchem II wojny swiatowej, a po jej zakonczeniu wielu bylych czlonkow Pogoni trafilo na Gorny Slask. 21 maja 1945 odtworzono, bazujac czesciowo na dzialaczach i zawodnikach Pogoni, klub Polonie Bytom, nawiazujac do tradycji i barw lwowskiej Pogoni (barwami tez nawiazuje imienniczka ze Szczecina, Piast Gliwice i klub Odra z Opola). 
Budowe stadionu Pogoni kolo Parku Kilinskiego we Lwowie rozpoczeto z inicjatywy glownego sponsora klubu Ludwika Kuchara i uroczyscie oddano do uzytku 1 maja 1913. W inauguracyjnym spotkaniu rywalem gospodarzy byla Cracovia, a podczas owego meczu w barwach Pogoni zadebiutowal Waclaw Kuchar - pozniejsza legenda klubu i calego polskiego sportu. Od momentu powstania do 1938 obiekt zwyczajowo nazywano Stadionem za Rogatka Stryjska. 30 pazdziernika 1938 oficjalnie nadano mu imie Marszalka Polski Edwarda Smiglego-Rydza (Park sportowy imienia Marszalka Polski Edwarda Smiglego-Rydza). 
Przedwojenny adres: ul. Kilinskiego 43, Lwow 
Serdecznie pozdrawiam wszystkich Drohobyczan i zycze dalszych sukcesow.
Рейтинг: 8+ 0-
 
, 22:30 09 січня 2013 р.
 
Ясно, як в білий день, що наших молодих хлопчаків, потрібно підтримувати в даному виді спорту! Хочеться від душі подякувати і тренерам, які роблять добру справу для нашоі молоді! ДЯКУЮ! Стоіть хлопчина і тримає в руках паперову грамоту, лице радісне, бо знає, що йому вона дісталася не легко! І оця грамота, для нього, дорожча чим золото і гарантую, що він не раз на неі погляне і його лице освітиться посмішкою! Побільше треба залучати до спорта наших дітей.Це краще ніж курити по підвороттях і пити по закутках пиво! Бажаю ВАМ всім здоров*я, сили духа і ..сильного удару по м*ячу в ворота супротивника!
Рейтинг: 13+ 0-
 
Снайпер +, 22:34 09 січня 2013 р.
 
