А що з Дрогобичем?

Надрукувати
Плітки
23.01.2009
ДрогобичНіби все як завжди, все по-старому. Проте у місті зовсім не проста ситуація. З-поміж міст Заходу наше не є виключенням - і проблеми України нас також не обминають.

Добре, що у нас нема такого засилля нациків, як у Львові. Там їх реально вистачає - всілякі "свободи", "волі", "українські", "національні" та "народні" партії.

Але й у нас піднімають голову ті, кого проющенківці називають "справжніми синами України". Погодитися не можна - адже Україна поки що не штат Америки. Хоча... залиште Ющенка на другий термін і все ще буде попереду.

У нас і своїх вистачає. "Меморандум", КУН і тому подібний ультраправий непотріб - але хтось же за ними стоїть? З кожним заходом до квазісвята правих спостерігаємо кілька стареньких ветеранів і натовп вгодованих ситих "юних бандерівців" - до чого це приведе?

Ті, хто зараз вже вважають себе ідейними правими українцями, майже не знають про фашистську нагороду Шухевича і переговори з німцями Бандери. Через років 10 (якщо нічого не зміниться) вони так само возвеличуватимуть Гітлера і Муссоліні.

То ж не варто думати, що націоналістичний напрям розвитку міста і країни в цілому - найбільш вірний. Давно вже нема тих, кого називають "москалі" - а ми все глибше опускаємося. Можливо, не вони були винуваті?  А ті, хто найбільше кричить про свободу і незалежність, а має на увазі свою кишеню?
Переглядів: 5586

Коментарі (28)
 
адмін за таке по думки ти наживеш багато ворогів з ратуші.чи ти незнаеш що там половина тих хто проповідуе націоналізм хоча самі в то не вірить.вони готові ескімосам продатись а на чолі трузуб
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 22:44 23 січня 2009 р.
 
Поговори з юними "нациками"і побачиш, шо в них 30% руских слів, вже на західній Україні говорять суржиком, через тб, радіо, тої України ше 3 області лишилось.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Андрій, 14:17 24 січня 2009 р.
 
Не розумію адміна"штат Америки", то маразм, так бабки в Одесі говорять. :upset
Рейтинг: 0+ -3-
 
Андрій, 14:20 24 січня 2009 р.
 
Тут не про мову йдеться, а про схиблені переконання.  
Та й бабки можуть бути правими - зрозумієте, якщо досі не зрозуміли.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Адміністратор, 10:53 25 січня 2009 р.
 
З даного тексту аж смердить українофобством 
Зрозуміло чиє це замовлення - витріть слину!
Рейтинг: 0+ -1-
 
Дядько, 12:02 25 січня 2009 р.
 
Коли виціловують дупу Америці, або захлинаючись співають "Слава" фашистським посіпакам, то це так має бути? 
Коли неонацисти і шовіністи називають себе щирими українцями - це також добре? 
 
А коли ми називаємо речі своїми іменами, то це вже замовлення? Якщо назвати нациста нацистом, і засудити ультраправість - це вже українофобством? 
 
Дядьку, про таких міщан, як Ви, ми також уже писали.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Адміністратор, 12:12 25 січня 2009 р.
 
Ті люди вмирали по Сибірах, не за лєніна і гітлєра, а за то шоб я сьогодні відчував себе Українцем, а не хохлом.В мене родичі були в УПА і депортовані в тайгу(може вони страждали за фюрера).Чи може перетворим ту країну на Білорусь, там все просто?
Рейтинг: 1+ 0-
 
Андрій, 13:41 25 січня 2009 р.
 
Я теж не поважаю бандитів і непотріб з ратуші, але не тому , шо вони співають панегірики ОУН, а тому шо не достойні того робити.Поздоровленя адміну
Рейтинг: 0+ -1-
 
Андрій, 13:44 25 січня 2009 р.
 
У кожній організації (ОУН-УПА не виняток) лише малий процент людей ідейних, дійсно відданих своїй справі - ось що хочемо пояснити. 
І маю на увазі, що зараз не відсіюють полову від зерна, а співають хвалу усім підряд - так само засуджуючи все без винятку радянське.  
Саме це найстрашніше - така сліпа категоричність. 
 
