Безмежна влада міліції?

Надрукувати
Плітки
09.01.2009
МіліціяЩодня на вулицях нашого міста найбільше "безпрєдєлу" чинять саме люди в погонах, яким не допомагають ні гроші, ні благословення. Найчастіше ми цього не бачимо і не знаємо. Але не вчора.

По одній з численних небагатолюдних вулиць Дрогобича прямувало двоє юнаків, які раптом були зупинені молодиком, що стояв біля машини (напевно своєї). Зупинені по його надуманій причині - і без жодних пояснень.

Третій юнак, що саме нагодився на місце пригоди, почувши повчання та зауваження в сторону своїх друзів, вирішив дізнатися, з ким мають справу - і моментально отримав під ніс розкрите посвідчення, яке, щоправда, одразу ж було сховано.

Посада та ім’я також були названі, але такою скороговоркою, що не те що запам’ятати, а й почути було неможливо.

Виявилося, що великим повчальником молоді (хоча сам старший на декілька років) був командир взводу чогось-там (можливо ППС).

На справедливу відповідь третього з юнаків, що командир взводу має слідкувати за порядком на дорозі, і не має законного і морального права ставити будь-які претензії до перехожих, міліціянт почав погрожувати неприємностями зі сторони колег з інших структур і одразу ж почав дзвонити до них.

Висловивши припущення, що через таких як цей жлоб і не любить народ міліцію, юнаки благополучно ретирувалися за кут найближчого будинку і були такі. Міліціянт не став переслідувати - бракувало все-таки мужності відійти від своєї машини.

Варто відмітити, що прецедент відбувався серед білого дня - адже затемна такі ось командири сидять по глибоких норах, а якщо ходять по вулицях, то лише зграями.

І це треба було бачити - як тішився владою і своїми можливостями молодий міліціянт. Адже посвідчення для цього невдахи - це єдиний шанс довести усім свою силу.

Без сумніву, що такі як цей "правоохоронець" ніколи не мали друзів, не користувалися авторитетом у товаришів, успіхом у дівчат і не гуляли ночами, боячись хуліганами. Тому і йде в міліцію всілякий непотріб, щоб потім на невинних людях зігнати злість.


Переглядів: 5149

Коментарі (7)
 
Чого ви причепилися до якогось там "мента"? 
"ВЕРХИ" мільонами гребуть, а "НИЗИ" їсти хочуть !
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 14:16 09 січня 2009 р.
 
Усе на світі починається з малого. 
 
З такого ось ніякого "мєнта" і починається ієрарахія влади. Тому треба якраз і з "низів" починати.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 14:30 09 січня 2009 р.
 
Ви подвітся хто в нас в мєнтурі працює-"бидло" з горів поспускалось і дорвалось до влади а мозку в них взагалі немає.
Рейтинг: 10+ 0-
 
Саша, 22:45 09 січня 2009 р.
 
Згоден з Адміністратором. Тому що, хоч риба і гниє з голови, але чистити її починають з хвоста
Рейтинг: 3+ 0-
 
, 06:35 06 березня 2009 р.
 
"Старий Новий Рік. Близиться північ. Центр міста, площа Ринок. Молодь гуляє, чекає півночі. Юнаків цього разу було п’ятеро, всі в стані легкого алкогольного сп’яніння. Штовхаються, відпочивають енергійно, нікого не чіпають" 
Кожний раз, коли перечитую цю фразу мене шлях трафляє!
Рейтинг: 4+ 0-
 
, 02:23 17 березня 2009 р.
 
А чому ви думаєте, що всі менти такі гади.Зустріли одного чи двох і робите висновки! А скільки таких, що працюють днями і ночами, ловлять насильників, наркоманів, та інших мерзотників! А ви їх всіх охрестили "бидло"! Подивіться кожен на себе чи всі такі ідеальні, чи всі такі правильні.Ніби тільки серед ментів є такі покидьки.Та ви озерніться скільки таких...І серед лікарів, і серед чиновників, і серед інших професій. 
А щодо того що в ментів "мозгів немає", то нехай автор буде вдячний Богові, що з ним нічого не трапилося, бо всяке в житті може статися і ще може чимось той мент йому і допоможе, і врятує .Будьмо людьми, і тоді до нас будуть по-людськи ставитися!
Рейтинг: 0+ 0-
 
, 13:43 18 березня 2009 р.
 
Багато скарг на роботу патрульно-постової служби Дрогобицького МВ ГУМВСУ. 
Про всі факти телефонуйте 8-068-505-44-66
Рейтинг: 0+ -2-
 
, 18:53 27 березня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)