Pogon Lwow (oficjalna nazwa: Lwowski Klub Sportowy Pogon Lwow ) – nieistniejacy juz polski klub pilkarski (pozniej wielosekcyjny sportowy), zalozony we Lwowie wiosna 1904 pod nazwa Klub Gimnastyczno-Sportowy przy IV Gimnazjum we Lwowie przez uczniow IV Gimnazjum, dzialajacy do wybuchu II wojny swiatowej. Od 1907 do 1940 pod nazwa Lwowski Klub Sportowy Pogon Lwow. pozdrawiam 
Po Lechii Lwow i Czarnych Lwow trzeci najstarszy zespol pilkarski utworzony przez Polakow na ziemiach polskich. Najlepszy i najbardziej utytulowany polski klub sportowy okresu miedzywojennego (wielokrotny mistrz kraju w roznych dyscyplinach), ktorego sekcja pilkarska nigdy nie spadla z ekstraklasy. Wspolzalozyciel Zwiazku Polskiej Pilki Noznej (w 1911), a po odzyskaniu niepodleglosci Polskiego Zwiazku Pilki Noznej (w 1919) oraz Ligi Pilki Noznej (w 1926). 
We wrzesniu 1899 prace na stanowisku nauczyciela gimnastyki we lwowskim IV Gimnazjum podjal Eugeniusz Piasecki, zas juz w grudniu 1899 - probujac przekonac swych podopiecznych do coraz popularniejszej dyscypliny, jaka stawal sie angielski football - utworzyl w tej szkole pierwsze uczniowskie druzyny pilkarskie, ktore wiosna 1900 zaczely miedzy soba rozgrywac pierwsze mecze oraz turnieje. Z czasem wychowankowie Piaseckiego zapragneli rowniez konfrontowac swe umiejetnosci z mlodzieza zrzeszona w innych lwowskich organizacjach i 7 pazdziernika 1900, jako reprezentacja szkoly, podczas tzw. gymkhany - zorganizowanej przez Komitet Sportowy Lwowskiego Klubu Cyklistow i Towarzystwa Kolarzy na nalezacym do niego boisku - zremisowali z gospodarzami 1:1. Funkcjonowanie "luznych" zespolow uczniowskich stalo sie zaczatkiem dla powolania - Wiosna 1904 - regularnego klubu, ktory przyjal nazwe Klub Gimnastyczno-Sportowy przy IV Gimnazjum we Lwowie, zostajac zrzeszonym w ramach Towarzystwa Zabaw Ludu i Mlodziezy (w 1906 przemianowanym na Towarzystwo Zabaw Ruchowych - TZR). Jako barwy obrano kolory czerwony i niebieski. W maju 1907 podjeto decyzje o wyodrebnieniu sie ze struktur TZR i przybraniu nowej nazwy - Lwowski Klub Sportowy Pogon Lwow, co umozliwilo szybszy rozwoj klubu i rozszerzenie dzialalnosci, poprzez tworzenie nowych sekcji. Nazwe zaproponowal Maksymilian Dudryk, a barwami staly sie kolory czerwony, niebieski i bialy. Wowczas to glownym sponsorem i czlonkiem Zarzadu zostaB Ludwik Kuchar - wlasciciel sieci kin w Galicji (m.in. "Pasazu" we Lwowie i "Wandy" w Krakowie). W latach 1907-1908 opracowano nowoczesny statut klubu, ktory potem stal sie pierwowzorem dla podobnych dokumentow wielu innych polskich klubow sportowych. 1907 przyjmowano, jako rok zalozenia klubu do czasu odzyskania przez Polske niepodleglosci, wiec w 1917 hucznie obchodzono 10 rocznice powstania. Klub przestal istniec wraz z wybuchem II wojny swiatowej, a po jej zakonczeniu wielu bylych czlonkow Pogoni trafilo na Gorny Slask. 21 maja 1945 odtworzono, bazujac czesciowo na dzialaczach i zawodnikach Pogoni, klub Polonie Bytom, nawiazujac do tradycji i barw lwowskiej Pogoni (barwami tez nawiazuje imienniczka ze Szczecina, Piast Gliwice i klub Odra z Opola). 
Budowe stadionu Pogoni kolo Parku Kilinskiego we Lwowie rozpoczeto z inicjatywy glownego sponsora klubu Ludwika Kuchara i uroczyscie oddano do uzytku 1 maja 1913. W inauguracyjnym spotkaniu rywalem gospodarzy byBa Cracovia, a podczas owego meczu w barwach Pogoni zadebiutowal Waclaw Kuchar - pozniejsza legenda klubu i calego polskiego sportu. Od momentu powstania do 1938 obiekt zwyczajowo nazywano Stadionem za Rogatka Stryjska. 30 pazdziernika 1938 oficjalnie nadano mu imie Marszalka Polski Edwarda Smiglego-Rydza (Park sportowy imienia Marszalka Polski Edwarda Smiglego-Rydza). 
Przedwojenny adres: ul. Kilinskiego 43, Lwow 
Pojemnosc: 10 000 miejsc
Рейтинг: 9+ 0-
 
, 23:03 09 січня 2013 р.
 
В наш час, коли більшість дітей сидить перед комп"ютерами, коли підлітки живуть у віртуальному світі, заняття спортом мають колосальне значення. Адже задатки та обдарованість дітей розкриваються лише тоді, коли вони мають можливість постійно займатись улюбленою справою за своїм вибором. Футбол обєдную дітей, знайомить їх між собою, зміцнює характер, здоров"я, розвиває почуття колективізму. Я вважаю, що тренери роблять велику справу, залучаючи до занять ще й дітей з навколишніх сіл. Хто зна, можливо, через деякий час, світові газети напишуть про досягнення наших земляків - футболістів. Бажаю тренерам і юним спортсменам доброго здоров"я і підкорення нових висот у великомі футболі.
Рейтинг: 7+ 0-
 
, 16:58 10 січня 2013 р.
 
