Бюджет не для всіх

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
19.01.2009
РатушаОсь і прийняли міський бюджет кілька днів тому (15 січня 2009 року). Відзначається навіть, що цього року бюджет є "соціальним" - через те, що основні виплати підуть на зарплатню бюджетників і вирішення соціальних проблем. Однак недоліки переважають, як завжди.

Для прикладу, зменшили і так мізерні видатки для відділу туризму, сім’ї та молоді виконавчого комітету Дрогобицької міської ради - лише 30 тис грн.

Кількість заходів зменшувати не будуть - куди вже далі. Зменшуватимуть і так мізерні призи - скоро дітям обгортки від цукерок даруватимуть.

Ми колись писали в одній з публікацій, що у нашому "славному" Дрогобичі проводять переважно лише ті заходи, які кимось фінансуються. Це всі свята та акції, присвячені Бруно Шульцу, церковні та релігійні свята (пам’ятаєте перенесений День міста?) і державні та національні.

Про державні та нацсвята окрема розмова. Чим ще вислужитися перед сучасною ультраправою владою нашим можновладцям, крім виспівування панегіриків Бандері, звинуваченні Росії у геноциді і тому подібним чином?

Далі з бюджету виділено "аж" 40 тис грн відділу спорту та фізичної культури. Звісно, навіщо ж розвивати спорт? "Ми" ж дивимось на Америку - а там бути тупим та товстозадим є нормою.

Такі ось цифри, при обсягу доходів у бюджеті майже 210 мільйонів гривень! На дозвілля, спорт виділено крихти зі столу міської ради. А у фонд розвитку міста - більше 26 мільйонів гривень.

Правда, невідомо одне - що "вони" розвивати будуть? Власні кишені, животи, автомобілі, будинки? Бо у цей фонд кошти виділяються щороку, а видно лише площу та ратушу. Навіть центр обідраний та жалюгідний, не кажучи вже про околиці міста.
Переглядів: 4527

Коментарі (3)
 
даите силку на міськіи бюджет м.Дрогобича.щоб можна було подивитись на циферкі
Рейтинг: 4+ 0-
 
макс, 15:16 19 січня 2009 р.
 
але вони там крадуть, я не знаю ні доходової частини ні видатків конкретних, хіба загальні цифри :(
Рейтинг: 0+ -1-
 
андрій, 17:58 20 січня 2009 р.
 
гроші є і будуть.А для кого? Згадайте, як дарували золоті хрестики до дня миколая в міській раді всім , що були біля корита... :grin
Рейтинг: 6+ 0-
 
щебетуха, 13:44 22 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)