А щодо нашої ратуші... Вони якщо і співають, то роблять це "для годиться". Одним словом, безглуздо.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Адміністратор, 13:53 25 січня 2009 р.
 
да адмін явно недолюблюе америкрсів
Рейтинг: 0+ -5-
 
макс, 14:15 25 січня 2009 р.
 
за все що ми маеш дякуите Союзу.за 19 років незалежносты нічого нового не створили крім автомобіль ТАврія нова і ГОрівка Хортиця.
Рейтинг: 0+ -1-
 
макс, 14:19 25 січня 2009 р.
 
Мак 5 балів!  
Але горівка супер! А ще кілька тіпа кризисів і наша Таврія Нова буде сама крута тачка у Європі...
Рейтинг: 4+ 0-
 
Проходящий, 09:55 26 січня 2009 р.
 
Ну я бачу визначились тепер із тими хто винен в проблемах України і Дрогобича. Дякую що пояснили. Це мабуть націоналісти Ахметов, Коломойський (зокрема нафтопереробний), Тарута і інші подібні "націоналісти" замість того щоб вкладати в модернізацію і відповідно конкурентоспроможність своїх підприємств гребли бабло і посадили на дупу українську економіку. Та ні це поважного віку бандерівці у всьому винні. Та ще й представник партії регіонів в Дрогобичі пам'ятник Бандері поставив. Теж мабуть націоналіст. Як це все запутано. А може це ВО "Свобода" Тягнибока фінансована Коломойським "націоналістом" у всьому винна. Стільки років при владі і нічого не зробила. Як складно розібратись. Дякую адміну все пояснили. Пояснюйте далі. Всі чекатимуть.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Роман, 10:24 26 січня 2009 р.
 
Роман, та у Вас талант кардинально викривити подані думки та інформацію. 
 
Приплести сюди олігархів, ветеранів УПА (про яких ми пишемо лише в позитиві), і ще й іронічні спроби "подяки". 
 
І або абсолютно не можете зрозуміти написаного, або є одним з тих недалеких прихильників ультраправих.
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 11:18 26 січня 2009 р.
 
Роману дати місце для статі.бачу людина обізнана в проблемах Дрогобича.приписувати евреив стало модно, перед тим москалів, а що через 20 років будем звинувачувати інопланетянів і тиск повітря над Украіною.МИ винні що нами керують евреи і татари, ми винні що не тих приводим до влади, спочатку треба розібратись з своіми думками і прагненнями а потім шукати краініх.А на рахунок УПА, Крути це історія і до того трагічна.Треба поставити памятник і згадувати раз в рік а не роздувати соплі і бити себе в груди якіи я патріот, патріотами станем коли щось зробим корисне для ціеи краіни.
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 11:42 26 січня 2009 р.
 
Коли в Польщі колишнім комуністам забороняють бути при владі і врізають пенсії, то ми кажем шо не все погано в СССР було, ясно мою бабу з дідом вивезли на Сибір(вороги родіни), а батькам дали хрущовку на Груш., як собаці кістку, брехали про історію, цензура, казали шо в США вмирають з голоду і т.д.Знаєте ми народ без ідеї, з спланованою русифікацією в ЗМІ, алкоголізмом і неуцтвом.
Рейтинг: 0+ -3-
 
Андрій, 15:24 26 січня 2009 р.
 
Чого я чуюся пренижиним в Києві, бо я говорю своєю мовою і люблю свою країну?
Рейтинг: 0+ 0-
 
Андрій, 15:28 26 січня 2009 р.
 
"Вороги" - так Ваша думка суб’єктивна. Дали квартиру-хрущовку - а зараз ніякої не дають! Цензура була - тоді хоч визнавали її, а зараз ще гірша цензура, але трублять про "свободу слова і думки". 
 
Ми народ без ідеї - це так. Проте найкраще працювали під батогом.  
 
А щодо Києва - російська має бути другою державною.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 16:03 26 січня 2009 р.
 