дорогі читачі хай кожен тренер цього клубу покаже свій диплом І пан когут теж! ?
Рейтинг: 3+ -11-
 
1111, 19:25 10 січня 2013 р.
 
Спростування 
 
У реченні "Окрім діючого ФК "Галичина" Дрогобич тепер гідно представляє й дитяча команда ДЮФК "Дрогобич" було пропущено слово, а тому його слід читати так: "Окрім діючого раніше ФК "Галичина" Дрогобич тепер гідно представляє дитяча команда ДЮФК "Дрогобич". Дякую за уважність читачів. Критичне зауваження є слушним. З джерел, що заслуговують на довіру, стало відомо, що з уст перших осіб міста прозвучало запевнення про виділення коштів на реанімування цього року футбольного клубу в Дрогобичі. Хочеться вірити, що слова з ділом не розійдуться.
Рейтинг: 3+ -2-
 
Юрій Федчак, 19:28 10 січня 2013 р.
 
Юрій Федчак, 19:28 10 січня 2013 р. Приятно, что Вы нормально отнеслись к критике.Но не верьте обещаниям в реанимации ФК "Галичина".Если я ошибаюсь, тогда где будет играть эта команда. 
1111, 19:25 10 січня 2013 р. Уважаемый самый первый(1111), а Вы не хотите поинтересоваться дипломами наших ратушных.Вот к примеру человек с дипломом музыковеда, работает в Институте развития города им.Лузецкого.Делает он это за бюджетные(народные) денежки.А для тренеров ДЮФК примером должны служить тренера СК Еней, которые без дипломов дают фору иным дипломированным по всей Украине.
Рейтинг: 9+ -2-
 
вже не маскаль, 20:24 10 січня 2013 р.
 
А в тренерів ДЮСШ які дипломи? Вони багато кого навчили ігри в футбол? Які здобутки ДЮСШ по футболу за останні роки? - Нульові! Бо ті , так би мовити, тренера тільки п"ють. На дітей їм начхати. Прийшла дитина- добре, а не прийшла- ще краще. Кинули дітям м"яч, а самі в підсобку пішли .Це тренування? За що їм платять зарплату, та й як допускають до дітей керівництво ДЮСШ- то велике питання. Цим літом був скандал після поїздки в Словенію. Наші діти опозорилися страшенно. Рахунки матчів були майже баскетбольні! І це після 4 років занять з дітьми. Деякі батьки збиралися навіть в прокуратуру заяву подавати стосовно фактів крадіжок, побиття, знущання в команді . І це в чужій країні сталося при п"яних тренерах!  
Тепер моя дитина вміє те, що навіть той тренер з ДЮСШ не зможе повторити. Є з чим порівняти і нам, батькам. Бо ми бачили тренування в ДЮСШ і тепер в ДЮФК. Тренер ДЮФК вміє і взмозі показати сам всі вправи . А як тренер володіє м"ячем! Діти в захваті. Є сувора дисципліна, нема дідовщини. Ми спокійно відправляємо дитину на тренування, бо довіряємо повністю тренерам.  
А папірчики нічого не варті без знань, навиків та бажання навчити дітей. 
Крім того, мій чоловік знає цих тренерів ще з дитинства. В молоді роки , що Когут, що Шевцов визнавалися дуже гарними футболістами. Когут, якщо не помиляюся, навчався в спортінтернаті та інфізі. Наші діти їздили з ним в УФК і познайомилися з його тренером. Той дуже тепло прийняв усіх та гарно відзивався про свого вихованця.  
А де грав Дмитро Круп"як?
Рейтинг: 7+ -1-
 
до 1111, 20:32 10 січня 2013 р.
 
