Ми ще попрацюємо

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
21.01.2009
ДАКЖиття як зебра - чорні та білі смуги. Особливо життя великих підприємств, які у Дрогобичі приносять 60% прибутку в міський бюджет. Наразі відновлюють свою роботу НПК "Галичина" і долотний завод.

Ці підприємства не лише приносять у міський бюджет 60% всіх доходів, а й дають роботу багатьом людям - не лише з Дрогобича. До трьох основних підприємств міста відноситься також автокрановий завод, який поки що не починає роботу.

Нагадаємо, що нафтопереробний завод призупинив роботу місяць назад через те, що у нафті для переробки був надлишковий вміст сірки. Зараз використовується українська нафта, якої однак є надто мало для задіяння усіх виробничих можливостей заводу. Та й попит не той.

Долотний завод не працював з 1 листопада 2008 року. Аж тепер відновив свою роботу - також не повністю. Що й казати, не кризою єдиною...

Далі не працює автокрановий завод - але маємо втішні прогнози. Запуск заводу планується з 2 лютого - щоб лише все вдалося.

Як промислове місто, Дрогобич зовсім себе не виправдовує. Або люди не хочуть працювати, або їм не дають цього робити. Швидше за все, другий варіат. Кому ж потрібен промисловий центр на периферії?

Сумно, та і на простої цих великих промислових підприємств окремі люди непогано нажилися.
Переглядів: 5158

Коментарі (3)
 
Я не розумію думки що Дрогобич себе не оправдовує як промислове місто. Автор очевидно розуміє, що успішна господарська діяльність будь-якого підприємства у першу чергу залежить від макро і мікрочинників. Основіні з яких попростіше кажучи це рівень менеджменту і кон'юнктура ринку. До чого тут географія.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Роман, 10:34 23 січня 2009 р.
 
Мається на увазі, що "комусь" не зовсім потрібне Дрогобич як промисловий центр, хоч наші підприємства мають значний потенціал.
Рейтинг: 0+ -5-
 
Адміністратор, 12:00 23 січня 2009 р.
 
для приклада. на територіи Укріни на початку 90 років працювало два профільних заводи з виробництва лако-масляних фарб Дніпропетровськіи завод ... і наш Галлак.Галлак купити тіж дніпропетровці все обладня і установкі перевезли на свіи завод і решту кінули під нож -на металалом.суть?в Украіні один монополіст з виробництва фарб, + устаткування, +вартість металолому, +вартість землі, +послаблення регірну в цілому.То що в Союзі будувалось 5 років і приносило прибуток області протягом 30 років рзікрали за 2-3 місяца.тепер сильні економісти скажіть в якому підручнику по економіці описано такіи метод управління, а в житті е
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 14:49 23 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)