Новий рік без газу?

Надрукувати
Новини
02.01.2009
Верховна РадаТакі ми вже суверенні та незалежні, що нам навіть російського газу не треба. Будемо грітися патріотизмом, спогадами про Мазепу, голодомор та Бандеру - саме цим речам наша влада надає набагато більше уваги, ніж організації постачання газу в Україну.

Ще раз усіх з Новим Роком! І подарунок: 1 січня припинено поставку газу з Росії. Бо ніяк не зійшлися в ціні. Коли нам пропонували по 250$ за тис. м3, наші хотіли по 200. Тепер мають вже по 418$. За прогнозами, українські резерви закінчаться через 15 днів.

Цілували раніше дядька Сема в біле гузно, тепер цілують в чорне - та тільки від цього газ не з’явиться. А з Росією взагалі виходять суцільні парадокси - офіційно ця держава наш стратегічний, економічний і т.п. партнер; і також офіційно обвинувачується в усіх гріхах і бідах. Видно, по черзі переважають здоровий глузд і вплив США.

Зазвичай у державі при владі мають бути найкращі і найрозумніші люди, які можуть гідно керувати нею. Та лише не у нас, і не зараз: у нас яка влада, такий і електорат.

А все тому, що у керівництві країни переважає міщанство та хуторянство - віднедавна, років 3-4 тому. Пояснення: міщанин - людина з обмеженими дрібновласницькими інтересами і вузьким кругозором; обиватель; хуторянин - людина з обмеженими дрібновласницькими інтересами й вузьким світоглядом.  Що, по суті, одне і те саме.

Знову про газ: не бачити нам його за зниженими цінами і поготів. Бо наші нацики здоровий глузд втратили надовго. Ось у Львові знов збираються йти пікетувати російське консультво. Вертеп імені Бандери, чи тому подібним чином. Відтепер усім про це розтрубили - і владні структури навіть не спробують заборонити.

І ще одне припущення - у НАТО Україну приймуть, коли загальний середній рівень інтелекту у нас опуститься до американського - а отже, це буде зовсім скоро, якщо у верхах не буде змін.


Переглядів: 5268

Коментарі (13)
 
мда...є прислівя Добре телятко двох маток ссе! як українські можновладці так і хуторяни ну ніяк не можуть оце второпати і далі гавкають на Росію як слон на моську... 
...догавкались... 
...зараз Путін повиганяє з терен Росії усіх тюменських заробітчан, гастаргайтерів і в України на декілька позицій зросте безробіття, газ виросте в 2 рази, ціни так само а кучка нездорових друздом підуть пікетувати Російске консульство?вже наобзивалися, накричалися "геть москалів" - тепер маємо газ по евроцінах, жорский фейсконторль, візи і тд і тп...є ще одне прислвя - Краще поганий мир ніж війна! ОСОБЛИВО З СУСІДОМ..ЕТНОСУСІДОМ..
Рейтинг: 5+ 0-
 
tt, 13:35 06 січня 2009 р.
 
Категорично підтримую!
Рейтинг: 0+ -2-
 
Адміністратор, 20:04 07 січня 2009 р.
 
Також 100-відсотково підтримую!
Рейтинг: 0+ -8-
 
я, 21:05 07 січня 2009 р.
 
Догралися, Бездарі. От тепер ідіть і кричіть - горло від холоду захрипне ! А скоро, стадо безголове, на роботу, а потім, можливо, в холодну хату. Не дай Бог захворіти, на лікарню не надійтесь - там з вас здеруть шкуру як потрібно. Негідний уряд і негідний народ не заслуговують на людське ставлення і існування.
Рейтинг: 0+ -6-
 
Ігор., 22:52 07 січня 2009 р.
 
ГОВОРЯТЬ ЖЕ, ЩО ЗЛОДІЇВ ВСІХ ДО ЦЮПИ, ТО З КОГО ПОЧИПАТИ? (В ТЕМУ ГАЗУ). :cry
Рейтинг: 0+ -2-
 
Щебетуха, 14:23 08 січня 2009 р.
 
назад в камянии вік
Рейтинг: 0+ 0-
 
макс, 16:39 08 січня 2009 р.
 
Москалі закрили газ,  
щоб замерзли п***ки в нас. 
Не ведіться ви на це,  
бо зігріє нас сальце,  
шинка, м'ясо і ковбаси 
і різдвяні прибамбаси. 
В д**і бачили Газпром,  
всіх вітаємо з Різдвом!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Олюсик, 18:30 08 січня 2009 р.
 
будемо їсти горох(в тему газу) :grin
Рейтинг: 0+ -3-
 
щебетуха, 14:15 09 січня 2009 р.
 
Та не треба їсти горох. Вже й так наїлися стільки, що смердить від нас на всю планету та навіть за її межами. Питання з газом можна розв\'язати слідуючим чином. Оскільки купляли газ по 175$, а продавали своїм же людям по 350$ і не копійки не заплатили Росії грошима, а тільки кредитами, то стає ясно, що всі наші в вами гроші були вкрадені. Так от, тепер треба погодитись з російською ціною в 450-470$, а нам, споживачам лишити стару минулорічну ціну, або, навіть, і знизити, щоб людей не злити і політики заробили собі бали на президентські вибори. А різницю мають виплатити ті, хто вкрав. І самі вони, злодійські можновладці, мають між собою вирішити це питання. Таке зчинити зі своїм народом !
Рейтинг: 0+ -3-
 
Ігор, 13:15 12 січня 2009 р.
 
Ігор -пропозиція закидувати цілі статті!
Рейтинг: 3+ 0-
 
макс, 16:32 12 січня 2009 р.
 
На превеликий жаль, Ігор, це не буде реальністю! Ці злодії не мають ні совісті, ні стиду. І Закону на них немає, бо вони і пишуть їх.І цей кричущий факт обкрадання власного народу, декларуючи при цьому чистоту своїх рук, не перший і не останній!
Рейтинг: 0+ -6-
 
я, 20:58 12 січня 2009 р.
 
найгірша форма управління-демократія:точка зору більшості має право на втілення, а меншість нехай почекає.Як правило, більшість людей є дурні.От і маємо дурну владу, бо який народ така і влада. 
Згідний з тим, що у того, хто продавав нам газ з подвійним тарифом, нехай і зараз розплачується(але це із області фантастики).
Рейтинг: 0+ -7-
 
, 10:16 14 січня 2009 р.
 
Шановний пане "я". Ви, і ще людина з ніком "Ігор" наче читаєте мої думки деколи. 
 
Абсолютно згідний про обмежену більшість!
Рейтинг: 10+ 0-
 
Адміністратор, 10:36 14 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)