А тренера ДЮФК , доречі, в дружніх відносинах з тренерами "Енею". І , навіть, казали нам, що в своїй роботі по організації клубу радилися з енеївцями та перенімали їх досвід. Так що в нашому Дрогобичі з"являються дійсно зацікавлені в розвитку спорту серед дітей люди. І це дуже тішить . Успіхів їм та перемог!
Рейтинг: 8+ 0-
 
до "вже не маскаля", 20:39 10 січня 2013 р.
 
А чи розвивається у Дрогобичі бачскетбол, зокрема, дитячо-юнацький? Де саме тренуються?
Рейтинг: 3+ -2-
 
Вболівальники, 21:24 10 січня 2013 р.
 
В Дрогобичі наразі літрбол добре розвинутий і продовжує розвиватись. У тому числі й дитячо-юнацький. Давно вже можна було заявити потужну команду в чемпіонат України. Не потрібно витрачати кошти на екіпіровку, та й тренуватись можна цілий рік і будь-де.
Рейтинг: 5+ 0-
 
учасник змагань, 12:07 11 січня 2013 р.
 
Так, звичайно, якщо розвинений літрбол- то в горловину від пляшки ані один м"яч не потрапить. А де саме так ативно розвинений літрбол? Щодо висиджування дітей за комп"ютерами- а куди їм подітися: йти грати в літрбооооол! Деякі так активно літрболять за короткий час тусування, вільний від комп"ютерів, що аж йой! Встигай лише рахувати, куди ж вони пропивають закордонні кошти, отримувані від батьків-матерів- самі ж ані дмух!
Рейтинг: 2+ -2-
 
Учаснику, 14:41 11 січня 2013 р.
 
Де розвинутий літрбол? Завітайте, наприклад, в "респектабельний" гадюшник під назвою "шосе". Мама в Італії миє туалети і старі дупи, висилає дитині єврики, а недороблені мажоринята-дибілята п'ють коктейлі і віскаріки по 70 грн. за 50 грам. Або економ-варіант - "підерка". В цьому підвалі взагалі дитячий садок. 20-22 роки - це пенсіонери вже рахуються.
Рейтинг: 8+ -1-
 
учасник і очевидець, 15:19 11 січня 2013 р.
 
Да так пишуть як ДРІМТІМ. 
А нічо що за то всьо діти платять гроші? 
Кожний виїзд, кожний турнір, по 20-50 грн. + 100 грн в місяць 
А обіцянки були інші.
Рейтинг: 0+ -6-
 
, 17:58 12 січня 2013 р.
 
ДЮФК не ДЮСШ, який на держ.бюджеті. Але й там , якщо ви не знаєте, кожний виїзд та турнір оплачується дітьми. Оплачуються участь в змаганнях, дорога та екіпіровка спортсменами усіх видів спорту. За рахунок дітей існують танцювальні гуртки та ін.. Нажаль зараз такий час, що державі начхати на розвиток дітей. То що, позакривати всі секції та гуртки?!  
Ми платимо в ДЮФК тільки за поїздку на ігри. Кожний місяць ми платимо 100грн доброчинних внесків. Але деякі діти платять і набагато менше, або й взагалі нічого. Все залежить від сімейних обставин дітей. В "Енеї" доречі все так само. 
Ці гроші йдуть на клуб, а не тренерам.  
А може ви, Арсене, станете спонсором нашим дітям?Чи оплатите транспортні розходи? Чи купите фарбу на спортзал , чи на розмітку полів і т.п..? Всі батьки скажуть вам "Дякую"!
Рейтинг: 7+ 0-
 
Арсену, 18:52 12 січня 2013 р.
 
Не прикривайтесь Енеївцями. Ніколи в житті не чув, щоб Вони обгаджували когось. Хлопці. Не з цьго починаєте.
Рейтинг: 2+ -5-
 
Спортсмен, 17:23 13 січня 2013 р.
 
