Їм заважають "азіати"

Надрукувати
Плітки
31.01.2009
БазарВиявляється, крім шовінізму та нацизму у Дрогобичі народжується огидне явище - ксенофобія. А саме ненависть до чого-небудь, кого-небудь незнайомого, чужого; ворожість або страх по відношенню до іноземців.
І це не де-небудь, а у міській ратуші!

Під час засідання сесії міської ради депутат фракції БЮТ Богдан Волошин заявив про "засилля азіатів на ринку". І ніхто йому не заперечив, не висловив протест проти таких слів.

Мало хто знає, що пан Волошин - колишній міліціонер, мав судимість. Це вочевидь така програма реабілітації для раніше судимих працівників міліції - працювати депутатом. Але програма неправильна - бо коли закон порушує той, хто має його охороняти - покарання має бути вдвічі суворішим!

Ще Богдан Волошин керує ринком. А хто хоч здалека чув про тутешні справи, знає, що торговці платять не лише офіційні збори - навіть ті з них, хто не маючи місця, стає продати щось на краю тротуару.

Та й особи азіатської національності справно платять все побори, мають необхідні документи, офіційно проживають у місті. Як усі люди, хочуть їсти, тому й заробляють собі на хліб як можуть.

А базар наш назвати не то що зразковим, а просто добрим неможливо. Бруд, тіснява, безлад, нахабство, шахрайство - і це не повний перелік. Мабуть, вирішення цих питань не входять у юрисдикцію пана Волошина.

Це найбільш свіжий та яскравий приклад ксенофобії у нашому місті - причому серед людей з ратуші. А скільки таких ось "волошинів"? А скільки несвідомих вірить у їхні заклики та гасла?

Факти maydan.drohobych.net

Переглядів: 4826

Коментарі (8)
 
азіати це проблема еміграціинои служби і міліцій, нема документів назад на малу родіну
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 12:47 31 січня 2009 р.
 
Все правильно. 
Жидам і циганам не сподобалися азіати.
Рейтинг: 1+ 0-
 
Ігор, 16:01 31 січня 2009 р.
 
волошина незавадилоб ще рас посадити
Рейтинг: 0+ -1-
 
ванда, 16:41 03 лютого 2009 р.
 
Молодець Волошин! Європа вже стогне від арабів, азіатів та іншої ...Адмін, якби Ти служив з ними в армії, то думав би інакше.
Рейтинг: 4+ 0-
 
тед, 10:12 05 лютого 2009 р.
 
нас треба мати сврих рабів нехаи це будуть азіати!
Рейтинг: 0+ -4-
 
макс, 11:50 05 лютого 2009 р.
 
Тед, то розкажіть нам - як це служити з азіатами?
Рейтинг: 2+ 0-
 
Адміністратор, 12:57 05 лютого 2009 р.
 
Ті, хто захищає азіатів зверніться з вашими гаслами до європейського населення. Але не політиків-гуманістів, а простих робочих. Вони вам розкажуть, як поступають і що творять араби, азіати та темношкірі в Європі. У мене питання, чому наші новоприбулі гості з азії не йдуть працювати на підприємства чи десь, куди потрібна фахова спеціальність? Їх манить ринок, торгівля - швидкий та легкий спосіб заробітку. Я не є расистом але вважаю, що з мігрантами у нас слід поводитись інакше. Пропонувати їм ту роботу де у нас проблеми із залученням робітників. Слід іти шляхо Росії. Проблема мігрантів для нас поки не значна але в подальшому вона призведе до серьозних міжнаціональних та релігійних конфліктів. Захисники мігрантів, перед тим як писати свої відгуки читайте історію Європи.
Рейтинг: 2+ 0-
 
місцевий, 13:02 09 лютого 2009 р.
 
кожному украинцю по рабу з азіи!
Рейтинг: 1+ 0-
 
макс, 14:57 09 лютого 2009 р.
Додати коментар
Ім’я:
Коментар:

 
© 2008-2024 Дрогобич Інфо → (сайт працює 5895 днів)