А не легше приєднати до Росії і все буде зразу класно, а то та країна вже така погана з нациками бідосьою, корупцією і т.д.путін Повірте з тими негативними явищами скоро розбереться.Не даром нас за Жешовом вже не відрізняють від руских.А шодо СССР, то ті краї соц табору в порівнянні з Зах.Європою і США-ніщо і хрущовки не помогли, бо не всі можуть жити в кімнаті 2*2 і мати 1, 8 зросту!
Рейтинг: 3+ 0-
 
Андрій, 17:17 26 січня 2009 р.
 
М-да, Андрію. Впізнаю чистого українця - за онучу зняли бучу. Не перебільшуйте. 
 
Можна говорити багато, і про Європу, і про хрущовки. Але ж у тій Європі лише ззовні добре, а насправді ще гірше. 
 
Вже навіть не важливо хто і що зробив (чи не зробив). Але факт такий, що за 19 років незалежності ми не маємо нічого!
Рейтинг: 4+ 0-
 
Адміністратор, 17:50 26 січня 2009 р.
 
Я в Німеччині вчився рік і крім того заробив собі той інститут сам і Повірте там в 100 разів краще без перебільшення і там не турки з неграми керують а тільки німці, що на відміну від Вас не хочуть назд в НДР.Там люди патріоти а не розмазня!
Рейтинг: 2+ 0-
 
Андрій, 18:26 26 січня 2009 р.
 
Остарбайтерів у Німеччині завжди "вітали". 
 
А в СРСР ми не хочем. Ні в якому разі - прогрес не спинити.  
 
Та спадок НДР і ФРН німці чомусь не розкрадали, як розкрадали у нас ті, що потім стали найбільшими "патріотами". 
 
Мабуть, Андрію, для Вас "добре там, де нас нема".
Рейтинг: 0+ -7-
 
Адміністратор, 18:37 26 січня 2009 р.
 
віина мислеи!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 19:04 26 січня 2009 р.
 
Шановний адміністратор. Я поясню свою думку. По великому рахунку маю на увазі дві речі. Перша - це те що націоналістичні, та інші партії це по суті бренди за якими стоять ті чи інші олігархічні кола. При чому національності Ахментова, Коломойського чи Тарути для мене вторинні. Націоналістичний напрямок це для мене по суті бренд який використовують для того щоб зайняти ту чи іншу ідеологічну нішу і боротись за електорат. І по усі партії (не лише націоналістичні) своїми діями дискредитують свої ж ідеї. Це беззаперечно. По друге дідусі і бабусі які підтримують ці ідеї і є членами партій (названі вами нацики)заслуговують поваги і їх ідеї теж. А діагноз ідеям нехай ставлять професійні неупереджені історики.  
Тобто проблема України у відсутності еліти яка ці ідеї застосує на користь народу України в цілому.  
Проукраїнські ідеї толерантні і правильні але виконавці непотреб. Відповідно немає ніякого націоналістичного чи навіть національного розвитку міста.  
Ви ж по суті не розділяєте поняття виконавці та їх ідеї. Це я і мав на увазі.  
Я особисто не є прихильником жодних партій.
Рейтинг: 0+ -2-
 
Роман, 10:23 27 січня 2009 р.
 
Роман гарно написав))
Рейтинг: 0+ -3-
 
макс, 10:46 27 січня 2009 р.
 
Аж тепер, Роман, я Вас правильно зрозумів. І повністю згідний. 
 
Одна ремарки - старих ветеранів ми ніколи "нациками" не називаємо. Лише молодих і неідейних. 
 
Роман, ще раз прошу дати нам свої контакти для зв’язку.
Рейтинг: 0+ -1-
 
Адміністратор, 11:13 27 січня 2009 р.
 
Я радий що ми порозумілись
Рейтинг: 1+ 0-
 
, 14:22 27 січня 2009 р.
 
думаю адмін буде не проти щоб такі автори як Ігор, Роман та інші друкували своі статті про актуальне сьогодення на цьому сайті.
Рейтинг: 2+ 0-
 
макс, 15:33 27 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5884 дні)