Ратуша боїться чаклунів

Надрукувати
Останні новини Дрогобича
29.01.2009
ГербІ знову тішать нас наші чиновники, які пишуть листа до Ющенка, до Литвина і до Тимошенко. А суть листа в тому, щоб заборонити професії чаклунів, магів, хіромантів і тому подібних. Якщо цим самим дрогобицькі можновладці хочуть відпрацювати свій хліб з маслом і ковбасою, то шлях вибраний хибно.

Лист мотивується тим, що згідно християнської моралі, такі окультні професії відносяться до "сатанинських".

Нагадаємо, що нещодавно вищеперелічені професії були внесені до "Державного класифікатора України" Мінпраці.

А ще наші з ратуші дуже сильно помиляються, що насмілюються видавати свою думку за думку громади міста. Адже не всі вірять у Бога, а з тих, що вірять - не всі християни.

Тому робити релігію чимось загальним і обов’язковим - це означає повернутися до Середньовіччя, коли на невірних хрестовими походами ходили. І взагалі, Церква не повинна мати нічого спільного з державою!

А то українське духовенство (дрогобицьке в тому числі) уже реально зажиріло. Ще б пак...

І коли хтось пов’язує християнство з українською нацією, відповідь одна - хочете бути послідовними до кінця, поклоняйтеся Перуну і пантеону слов’янських богів!

P.S. Неодноразово чуємо наклепи від недоброзичливців, що пишемо ми з "так званого" ЗІК-у. Так ось, ЗІК пише факти з повідомлень того самого відділу внутрішньої політики міськради, що й ми. Та крім фактів, лише у нас завжди присутня авторська думка.

А тим, хто насмілюється звинувачувати нас у плагіаті і подібних надуманих вчинках, рекомендуємо піти туди, де їм саме місце, і ніколи звідти не злізати.
Переглядів: 4888

Коментарі (3)
 
Адже не всі вірять у Бога, а з тих, що вірять - не всі християни.- не сама краща фраза, будистів і атеістів, протестантів думаю в дрогобичі нема!
Рейтинг: 0+ -2-
 
макс, 00:54 30 січня 2009 р.
 
Це у глухому селі нема. А у Дрогобичі і буддисти є, й іудеї, і католики, можливо й протестанти є. Не кажучи вже про різноманітні секти і баптистські общини. 
Атеїзм взагалі не віросповідання - а світосприйняття. Тому атеїстів у Дрогобичі також вистачає.
Рейтинг: 3+ 0-
 
Адміністратор, 08:24 30 січня 2009 р.
 
Мені здається , що тільки одні атеїсти (в поганому розумінні цього слова) і залишилися в цій деБолтовій країні. Себе не виправдовую, бо, напевно, один серед перших з них. В житті людини приходить момент, коли треба осмислити все пройдешне. Багато для цього не треба - повернутися до себе, світу і людей своїм реальним обличчям. І взагалі, в цей непростий час підніму келих за всіх фанатів своєї справи. На таких і виживе цей світ. А вихід з кризи: будь ласка - low-level credit. Якщо є серед нас розумні економісти, то вони мають знати, що це таке. Треба ризикнути. Але шанс є великий. І не путайте її з тою, що була в 1939. Там друга світова війна вивела. А тут може тільки те, що я вам сказав.
Рейтинг: 4+ 0-
 
Ігор, 11:15 31 січня 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)