Плітки з ратуші

Надрукувати
Плітки
27.01.2009
РатушаПорцію гарного настрою можна отримати, прочитавши лише повідомлення відділу внутрішньої політики міської ради Дрогобича. Тим більше, якщо читати між рядків - є над чим посміятись.

Ось декілька останніх.

1. Алла Гладун і братове провели засідання виконавчого комітету. Основним питанням було: стан профілактики узалежнень від комп’ютерних ігор серед неповнолітніх. З цього приводу було навіть прийнято рішення, і затверджено програму дій на цей рік.

Це певно у пані Алли внуки уроки не роблять через забавки, ось вона і заметушилася - пізно! Та й не під силу навіть "могутньому" виконкому нашої ратуші боротися з ігровою індустрією.

2. Петро Суда провів нараду з питань встановлення діагностичного обладнання, що безкоштовно буде отримано з польського міста Сянок.

Зібралися чиновники радитися, як правильно гуманітарну допомогу встановити. Чи ж бо у когось з них є відповідні навики роботи з медичним обладнанням? Поняття зеленого певно не мають.

3. Богдан Іванців і вся пристойна компанія також радилися про наведення у місті чистоти і прорядку.

Тут два варіанти: або вони зроблять сніг і мороз, або суху теплу погоду. Інакше вулиці чистими не будуть - хіба що пани з ратуші покажуть приклад і вимиють площу швабрами.

Читаючи такі ось офіційні повідомлення, мимовільно задумуємся - для чого все це? Ці вигадані причини для нарад, засідань - які і так не мають жодног практичного значення. Що це, як не видимість роботи?

І це все за кошти платників податків, за рахунок Дрогобича.
Переглядів: 4569

Коментарі (4)
 
А ви собі уявіть, як пухнуть мозги від цієї фігні, у нормальної людини, яка вирішила спробувати себе на ниві місцевого самоврядування ...
Рейтинг: 0+ -2-
 
проходящиий, 13:40 28 січня 2009 р.
 
І що тим хотів сказати: Люди, дивіться, який я дурний...
Рейтинг: 0+ -3-
 
Дмитро, 19:45 20 лютого 2009 р.
 
Дурний ти, чи ні, але як тебе звати? 
 
То Дмитро, то Макс, то Дрогобич - і скрізь по трошки нагадив? 
 
Пишеш у різних статтях під різними іменами - чи не дурний?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 20:05 20 лютого 2009 р.
 
дмитро е спеціальні заклади де тобі подоможуть себе щнаити чи визначити твіи стан!
Рейтинг: 5+ 0-
 
макс, 22:12 20 лютого 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)