Шановна громадо! Критика -це дуже великий плюс для нас всіх, і добре що знаходяться такі люди які читають нашу газету і дають коментарі. Хтось в кращу сторону, а хтось в гіршу, але давайте не будемо забувати одне: якби не ці люди, (хтось говорить що мають дипломи хтось говорить що ні) але якби там не було вони є дуже великі люди. Перш завсе тим, що вони стараються підняти футбол в місті Дрогобичі. В даний момент в місті Дрогобичі не існує жодного нормального стадіону а це є повний провал, і треба критикувати не тренерів а владу Дрогобицьку яка допустила до цього жаху, і давайте будемо щирими і відвертими і не будемо заважати тим хлопцям які роблять добру справу як "ФУТБОЛ" і нехай їм Господь Бог допоманає!
Рейтинг: 9+ 0-
 
Боднар Ігор, 17:28 13 січня 2013 р.
 
По-перше: наскільки я зрозумів, ніхто з тренерів ДЮФК ще не коментував статтю, тому не зрозумілі ваші претензії до них. 
По-друге, написано було батьками про те, що тренера клубів товаришують. Що в цьому поганого? Повинні були ворогувати?  
По-третє: батьки мають право критикувати , тому що в руках тренерів долі їхніх дітей. І правда, як би вона очі комусь не колола, є правдою, а не обгажуванням. Не потрібно батькам, грубо кажучи, затикати рот.
Рейтинг: 4+ 0-
 
спортсмену, 10:12 14 січня 2013 р.
 
А про "Еней" я згадував, пишучи про внески, які сплачують діти. Мій племінник займається в "Енеї", моїх друзів син теж ходить туди. І кожний місяць платять. Ні в кого з батьків жодного нарікання на це не було. Бо всі розуміють ве. По тому самому принципу платимо і ми. Ясно, що грошей лишніх в хаті не буває. Але краще дати гроші на здоров"я і розвиток дитини, ніж витратити на пиво та сигарети. 
Дай Бог, щоб колись усі секції та гуртки стали для дітей безкоштовними, але добре профінансовані хоча б державою.) 
Але, наразі , це утопія(((
Рейтинг: 5+ 0-
 
спортсмену, 10:23 14 січня 2013 р.
 
Эээ...  
Вы знаете, а ведь кружки и секции были когда-то полностью финансированы. И было их великое множество. Раньше. В СССР.  
Теперь наслаждайтесь независимостью от хороших дорог, уличного освещения, бесплатной медицины и образования и от спортивных секций тоже.
Рейтинг: 4+ -1-
 
Малкольм Икс, 10:27 14 січня 2013 р.
 
маю знайомого з дитячих - юнацьких років- він мені розповідав про підтримку футбольної команди- зараз перечитую і бачу- Молодці! Микола Йосипович - дякую Тобі брате. Дай Боже здоровля!
Рейтинг: 2+ 0-
 
дзенЯ, 14:30 14 січня 2013 р.
 
А хто то Микола Йосипович?
Рейтинг: 4+ 0-
 
Дзені, 16:48 14 січня 2013 р.
 
Це все блеф!
Рейтинг: 0+ -5-
 
uzer, 23:08 14 січня 2013 р.
 
Юзер, для таких "патріотів" все блеф- І футбол, і Дрогобич, і Україна. Реальність то папірчики з дядечко Семом. ото б не патякали з-за кордону, а приїхали і робили б щось в Україні.
Рейтинг: 5+ 0-
 
українець, 15:53 15 січня 2013 р.
 
п.Когут, удачі вам та вашому клубу. Чув від товариша про ваші тренування.Та й коментарі батьків читаю. Розвивайтеся, щоб було куди вести дітей. 
А нападають на клуб точно представники ДЮСШ. Не смішіть людей. Дрогобич місто мале і всі всіх знають.  
Дюфк не звертайте увагу на тих лузерів. Ще раз удачі!
Рейтинг: 9+ 0-
 
українець, 16:03 15 січня 2013 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2025 Дрогобич Інфо → (сайт працює 6106 днів)