Сміття на вагу золота

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
Написав(ла) maydan.drohobych.net   
16.01.2009
ЗемляШвидко плата за сміття не буде входити у склад квартплати, а оплачуватиметься на рахунок комунального підприємства "Комбінат міського господарства" - тобто, навіть зі сміття робитимуться гроші.

Рішення про це ще не прийнято у міській раді, проте мешканці приватного сектора уже отримують рахунки за вивіз сміття від цього підприємства.

Дійсно, сміттєвоз їздить. Але надзвичайно дивним чином - у районі вул. 22 Січня та Стуса з’являється кожного четверга о 14.00. Це час, коли всі добрі люди або на роботі, або на навчанні.

А залишити сміття напризволяще, навіть у відповідних кульках, поки що не зовсім реально - через голодних безпритульних собак на вулицях.

З деякими поправками така система повинна себе виправдати. Мешканці отримуватимуть послуги вивезення сміття вчасно, а підприємство зможе стягнути оплату через суд.

Та є і друга сторона медалі - дане комунальне підприємство у місті буде монополістом. Без конкурентів і встановлених стандартів ніхто не заборонить їм піднімати ціни на свої послуги - і дуже скоро сміття може стати "золотим".
Переглядів: 4749

Ваш коментар буде першим
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)